Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

lekarz Artur Marcinkiewicz

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "Bytków" Szeja-Zabawa, Morawiec,Knap-Ulbrich Spółka Lekarska
Niepodległości 29
41-106 Siemianowice Śląskie

Pana doktora cechuje wysoka kultura osobista i ogromna cierpliwość. Lekarz konkretny i bardzo miły. Wizyta przebiega bez pośpiechu, lekarz przeprowadza dokładny wywiad i w zrozumiały dla pacjenta sposób odpowiada na zadane pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Aldona Cwynar

Pawłowa 6 lok.1
Wrocław

Znam Panią Doktor od 33 lat . Dosłownie nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki jej ogromnej wiedzy , ogromnej kompetencji i zaangażowaniu żyję do dziś, a mam już 81 lat. Z całego serca składam na ręce Pani Doktor przepiękne podziękowania za opiekę medyczną , dociekliwość w postawieniu diagnozy i ogromne wsparcie podczas operacji i w czasie powrotu do zdrowia. Podczas każdorazowej wizyty w gabinecie spotkałam się zawsze ze zrozumieniem ...
Opinia dodana przez: Christel

lekarz Maria Głuszczak-Harasz

WSS Zgierz
95-100 Zgierz

Bardzo kompetentna, życzliwa i sympatyczna. Do takiej Pani doktor mimo choroby chodzi się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jerzy Kraskowski

Sienkiewicza 7
Płońsk

Pan doktor jest świetnym profesjonalista w swoim fachu. Do pacjenta podchodzi z serca . Jest bardzo sympatyczny. Polecam z czystym sercem. ponieważ w końcu trafiłam na prawdziwego fachowca. Pozdrawiam serdecznie .
Opinia dodana przez: Sara
Pan Profesor z ogromną wiedzą, profesjonalny, cierpliwie tłumaczy wszystkie wątpliwości. Bardzo dba o pacjenta. Polecam.

lekarz Witold Armada

Żwirki i Wigury 5
89-620 Chojnice

Sympatyczny, ciepły człowiek. Zbiera szczegółowy wywiad, podpowiada, bardzo cierpliwy - odpowiedział na każde moje pytanie i uspokoił mnie. Polecam tego lekarza, nie tylko jako kardiologa, ponieważ do problemu podchodzi również z innych stron.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ryszard Fornal

Św.Jana 22 / 1
Zgorzelec

jestem zadowolona z kontaktu i opieki jaką mnie otoczono. Świetna kadra lekarska - czułam sie bezpiecznie.

lek. med. Lucyna Łosińska

AVIMED
Bydgoszcz,, Generała Józefa Hallera 2
85-790 Bydgoszcz

serdeczne podziękowania dla Pani dr za wszystko co Pani zrobiła dla mojego ojca. Pozdrawiam i polecam
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Małgorzata Klimkowicz-Gaćkowska

Przychodnia Specjalistyczna
Szpitalna 53 B
22-100 Chełm

Bardzo miła i ciepła osoba. Zleca wszystkie najpotrzebniejsze badania zanim podejmię diagnozę. Przeprowadza dokładny wywiad z pacjętem aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów o stanie naszego zdrowia. Nie przepisuje leków jeśli nie jest to konieczne, proponując inne rozwiązania. Bardzo polecam panią doktor.

lekarz Mirosław Kastelik

Dworcowa 7 (parter)
59-220 Legnica

lekarz godny zaufania, kompleksowo podchodzi do danego problemu, jest kompetentny, polecam innym.

lekarz Andrzej Grelecki

Gabinet Lekarski Kardiologiczny Andrzej Grelecki
Karola Szymanowskiego 2
22-100 Chełm

bardzo fachowo podchodzi do sprawy pacjentów, wszystko świetnie tłumaczy, jest bardzo komunikatywny i przede wszystkim świetnie leczy

lekarz Jacek Kucharski

Busko-Zdrój
28-100 Busko-Zdrój

Jestem jego pacjentem od ponad 15-tu lat. Jeszcze się nie zdarzyło żeby nie miał dla mnie czasu gdy mam problemy ze zdrowiem ( i to nie w ramach wizyt prywatnych, tylko na NFOZ)
Opinia dodana przez: Walus

lekarz Zygmunt Miastkowski

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Beata Poprawa

Gruzełki 3
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor Poprawa jest świetnym kardiologiem wyjaśnia na czym polega leczenie dobiera dobrze leki żeby było Polecam serdecznie Panią doktor Poprawe
Opinia dodana przez: jessica

lekarz Piotr Wojtacha

Kielce

Pan doktor bardzo miły. Z pełnym zaufaniem przyjęłam informacje nt. wszczepienia rozrusznika serca. Zabieg przebiegł bezproblemowo z super opieką. Anioł. Dziękuję Panie Doktorze❤️
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Aneta Mianowana

28 Stycznia 2
89-410 Więcbork

Jestem bardzo zadowolona z podejścia i poświęconego mi czasu podczas wizyt u p. doktor. Oznacza się wyjątkową empatią. Potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta i bardzo angażuje się by mu pomóc. Więcej takich lekarzy!

dr n. med. Maciej Forkiewicz

Bohaterów Monte Cassino 25/24
81-767 Sopot

Specjalista pierwszorzedny wykryl u mnie ze nadcisnienie mam od nerek,Bardzo polecam doktora.

lekarz Andrzej Dołyk

ulica Prosta 14/13
53-509 Wrocław

Byłem w szoku jak bardzo poważnie lekarz mnie potraktował, jak dokładnie przeprowadził wywiad i mnie zbadał - tym bardziej że tego samego dnia pielęgniarki z SOR mnie nie przyjęły - mimo objawów zapalenia mięśnia sercowego. Pan Andrzej skierował mnie na 4 badania i jestem zdumiony i wdzięczny. Polecam
Opinia dodana przez: michał

Elżbieta Pyrkosz-Cifonelli

Gabinet lekarski
35-311 Rzeszów

Bardzo dobra pani kardiolog. Przy każdej wizycie mam wykonywane podstawowe badania oraz echo serce i EKG. Leki są prawidłowo dobrane. Choroba wytłumaczona dość przystępnym językiem, świetne wskazówki co do zmiany trybu życia. Pani doktor wykazuje się za każdym razem fachową i profesjonalną wiedzą. Wizyta u niej trwa zazwyczaj do 25minut, jest uprzejma i zyczliwa.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Urszula Kubiak

Internista, Kardiolog

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Dziękuję Szanownej Pani Doktor za Wszystko; Wielka Wiedza i Umiejętności oraz Życzliwość . Życzę,życzymy wszystkiego, co dobre i piękne zawsze.
Opinia dodana przez: Grażyna JB