Lekarze Kardiolog interwencyjny internista kardiolog

- 2011

dr n. med. Barbara Nurowska - Wrzosek

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Dziś w nocy przyjęła mojego teścia na oddział w szpitalu ul. Banacha. Środek nocy... Facet wyrzucony z izby przyjęć w innym szpitalu... Ogromny szacunek dla p. Doktor za zaangażowanie w wywiad lekarski i troskę o dalszą diagnostykę i badania zlecone pacjentowi... Szpital państwowy A zaangażowanie bardzo osobiste... po prostu LEKARZ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Paweł Świątek

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

b.dokładnie przeprowadza wywiad dot.stanu zdrowia,przebytych chorob,cierpliwy,taktowny.Polecam.pacjentka

lekarz Urszula Grzybczak-Nechoritis

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała

Lekarka dobrze dobrała mi leki, mogę znacznie lepiej funkcjonować, to przecież najważniejsze. znacznie mi się poprawiło

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

gen. Sowińskiego 50
40-018 Katowice

wspanialy czlowiek specjalista z najwyzszej polki ,serdeczny usmiechniety ,stawiajacy trafne diagnozy ,godny polecenia

lekarz Janusz Bednarski

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.
Opinia dodana przez: Nenka

lekarz Dariusz Marcinowski

Szeroka 25
Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek

dr n. med. Jacek Kowalczyk

ulica Kozielska 4
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Doktor z powołania do pacjenta,polecam go każdemu.Same superlatywy.

dr n. med. Andrzej Bolewski

EKG, Internista

Poradnia Kotroli Stymulatorów
Szkolna 8
Poznań

Dużo ciepła ma ten doktor w sobie. Po wizycie mimo że krótkiej zawsze czuję nadzieję i optymizm na długo. Mówi prostym zrozumiałym językiem także nie czuję dystansu a wręcz odwrotnie

lekarz Katarzyna Okas

Mydlice
Dąbrowa Górnicza
41-310 Dąbrowa Górnicza

Bardzo ciepła, życzliwa Pani Doktor. Nie lekceważy problemu, ma indywidualne podejście do pacjenta. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Klaudia
Miałem robione echo serca u Pani Profesor na Waryńskiego. Jest to zdecydowanie lekarz o wielkiej wiedzy, profesjonalista, pełna kompetencja. Badanie nie może być przez nikogo lepiej przeprowadzone niż właśnie przez tą Panią Profesor. W tym aspekcie zdecydowanie mogę polecić. Jedno co mi się nie podobało to fakt, że badanie przebiegło dosyć szybko (mimo faktu iż była to wizyta prywatna). Zdecydowanie za duży pośpiech. Nie udzielono mi żadnych rad i mam ...
Opinia dodana przez: Emil

Marek Giełdowski

mława
06-500 Mława

Prawdziwy lekarz z powołaniem! Wspaniały człowiek o ,,Anielskim, Złotym Sercu’’ i ,,Cudownych Rękach”. Bardzo kompetentny, niezwykle inteligentny, a przy tym człowiek o ,,wielkiej empatii”. Pana Doktora poznałam po raz pierwszy podczas choroby mojej mamy. Już tylko po wstępnym badaniu Pan Doktor postawił diagnozę, która okazała się bardzo trafna. Dzięki temu przedłużył mojej mamie życie o kilkanaście miesięcy. Później w pełni ufając profesjonalizmowi i kompetencjom Pana Doktora powierzyłam w jego „Cudowne ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Sławomir Bogusławski

Równa 16
58-100 Świdnica

WSPANIAŁY LEKARZ, URATOWAŁ ŻYCIE MOJEJ MAMIE, OD LAT JĄ LECZY NA SERCE. POLECAM WSZYSTKIM PANA DOKTORA
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Andrzej Trzop

Kościuszki 15/2
38-200 Jasło

Wspaniały lekarz, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadza dokładnie każde badanie i maksymalnie poświęca uwagę pacjentowi. Oby było więcej takich specjalistów jak dr Trzop. Bardzo polecam!

dr n. med. Małgorzata Bienkowska

pl. Jana III Sobieskiego 6
37-100 Łańcut

BARDZO DOBRY LEKARZ-LECZY SIE U PANI DOKTOR MOJA MAMA (PRAWIE 6 LAT)I WIEM JAKIE SA EFEKTY TEGO LECZENIA -TO JEST BARDZO WAZNE ! PANI BIENKOWSKA -TO PRZEDE WSZYSTKIM BARZO,BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ - OBY TAKICH LEKARZY BYLO WIECEJ.

lekarz Artur Jędrusiak

Kardiolog, Internista

Tamka 19/23 lok. 8
00-385 Warszawa

chyba najlepszy lekarz z jakim miałem kontakt. Niejednokrotnie wystarczyła mi tylko wizyta u Pana doktora abym się poczuł lepiej. Moim zdaniem potrafi leczyć nie tylko ciało.
Opinia dodana przez: robert

lekarz Grażyna Mach

EKG, Internista

Gabinet Grażyna Mach
Karmelicka 29
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor, cierpliwa i dokładna. Wzbudza zaufanie. Podejmuje kompleksowe leczenie. Przyjmuje zgodnie z umówionym wcześniej terminem, co dla mnie osoby niecierpliwej jest bardzo ważne ( nie lubię długo czekać przed wizytą u lekarza). Polecam każdemu. Janina Z

lekarz Marcin Konarzewski

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Pan Dr . Konarzewski , wieloletnie doświadczenie kardiologiczne , szczegółowa analiza oraz diagnoza schorzenia. Profesjonalne podejście do tematów schorzenia oraz precyzyjne leczenie kardiologiczne przynoszą sukces w leczeniu . Dr. Konarzewski gorąco polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Agnieszka Noworolska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Oś.Jagielońskie 19/3
Kraków

Pani doktor już po krótkim kontakcie okazała się wspaniałym lekarzem ,odpowiedzialnym wytrwale poszukującym najlepszych rozwiązań dla pacjenta. Niezmordowanie dąży do osiągnięcia zamierzonego celu w moim wypadku obniżenia ciśnienia. Sama zdyscyolinowana wymaga tego samego od pacjenta. Bardzo godna polecenia.
Opinia dodana przez: stanisław

lekarz Mariusz Malicki

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Kilka tygodni temu, byłem na wizycie u dr Malickiego w CM Klara i muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Chodziłem do wielu specjalistów, ale żaden z nich nie był taki jak dr Malicki. Jego podejście do pacjenta,czas poświęcony na badanie oraz wytłumaczenie choroby jest czymś, czego nie zaznałem u innych lekarzy. Przepisał mi odpowiednie leki, które NARESZCIE mi pomagają. Z czystym sumieniem polecam doktora Malickiego. Dziękuję Panie ...
Opinia dodana przez: Bartek85

lekarz Jolanta Majewska-Kałużyńska

NZOZ Lux Med Centrum
ulica Świętej Barbary 6/8
00-686 Warszawa

Tak wyjątkowo kompetentnej,pełnej empatii doktor która zajmuje się pacjentem kompleksowo rzadko się spotyka w tym świecie komercji.Z całego serca polecam i życzę Pani doktor zdrowia i dziękuję za wszystkie celne diagnozy i wyjątkowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona