Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

lekarz Katarzyna Sadkowska-Smit

Sieciechowska 1/22
01-928 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, uwaznie słucha pacjenta, tłumaczy, jest cierpliwa. Dba o dobór odpowiedniego dla pacjenta lekarstwa
Opinia dodana przez: AP

lekarz Agata Gruszka

Sante Clinic
Aleja Wolności 6
41-219 Sosnowiec

Pani doktor to chodząca dobroć. Kompetentna, miła, doskonały diagnosta. Nigdy się nie spieszy, poświęca pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam z całą odpowiedzialnością. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Drzewiecka-Gerber

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacyjno - Leczniczy Sp. z o. o. w Mikołowie
ulica Katowicka 22
43-190 Mikołów

Wspaniały fachowiec. Kompetentna, miła, wrażliwa na ludzką krzywdę, poświęca czas każdemu ile jest konieczne. To lekarz, który wie o czym mówi, jasno i klarownie tłumaczy przyczyny, skutki choroby i jej leczenie. Fachowiec godny polecenia. Znam to z doświadczenia
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Paweł Kuźniak

przychodnia
18 Stycznia 16
98-300 Wieluń

Nie widziałam pana doktora Kuzniaka na oczy ale mogę powiedzieć że jest bardzo miłym człowiekiem budzi zaufanie, wypyta się co dzieje, podpowie co robić zanim się chory z nim skonsultuje. Tak było dzisiaj właśnie ze mną a była to porada przed wizytą. Wizytę mamy z córką zaraz po Nowym Roku we wtorek . Opisze resztę - oczywiście po wizycie.
Opinia dodana przez: teresa

lekarz Klaudiusz Komor

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PoliMed" Sp. z o.o.
ul. Wielka Puszcza 23
43-353 Porąbka

Polecam gorąco! bardzo dobre podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny, jasno tłumaczy przyczyny choroby. dziękuję!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Wiesław Piotrowski

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Kardiologiczne "AMICOR"
ulica Krakusów 4
30-092 Kraków

Pierwsza wizyta wczoraj. Mam przekonanie , że trafiłem na specjalistę z wyższej półki. Pełne zaufanie i nadzieja ,że zaradzi moim wielorakim problemom kardiologicznym.
Opinia dodana przez: Stefan

Wrześnieńska 68/74 m.
91-043 Łódź

lekarz Hanna Tokarska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

lekarz Łukasz Hawryluk

Lux Med
Warszawa

Byłam u doktora Łukasza Hawryluka po długim omdleniu i zapaści. Badanie przebiegło w bardzo profesjonalny a jednocześnie empatyczny sposób. Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy a atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna, jest się dokładnie wysłuchanym i wszystko jest wyjaśnione w sposób bardzo spokojny i zrozumiały. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem na twarzy pomimo mojego lęku przed lekarzami, przez co bardzo rzadko korzystam z wizyt lekarskich (tylko jak ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Artur Zalewski

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Jestem pod opieką kardiologiczną Pana doktora Artura Zalewskiego od roku 2015. To dzięki diagnozie Pana Doktora i skierowaniu na operację wstawienia by-pasów jestem do dzisiaj na tym świecie (mam 84 lata). Pan doktor Zalewski jest lekarzem wnikliwym i dbającym o pacjenta. DZIĘKUJĘ! Henryk 21.XII.2022r.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Beata Czeszejko-Sochacka

Diabetolog, Internista

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Traktuje innych z godnością. Pomaga i wspiera. Wyjaśnia. Dla kogoś, kto czyta tą opinie a nie ma bagażu doświadczeń związanego ze służbą zdrowia mogą to być banały, rzeczy oczywiste, ale ja doskonale wiem, że bywa bardzo różnie. Bardzo dziękujemy za profesjonalne i życzliwe podejście.

dr n. med. Bogumiła Bacior

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jestem pacjentem pani doktor od 21 lat po tym jak stwierdzono u mnie niedomykalność zastawki mitralnej i migotanie przedsionków utrwalone (powikłanie pogrypowe). kardiowersje nie dały stałej poprawy, ale dzięki bardzo dobremu dobraniu leków oraz corocznych kontroli i badań stan jest stabilny. Jednak najważniejsze jest to, że pani doktor Bacior uratowała mi życie, po tym jak inny lekarz w Krakowie nie rozpoznał u mnie zaawansowanej zakrzepicy i zatorowości płucnej przepisując tylko ...
Opinia dodana przez: Andrzej G.

lekarz Marzena Maria Czader

MEDICUS
23-650 Kęty

Pani Doktor zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Jest osobą bardzo uprzejmą, życzliwą. Jest doskonałym specjalistą.

dr n. med. Bogusław Grzegorzewski

Zabrska 5 lok. 1
40-083 Katowice

Dawno nie byłam u lekarza z takim podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, czas i dokładność przeprowadzonych badań - wszystko na piątkę. Pan dr przeprowadza dokładny wywiad i analizuje nawet najdrobniejsze szczegóły. Do tego mega sympatyczny, z poczuciem humoru. Zdecydowanie mogę polecić wizytę u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Karol Wrzosek

Internista, Kardiolog

Centrum Kardiologii Sp. z o.o.
Nadwiślańska 37
05-410 Józefów

25 maja przywieziony byłem o 3 nocy do szpitala na ul. Hożej w Warszawie. Miałem zawał STEMI. Zapchana w 100 % PTW pozostałe zapchane na 90%. Doktor Wrzosek wybiegł na sale operacyjną z głębokiego snu albo przy udziale potwornego zmęczenia - ale to tylko subiektywna opinia, był w 150% cały czas zaangażowany ! W oka mgnieniu przystąpił do opowiadania co się dzieje i co będzie najlepszym dla mnie rozwiązaniem. Zaufałem ...
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Mirosław Matlas

Siemianowice Śląskie

Konkretny, empatyczny człowiek z wielkim sercem i pasją do tego, co robi. Pan Doktor zmienił mi leczenie i czuję się o wiele lepiej niż po lekach przepisanych przez poprzedniego kardiologa.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Poświatowski

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, człowiekowi wraca wiara w służbę zdrowia mając kontakt z tak kompetentnym i to tego uprzejmym lekarzem

dr n. med. Marek Bronisz

Okrężna 9
86-061

rewelacyjny, rzeczowy, uważny, dociekliwy, kompetentny i z czystym sercem i sumieniem godny polecenia lekarz i bardzo miły i spokojny człowiek,

lek. med. Henryk Helon

REVITA
oś Kolorowe 21/213 I piętro
Kraków

Pan doktor, to przede wszystkim dobry człowiek. Lekarzy z takim podejściem do pacjenta jest niewielu.. Spokojnie wytłumaczył przyczynę mojego nadciśnienia i rozwiał wszystkie moje wątpliwości... Wyszłam z gabinetu czując się dobrze zaopiekowana kardiologicznie. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy mają problemy kardiologiczne.