Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

lekarz Aleksandra Paulus-Wojciechowska

Grochowska 110
69-336 Poznań

Wspaniała lekarka.W razie potrzeby przyjmię o każdej porze dnia. Bardzo martwi się o swoich chorych. Nie spotkałam tak miłej , zaangazowanej w swoja prace lekarki. Jej porady, troska biegna z głębi seca. To lakarz naprawdę z powołania.Leczę się już u Pani Doktor bardzo długo i nie zmienę lekarza NIGDY!!!!! Jeden jedyny lekarz który wyprowadził mnie z choroby.

lekarz Teresa Maziarz-Puchalska

Przychodnia Nr 2
Popiełuszki 2
37-450 Stalowa Wola

Byłem pod opieką pani doktor od 1995 do 2006 roku gdy pracowała w Szpitalu w Stalowej Woli. Mam zaawansowaną wieńcówkę Dzięki jej opiece mogłem uprawiać tyrstykę rekreacyjną. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem doprze sprwującym opiekę medyczną. Niestety polityka redukcyjna specjalistów prowadzona przez obecnądyrekcję spowodowała, że stradciłewm dostęp do fachowej opieki medycznej. Ta polityka dotyczy również lekarzy innych specjalności. Taki jewt efekt gdy placówką medyczną zarządza AGRONOM a nie MEDYK.
Opinia dodana przez: pisiman52
Bardzo dobre rady w leczeniu i sposób ich przekazania. Mam pełne zaufanie. Polecam

lekarz Stanisław Dobrzycki

Internista, Kardiolog

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Świetne podejście do pacjenta, cierpliwość wobec starszych osób, dokładne tłumaczenie choroby i sposobu jej leczenia. Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie. Bardzo sympatyczny.

dr n. med. Rafał Poręba

Wrocław

Doskonały specjalista, wszechstronna wiedza medyczna, pasjonat, lekarz z powołania. Chciałbym podkreślić uprzejme i cierpliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Dziękuję Panie Doktorze za trafną diagnozę i leczenie (wizyta w dniu 6.10.2014). Przy okazji życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2015.

lekarz Ewa Opalińska-Ciszek

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Cudowna Pani doktor, ogromna wiedzą przekazana w sposób dla mnie zrozumiały. Bardzo długi wywiad, dokładne zalecenia. Lekarz z prawdziwego powołania. Oby więcej takich z sercem na dłoni. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Henryk Laskowski

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Porządny - kardiolog dzięki niemu, żyję dziś normalnie.Trafne diagnozy-kompetentny- cierpliwy- wysłucha- wytłumaczy skieruje gdzie trzeba poświęca- dużo czasu dla każdego pacjenta bardzo uprzejmy ,serdecznie i pozytywnie nastawiony do pacjenta .Polecam wszystkim szukającym dobrego Kardiologa- sto procentowy, bardzo wysokiej klasy specjalista, ledwo chodziłem na drugie piętro a teraz biegam na czwarte po wstawieniu stendów.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Hanna Muller

Gabinet
Gdynia

POLECAM PANIA DOKTOR BARDZO UPRZEJMA I MA DUŻO EMPATII A TAKŻE OGROMNĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ .DZIĘKUJE JEJ ZA URATOWANIE ŻYCIA MOJEMU SYNOWI.
Opinia dodana przez: ELA

lekarz Marek Balcerzak

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, empatyczny, godny zaufania. Leczę się u niego już 15 lat i poleciłam wielu znajomym.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Jerzy Przegaliński

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dr Jerzy Przegaliński jest bardzo dobrym kardiologiem ,empatyczny i kompetentny. Pomógł mi wiele razy w trudnych chwilach choroby serca ,nigdy nie odmówi pomocy Dziękuję Doktorze za wszystko:))) pozdrawiam serdecznie:)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marian Kaczmarek

Chodów 2/13
62-652 Chodów

Doskonały lekarz i fantastyczny człowiek! Kompleksowe podejście do pacjenta. Lekarz z powołaniem! Polecam.

lekarz Karol Stania

ulica Kościuszki 17/3
48-200 Prudnik

U dr Stani leczę się od 18-tu lat. Ratował mnie przy zawale. Rozmawia i tłumaczy, zawsze ma dla mnie czas. Uprzejmy i troskliwy. To cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zofia Krolicka
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Iwona Kobielusz-Gembala

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Chełmku - SGZOZ
ul. Tadeusza Staicha 1
32-660 Chełmek

Rewelacja, jako człowiek i lekarz ze specjalizacją kardiologii i stopniem naukowym, jest ewenementem w "dzisiejszym świecie" medycznym, w zakresie wiedzy i sposobu kontaktu z pacjentem. Po kilkunastu wizytach nadal trudno jest mi uwierzyć, że można trafić na tak fantastycznego lekarza. Inny znajomy lekarz stwierdził, że lepiej już nie mogłem "trafić". Z otwartą przyłbicą polecam dla wszystkich, którzy ze względu na stan zdrowia muszą korzystać ze służby zdrowia.
Opinia dodana przez: Jurek

lekarz Anna Wnorowska-Klimek

Biwakowa 5 pok. 15
80-299 Gdańsk

Moja ocena powyższych elementów mówi sama za siebie. Od wielu lat jestem pacjentem Pani doktor i nigdy nie spotkałem się z cieniem zniecierpliwienia. Polecam wizyty u Pani doktor Anny Wnorowskiej-Klimek.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Anna Pazdyga

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Miałem wizytę na Smoluchowskiego u pani dr nauk med. Anny Pazdygi i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony zaangażowaniem z jakim tłumaczyła mi, rysując przy tym szczegółowo różne aspekty mojego przyszłego zabiegu. Wyszedłem przekonany i zdecydowany na zabieg ablacji w wykonaniu pani kardiolog. Jestem już po ablacji, którą wykonywała pani Ania Pazdyga z panem Łukaszem Dziurkowskim. Polecam wszystkim, obawiającym się zabiegów i operacji kardiologicznych, tych lekarzy. Zresztą jest tam wielu naprawde oiddanych ...
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Andrzej Dejewski

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Profesjonalne i skuteczne wyniki leczenia. Posiadam duże zaufanie do kompetencji jako lekarza, ponieważ nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Mechowska-Kleyff

SPZOZ
ulica Szpitalna 37
05-300 Mińsk Mazowiecki

wspaniała Pni doktor...leczy moje skołatane serduszko parę lat i jest dobrze ...żyję ...choć schorzenie jest poważne....ale wszystko pod kontrolą Pani doktor Barbary Mechowskiej Kleyf...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bożena Adamczyk

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz z doskonałym podejściem do starszych, schorowanych osób. Jestem spokojna,że moja mama jest w tak znakomitych rękach.
Opinia dodana przez: HALINA

lekarz Małgorzata Hrehorowicz

ulica Krzywa 14
34-400 Nowy Targ

Pani Doktor jest rewelacyjną specjalistką! po kilku latach męczarni i prób leczenia przez innych kardiologów trafiłam do Pani Hrehorowicz. Od roku biorę tylko jedną tabletkę dziennie (a nie 3 jak przedtem bez efektów) i moje życie zmieniło się na dużo bardziej komfortowe. Polecam wszystkim ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Kiliszek

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.