Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

lekarz Marek Słomczyński

105 szpital
zary domanskiego 2
66-200 Żary

Serdecznie polecam doktora .Pełny profesjonalizm , kultura i ,, prawdziwy lekarz " dla pacjenta . Empatyczna postawa , tak rzadko spotykana w ostatnim czasie wśród personelu medycznego.
Opinia dodana przez: Karol

Janusz Sadowski

Miejski Szpital Zespolony
10-045

wspaniały lekarz ponadto uprzejmy pod względem fachowym bardzo dobry bardzo szczegółowo udziela informacji dba o swoich pacjętów

lekarz Jerzy Wierzchowiecki

Słoneczna 23a
60-286 Poznań

"Z sercem podchodzi do pacjenta". Jest przy tym konkretny, rzeczowy. Stanowczo polecam tego lekarza!

lekarz Beata Kozłowska-Grygiel

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona,pod kazdym wzgledem, ze trafilam do pani doktor. Dla mnie,oprocz skutecznego leczenia, wazny jest kontakt lekarz-pacjent. Dziekuje p.dr JW

lekarz Edyta Staniszewska-Marszałek

Słowiańska 27A
Wrocław

Super specjalista.Chylę czoła przed jej fachowością , umiejętnością rozmowy z pacjentem i wielką dozą ciepła , którą ma w sobie. Myślę,że gdyby choć co 4 lekarz był taki empatyczny i uważny na swoich pacjentów to służba zdrowia w Polsce miałaby się bardzo dobrze.Polecam gorąco tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Bartela

NZOZ "Medicare"
ul. Wrocławska 154
63-800 Gostyń

Pani Doktor bardzo miła, spokojna, konkretna. Dokładnie wszystko tłumaczy. Potrafi wysłuchać pacjenta. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Balwierz

Mieszka I 4/5
32-602 Oświęcim

Najlepszy! Człowiek mądry, empatyczny a przy tym skromny. Wspaniały lekarz, ogromna wiedza. Uratował życie mojemu tacie, jako jedyny postawił właściwa diagnozę. Warto mu zaufać. Dziękuję Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jacek Lorenc

ulica Kardynała Wyszyńskiego 17
32-500 Chrzanów

Lekarz o bardzo duzej fachowości i kompetencji. Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta. Godny polecenia.

lekarz Ryszard Targoński

Barcza 17/6
10-685 Olsztyn

Bardzo kompetentny lekarz. Zainteresowany historią choroby. Szczegółowo tłumaczy, wyjaśnia oraz dobiera, modyfikuje leki. SZCZERZE POLECAM! 😀 😀
Opinia dodana przez: Tatiana

lekarz Robert Wrona

SAWA-MED S.C.
UL. SŁOWIAŃSKA 35A-35/1
Wrocław

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u p.doktora Roberta Wrony. Zostałam dokładnie przebadana, wnikliwie i bez pośpiechu. Doktor wszystko tłumaczy, wypyta się, a przy tym jest miły i życzliwy. Z czystym sumieniem stwierdzam że jest lekarzem godnym polecenia. Pozdrawiam p.doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Agata Leksycka

Wrocławska 54/pok.72
81-553 Gdynia

Bardzo dobry lekarz. W końcu mam tak dobrane leki , że czuję wyraźną poprawę zdrowia i samopoczucia.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Patrycjusz Stokłosa

Gabinet
Warszawa

Lekarz o wielkim sercu,z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Dzięki dużemu zaangażowaniu Pana doktora możliwe było moje wyzdrowienie,za co jestem i będę Panu bezgranicznie wdzięczny.Dziękuję za udzieloną pomoc i wsparcie. wdzięczny pacjent Ryszard Protacki
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Violetta Kowalik

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 3 m. 3
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz,kompetentna ,poswięca czas dla pacjenta,tłumaczy a zarazem dokładnie i wnikliwie analizuje wyniki badań,dyscyplinuje pacjentów-jednym słowem W S P A N I A ŁA---SZKODA ,że nie pracuje juz w SCCS w Zabrzu

lekarz Jacek Legutko

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Marzena Janik

Organowa 9/27
20-882 Lublin

Bardzo polecam. Pani doktor jest sumiemma, wnikliwa i Bardzo dokładna. A przy tym Jest ciepłą , miłą i kontaktową osobą. Dziękuję za wszystko. Agnieszka

lekarz Marek Zieliński

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

Najbardziej kompetentny lekarz,jakiego znam,dużo empatii,potrafi słuchać!!!,do tego obszerna wiedza i diagnostyczna intuicja!Polecam serdecznie i dużo zdrowia dla Kochanego doktora!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Sylwester Olczyk

Kruk 4/11
09-500 Gorzewo

Byłam pacjentką na kardiologii , mój lekarz prowadzący, okazał się wspaniałym człowiekiem. Jest lekarzem z powołania , kompetentny i bardzo uprzejmy ,któremu nie szkoda czasu dla pacjenta. Jest godny polecenia. Dziekuje. Pacjentka z pokoju nr 4

lekarz Joanna Barczyńska

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Wszystko wytłumaczy, i odpowie na każde pytanie. Najlepsza z lekarzy, u których byłam. Poświęca pacjentowi na prawdę tyle czasu ile potrzeba. Polecam.

lekarz Julita Dudzińska- Gehrmann

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Profesjonalna obsługa, fachowa diagnostyka. Natychmiastowa pomoc w razie konieczności. Asystentka kardiologii pani technik kardiologii pedantyczna w zakresie swoich obowiązków, bardzo miła dla pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Maciej Węglarz

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch