Lekarze

Laryngolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Świetny lekarz.Po operacji guza ślinianki w 2015 roku żadnych problemów.Doskonały zespół z Panią ordynator

dr hab. n. med. Dariusz Jagielski

Kardiolog

T&T Medical
Przyjaźni 6
53-030 Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam
Opinia dodana przez: EWA

dr n. med. Małgorzata Konieczyńska

Kardiolog

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Bardzo dobry fachowiec,niezwykle mila i kompetentna lekarz.Osoba w pelni godna polecenia.Umiejaca dobrac odpowiednie leki ,ktore pomagaja przy leczenie chorob zwiazanych z kardiologia.
Opinia dodana przez: jerzy
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

lek. stom. Agnieszka Szcześniak-Topór

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Pani dr bardzo kompetentna, szczegółowo i cierpliwie opisała stan moich zębów i konieczne zabiegi. Dodatkowo bardzo delikatna, empatyczna. W trakcie wypełniania ubytków ból nie odczuwalny w ogóle! Polecam :)
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

lek. dent. Lucyna Duras-Śledzikowska

Gabinet Lucyna Duras-Śledzikowska
ul. Marii Dąbrowskiej 17G/1
31-851 Kraków

Pani doktor Lucyna Duras jest uprzejma i kompetentna. Robiłam u niej protezę ("poprawkę" po innym dentyście) - nie mam żadnych problemów, nie były potrzebne nawet minimalne poprawki. Zdecydowałam się dojeżdżać do pani doktor 30km, aby kontynuować leczenie (kanałowe). Ceny nie odstraszają, są adekwatne do jakości usług. Gabinet sterylnie czysty. Dodatkowym plusem wizyt w gabinecie na os.Kościuszkowskim 3 jest to, że pacjent umówiony na daną godzinę, jest przyjęty o czasie (co ...
{'id': 41429, 'name': u'Konstantyn\xf3w \u0141\xf3dzki'} Psychiatra
                                       dr Renata Keller-Gmińska

dr Renata Keller-Gmińska

Psychiatra

Keller&Gmiński Gabinet Psychiatryczny
Słowackiego 1/3
95-050 Konstantynów Łódzki

Leczę się u Pani dr R.Keller od kilku lat na nawracającą depresję . Mam pełne zaufanie do P. Dr . Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem jest życzliwa i empatyczna. Trafnie ustawia leczenie które w niedługim czasie poprawia samopoczucie pacjenta.
Opinia dodana przez: Jadwiga
{'id': 43971, 'name': u'Wieliczka - Krak\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Gabriela Nowakowska

mgr Gabriela Nowakowska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Goja
Tadeusza Kościuszki 36G/6
32-020 Wieliczka - Kraków

Jestem już po kilku wizytach u Pani Dietetyk. Każda wizyta do dokładny wywiad, mierzenie, warzenie i na podstawie tego dobieranie (uaktualnianie) diety i wyrabianie zdrowych nawyków. Wizyty przebiegają w przyjemnej atmosferze, wszystkie wątpliwości są rzeczowo wyjaśniane. Po naszej współpracy moje wyniki badań się poprawiły i kilogramy też sukcesywnie znikają ;)
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Grażyna Zakrzewska

Internista, Kardiolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

wspanialy lekarz-fachowiec bez odrobiny wody sodowej od dwunastu lat jestem oddanym pacjentem polecam wszystkim potrzebujacym pomocy lekarza specjalisty
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

lek. stom. Renata Przytuła-Wypych

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Karliczka 31
40-489 Katowice

Polecam panią doktor,jest troskliwa,serdeczna,bardzo profesjonalnie leczy zęby. W gabinecie miła atmosfera,aparatura nowoczesna. Pani doktor dobrała i dopasowała mi protezkę, z ktorej jestem bardzo zadowolona. Serdecznie pozdrawiam panią doktor.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       lek. med. Agnieszka Lipińska

lek. med. Agnieszka Lipińska

Internista, Diabetolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Dietetyk

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
{'id': None, 'name': u''} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Karina Felberg

lek. med. Karina Felberg

Chirurg ogólny, Urolog dziecięcy

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11
00-171

Świetny, kompetenty lekarz specjalista. Dobry człowiek i lekarz z powołaniem! W obecnych czasach trudno już o tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

lek. dent. Ewa Jabłońska-Stencel

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3
41-500 Chorzów

Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i zwlekałam z tym najdłużej jak to możliwe,aż musiałam iść i trafiłam na Panią doktor.Wyrywałam u niej bardzo dużo zębów,pojedyńczo i hurtowo,leczyłam normalnie i kanałowo.Za każdym razem jestem pod wrażeniem,bo nic a nic nie boli.Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze,Pani doktor wszystko tłumaczy,bardzo starannie wykonuje wszystkie "zabiegi",potrafi uspokoić...na prawdę super.Każdemu polecam u doktor Ewy wizytę.
Opinia dodana przez: doki80
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Marek Pośpiech

mgr Marek Pośpiech

Fizjoterapeuta

Centrum Rehabilitacji Marek Pośpiech
Rybnik, ul. Energetyków 53
44-217 Rybnik

Dobry specjalista , najwazniejsze że łączy ze soba teorie i praktyke nie tylko z zakresu fizjoterapii ale również podstaw treningu siłowego przez co zyskuje na unikalności w tym zawodzie ;) Polecam zwłaszcza każdemu sportowcowi ;)
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Internista
                                       lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Wspaniała Pani doktor! Szkoda, że tak późno na Panią trafiłam. Życzę wszystkim by spotykali tylko takie osoby! Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychoterapeuta
                                       mgr Paweł Zaporowski

mgr Paweł Zaporowski

Psychoterapeuta

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
Zbrojów 2
30-042 Kraków

Pan Paweł Zaporowski jest osobą, która pomogła mi znaleźć światło w mroku. Jego umiejętności i empatia sprawiły, że czułem się bezpieczny i zrozumiany od pierwszej sesji. To profesjonalista, który jest pełen cierpliwości i gotów wysłuchać moich myśli, obaw i problemów bez oceniania. Jego umiejętność skoncentrowania się na moich potrzebach i pomaganie mi zrozumieć moje własne emocje była nieoceniona. Dzięki niemu nauczyłem się lepiej radzić sobie ze stresem, lękiem i innymi ...
Opinia dodana przez: Adam
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Okulista
                                       lekarz Tomasz Łuczak

lekarz Tomasz Łuczak

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 4385, 'name': u'Legnica'} Psycholog
                                       mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

Psycholog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Empatia, sposób tłumaczenia problemów, urok osobisty, kompetencje. Cóż dodać , szkoda, że nie ma więcej takich psychologów....
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. med. Elżbieta Sobol

Internista, Diabetolog

Lecznica Rodzinna Alfa
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Andrzej Załęski

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Kaczmarskiego 58
02-679 Warszawa

Najlepszy pediatra jakiego znam, kompetentny, posiada dużą wiedzę, zawsze stawia trafną diagnozę i przepisane leczenie przynosi szybkie rezultaty. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ania