Lekarze

- 120248

lekarz Jarosław Niebrzydowski

Internista, Reumatolog

Poliklinika evi-MED (nr 1)
Bp. Dominika 16-22
81-402 Gdynia

Trafiłem do doktora przez przypadek bo moja reumatolog była na urlopie. Doktor był bardzo miły i spokojny. Zbadał mnie dokładnie i stwierdził, że muszę zmienić leczenie. Po wizycie czułem się tak jakbym wrócił z innego świata. Zmiana leczenia i zasad dała w efekcie pełną remisję RZS-u. Po raz pierwszy od 3 lat uwierzyłem w to, że nie będę kaleką i chorym do końca życia. Choroba ustępowała stopniowo i teraz już ...
Opinia dodana przez: Krzysztof1974

prof. dr hab. n. med. Jerzy Leibschang

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Rzadko spotyka się tak miłych ludzi a jeszcze rzadziej tak miłych lekarzy. Pan profesor prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze informował o celu zlecanych badań, wyczerpująco udzielał odpowiedzi na każde pytanie. Szkoda tylko, że w przychodni na Madalińskiego przyjmuje tylko raz w tygodniu:(((
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Optometrysta
                                       mgr inż. Michał Nowak

mgr inż. Michał Nowak

Optometrysta

Okulista Radom
Witolda 6/8
26-600 Radom

Długo szukałem w moim mieście Radom gabinetu okulistycznego godnego polecenia, no i znalazłem, z całego serca polecam usługi państwa Nowaków, wizyta odbyła się bez żadnych opóźnień, widać zaangażowanie i wiedzę optometrysty, wykonałem badanie u siebie i swojego dziecka , wszystko poszło sprawnie a dziecko nie czuło stresu, podejście Pana Michała jest 10/10. My będziemy tu wracać jako stali pacjenci.
Opinia dodana przez: M.K
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       dr Bartosz Piasecki

dr Bartosz Piasecki

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju i Psychoterapii "Poznać Siebie"
Kochanowskiego 17/3
61-896 Poznań

Pełne wsparcie - naprawdę czułam, że to "mój" terapeuta. Świetny, skuteczny - jak mi się wydaje - psycholog, a tak ogólnie fajny i dobry człowiek z ogromnym (specyficznym😉) poczuciem humoru i sporym dystansem do samego siebie. Ps - znak rozpoznawczy - fantazyjne skarpetki😄
Opinia dodana przez: Hanka
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog
                                       lek. dent. Wojciech Fąferko

lek. dent. Wojciech Fąferko

Dentim Clinic
ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice

Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Zaskoczony zostałem już na pierwszej wizycie, na której dr Wojciech Fąferko ...
Opinia dodana przez: Daszkiewicz
{'id': 39585, 'name': u'Elbl\u0105g'} Ortopeda
                                       lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

INDYWIIDUALNE SPECJALISTYCZNE PRAKTYKI LEKARSKIE NZOZ PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA B.A.KISIELEWSCY S.C. 82-300 ELBLa
Królewiecka 142a lok. 37
82-300 Elbląg

Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje. To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty. Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć - ...
Opinia dodana przez: Paweł Zelwan
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dermatolog
                                       lekarz Weronika Chorążyczewska

lekarz Weronika Chorążyczewska

Dermatolog

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.
Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Stanek

mgr Aleksandra Stanek

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ul. Jackowskiego 38/3
Poznań

Pani Ola to wspaniała osoba. Ciepła, sympatyczna, empatyczna a przy tym bardzo profesjonalna. Polecam jako coacha i psychologa. Chodziłam do Pani Oli kilka lat temu, pomagała mi wówczas uporać się z niską samooceną oraz stresem. Otworzyła mi oczy na wiele spraw i tematów, a po rozmowie z Nią czułam się naładowana pozytywną energią. Przygotowała mnie także na rozmowy w sprawie pracy, efekty były świetne.
Opinia dodana przez: Sandra
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

lek. dent. Klaudia Caban-Zwierz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

White Dental Clinic
Żeromskiego 1, lok. U9
01-887 Warszawa

P. Klaudia to wspaniała i sympatyczna dentystka z pasją do swojej pracy. Jej dobry humor i pozytywne nastawienie sprawiły, że zabieg minął mi bardzo szybko, a jego efekty wydają się być bardzo dobre. Korona nie wyróżnia się na tle pozostałych zębów i po 2 miesiącach trzyma się bez zarzutu i nie ma z nią problemów. Doceniam również porządek i czystość w gabinecie, bo nie każdy dentysta może się takim poszczycić!
Opinia dodana przez: Karol
{'id': 20562, 'name': u'Grodzisk Mazowiecki'} Stomatolog
                                       lek. stom. Sylwia Fudalej

lek. stom. Sylwia Fudalej

Dental - Art. N.Z.O.Z " Ortodoncja"
Szkolna 2 C
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pani Doktor to cudowna osoba, która ma wiele cierpliwości. Super podejście do pacjenta. Co prawda u mnie należało wykonać tylko leczenie kanałowe, ale obyło się bez bólu i strachu. Jednak wizyty u dentysty nie muszą być "straszne" :) Ważne, aby wybrać specjalistę, który ma "do tego rękę" jak Doktor Sylwia Fudalej. Polecam!
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Joanna Sapieżko

