Lekarze Internista internista lekarz-rodzinny internista

lekarz Andrzej Drabik

ulica Kowalska 8
87-830 Choceń

Doskonały specjalista, Polecam w 100%. Polecam Pana doktora Drabika, wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym
Opinia dodana przez: Krystyna

Lucyna Wnęk-Oleksy

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, rzetelny, pelny profesjonalizm. Bardzo polecam!!! Korzystalismy z pomocy roznych lekarzy w kraju i za granica przez dlugi okres i takiego podejscia i dbania o pacjenta nie mielismy. Bardzo jestesmy zadowoleni, ze posiadamy takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Marie, Jerzy Jablonski

lekarz Adriana Łukowska-Zdobylak

NZOZ Astra-Medica Adriana Łukowska-Zdobylak
Ligonia 4
47-260 Polska Cerekiew

Nie polecam ośrodka w polskiej Cerekwi,pielęgniarki są żałosne,nie udzielajace informacji,gdy człowiek jest chory,to najpierw każą dzwonić jako teleporada, gdzie dodzwonić się to jak do papieża, bo słuchawka wiecznie odwieszona żeby nie przeszkadzac w piciu kawki, gdy już się uda i łaskawie odbiorą telefon w celu umówienia się do Pani doktor to mają rentgena w uszach i stwierdzają że niestety nie da rady,ponieważ pewnie to covid i leczyć się samemu,a jeżeli ...

lekarz Stanislaw Bodnar

Niepubliczny Z-d Opieki Zdrowotnej
J.III Sobieskiego 14
Żagań

Witam, jestem pacjentka dr Bodnara Jestem zadowolona z przebiegu wizyt Dr ma czas dla pacjenta i na diagnoze i na rozmowe. Serdecznie go pozdrawiam.

Alina Sumińska

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Pani dr jest osobą z prawdziwym powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze starannie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jak dotychczas Jej diagnozy były trafne, a zaordynowane leki skuteczne. Gdyby wszyscy tak skrupulatnie traktowali problemy zdrowotne swoich pacjentów, to choroby nawet te przewlekłe i uciążliwe, nie byłyby takim życiowym obciążeniem.
Opinia dodana przez: J. M.

dr n. med. Ewa Stochmal

Internista, Lekarz rodzinny

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

Do Pani doktor chodzę na wizyty do SCM clinic. W mojej ocenie to bardzo dobra, skuteczna lekarka. Zleca sporo badań, ale mnie to nie przeszkadza, przynajmniej wiem, że trzyma rękę na pulsie. Jestem zadowolona z jej opieki, widzę poprawę.
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Włodzimierz Różalski

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Przychodnia
Ciastowicza 12
62-085 Skoki

Super jestem zadowolony pomogl mi uratowal zycie.

lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.
To anioł, niezwykle cierpliwa i konkretna. Byłam "ZAUWAŻONA " i dokładnie wszystko Pani doktor mi wyjaśniła. Jestem zdumiona, że mamy tak dobrego lekarza. Dbajmy o Panią doktor,aby nikt nam jej nie "podebrał" Życzę dużo zdrowia 😇🍀
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Sabina Gorzędowska

NZOZ"Nowe Miasto"
11go listopada 116
58-301 Wałbrzych

zwyczajni lekarze lecza tylko cialo,niezwyczajni potrafia uleczyc chora dusze,Pani doktor jest niezwykla...piekna kobieta,kompetentny lekarz a przede wszystkim wspanialy czlowiek...

lekarz Lucyna Foczpańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Leszczynek 28a
99-300 Kutno

Bardzo bardzo uprzejma,delikatna,można z nią porozmawiać.Wzbudza zaufanie i wprowadza miła atmosferę w relacji z pacjentem.Ale personel pielęgniarski okropnie niesympatyczny,nie wiadomo jak się odezwać.Chory człowiek stoi upokorzony ,ledwo żywy i czeka aż go pani pielęgniarka zauważy i raczy zarejestrować.Pielęgniarki nadęte i stale niezadowolone.

lekarz Jarosław Krzewiński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Słoneczna 51
05-180 Pomiechówek

Trudno wyczuć czy jest ograniczony przez NFZ. Wizyty trwa bardzo krótko , więc i kolejka się szybko posuwa
Opinia dodana przez: Rysiek

lekarz Krystyna Brusanowska

Sportowa 9
76-270 Ustka

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dziękuję za ponad dwadzieścia lat opieki nad całą naszą rodziną. Gorąco polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Jolanta Grzybowska

lekarz Wiesław Dziuba

Internista, Anestezjolog

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.

lekarz Ewa Siudut-Włosińska

Przychodnia " Zdrowie"
ulica Orkana 5C
34-500 Zakopane

Ewa Siudut to Super zdolny zaufany lekarz z dawnych lat w Krakowie ....pozdrowienia od Jacka z AE w Krakowie...polecam wszystkim pacjentom
Opinia dodana przez: Jacek makselan

lekarz Włodzimierz Karbowski

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Doktor Karbowski to skromny, niezwykle pracowity i bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą. Jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Krzysztof Stanek

Przychodnia
Dworcowa 4
44-190 Knurów

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

lekarz Łukasz Pastwa

Internista, Kardiolog

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny fachowiec, lekarz - profesjonalista z powołania. Od wielu lat pomaga mojemu tacie kontrolując jego uszkodzone serce i wprowadził wiele rozwiązań, m.in system telemonitoringu serca. Nigdy nie odmówił pomocy w nagłych sytuacjach, zawsze empatyczny w stosunku do pacjenta oraz bliskich. Specjalista z ogromną wiedzą, którą cały czas poszerza, polecam
Opinia dodana przez: Sylwia K.

lekarz Magdalena Galant

Kartuzy

Konkretna, miła oby więcej takich lekarzy, dziękuję za pomoc:)

lekarz Iwona Wajand

Maria Jankowska Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Bolesława Chrobrego 19
97-500 Radomsko

Pani doktor prowadziła mnie przez kilka lat. Pełna opieka (chociaż jestem skomplikowaną pacjentką, bo ciągle coś się dzieje), zawsze mogłam liczyć na czas, diagnozę, konkretne zalecenia. Kiedy była potrzeba to skierowania dalej bez żadnych ograniczeń.
Opinia dodana przez: Agnieszka