Radiolog

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Iwona Hawryluk

lek. stom. Iwona Hawryluk

Dental Elegance
Kłobucka 8b lok. 13
Warszawa

Wspaniala opieka medyczna. Godna polecenia. Sprawdzone w ciagu 10 lat bycia pacjentka. A teraz jeszcze wspanialy Gabinet!
Opinia dodana przez: Beata Pisarska-Piesse
{'id': 29433, 'name': u'\u015awiebodzin'} Terapeuta
                                        Ewa Nowik

Ewa Nowik

Terapeuta, Masażysta

Gabinet med. Naturalnej i Chińskiej
Łąkie , 66-213 Skąpe
Świebodzin

byłam i naprawde jestem zachwycona. Uprzejmość, spokój, 100% uwagi na problemach no i terapia dobrana do schorzenia. Byłam w róznych sprawach- od boli kostno stawowych po zapalenie pęcherza i bardzo szybko wychodziłam z tego i w dodatku za pomocą metod alternatywnych. Świetny specjalista, wie co robi - bardzo rzetelnie tłumaczy zależnosci i przyczyny, człowiek wie co ma, jak ma ze soba postępować ale też Pani Ewa nakreśla mozliwości i konsekwencje ...
Opinia dodana przez: Bożena
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Neurolog dziecięcy
                                       dr n. med. Olga Milczarek

dr n. med. Olga Milczarek

Neurolog dziecięcy, Neurolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Do Pani doktor chodzę z synem do SCM clinic. Nie zagłębiając się w szczegóły, bo nasz przypadek jest dość złożony , mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, że mieliśmy szczęście na nią trafić. To pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował naszego problemu, co więcej zaproponowała konkretną terapię i omówiła, na czym będzie polegać. Małymi kroczkami są już pierwsze efekty leczenia, więc jestem dobrej myśli. Dodatkowy plus za super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Pola
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       dr Renata Bobińska-Tyburska

dr Renata Bobińska-Tyburska

Psychiatra

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27
00-238 Warszawa

Pani Doktor - to przede wszystkim cudowna osoba. Pomogła całej naszej trójce. Jest pełna ciepła i zrozumienia! Jej twarz emanuje łagodnością i dobrem. To jedna z najwspanialszych osób, jakie w życiu poznaliśmy. Polecamy Tę wspaniałą kobietę wszystkim ze złamanym duchem. Posklejała nas do kupy. Kochamy Panią! Asia, Kajka i Przemek
Opinia dodana przez: Joanna, Katarzyna i Przemek

dr n. med. Paweł Antończak

Podolog, Kosmetolog

Beauty Fit
Jana Kilińskiego 8
41-200 Sosnowiec

Korzystałem z konsultacji podologicznych u dra Pawła Antończaka w trakcie leczenia chirurgicznego trudnego przypadku na stopie. Zabiegi wykonywane przez dra Antończaka oraz konkretne porady były bardzo pomocne i skuteczne. Bardzo pozytywne wrażenie pozostawia stwarzana przez dra Antończaka niezwykle życzliwa, przyjazna atmosfera konsultacji i komunikatywny kontakt z pacjentem. Wielkie uznanie i szacunek dla profesjonalizmu dra Antończaka budzi też fakt wykorzystywania przez niego w praktyce najnowszych osiągnięć wiedzy medycznej. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Henryk Fontański
{'id': 40110, 'name': u'Jab\u0142onna'} Dietetyk
                                       mgr Marta Wojda

mgr Marta Wojda

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Lionfitness
ul. Prosta 2
01-008 Jabłonna

Polecam bardzo . Pani Marta baaardzo cierpliwie słuchała moich sugestii . Dieta dopasowana super - zarówno pod względem preferencji jedzeniowych jak również czasu jaki mogłam poświecić na przygotowanie potraw. Możliwość modyfikowania diety w każdej chwili :). Przemiły kontakt ;) dieta ułożona optymalnie - po zakończeniu mam dobre nawyki i brak efektu jojo.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Pediatra
                                       lekarz Aneta Zalewska

lekarz Aneta Zalewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Super lekarz z powołaniem .Do tego przemila i pozytywnie nastawiona do dzieci.Polecam bardzo bo to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam .