Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Ewa Żeromska-Turzańska

NZOZ MEDYCY
Szczecin

jestem zadowolona z mojej pani doktor polecam

lekarz Mirosław Ruciński

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

Dr Ruciński jest bardzo dobrym lekarzem. Od dzieciństwa ja i moje siostry leczymy się u doktora , a od kilku lat leczymy również nasze dzieci. Posiada ogromną wiedzę. Mój synek bardzo polubił doktora. Zawsze wychodzi z gabinetu uśmiechnięty - a to najważniejsze. Faktycznie doktor może i posiada specyficzne humorki ale kto w dzisiejszych czasach chodzi codziennie uśmiechnięty. Chyba nikt. Co do wizyt . Hmm. Poświęca tyle czasu ile pozwala na ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Magdalena Leśniak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zakład Opieki Zdrowotnej 'MIL-MED"
Gryfice, ul. Ks. Ruta 8
72-300 Gryfice

Pani Magdalena jest pediatrą na medal, z ciepłym i wesołym podejściem do dziecka, mimo paniki rodziców jest w stanie sprawnie i kompleksowo zbadać dziecko (10 miesięcy) Dokładnie tłumaczy i prowadzi dialog z rodzicami, jest energiczna, kontaktowa a przede wszystkim ludzka. Dziękujemy za pomoc, w sytuacji kiedy innych kilku lekarzy powiedziało że mają już weekend.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Hanna Kurpiewska

12-200 Pisz

Osobiście bardzo doceniam cierpliwośc dr. Kurpiewskiej. Zawsze starała się być dla mnie wyrozumiała i pomagać jak mogła. Myśle, ze jest dobrym lekarzem i jako lekarz POZ ma dobre kompetencje. Nawet jesli cos wykracza poza jej wiedze stara sie doradzic. Widze czasem negatywne komentarze na temat roznych lekarzy. Niektore sa wyolbrzymione. Lekarz w swoim miejscu pracy nie jest niezalezny. Pracuja z lekarzem recepcjonistki, pielegniarki, przelozeni itp. Lekarz jest tez zalezny od ...

lekarz Lidia Mijaczewska-Kopczyk

Dąbrowa Górnicza

Pani doktor leczy moje dzieciaki juz od 8 lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą. Leki przepisane przez panią doktor bardzo szybko pomagają. Polecam wszystkim, którzy szukają lekarza z powolania.

lekarz Artur Nowakowski

Busko Zdrój
28-100 Busko-Zdrój

Pan doktor podszedł całościowo do moich dolegliwości, starał się znaleźć przyczynę ,zadawał dużo pytań dodatkowych i zlecił potrzebne badania.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Ryszard Królikiewicz

Szkolna 13
88-306 Zastawie

świetny fachowiec i przemiły człowiek.Bardzo ciepła osoba, co wyczuwają szczególnie dzieci (moja córka po raz pierwszy uśmiechała się do lekarza, zamiast paniki w oczach na widok białego kitla, jak to było zazwyczaj).Córkę badało kilku lekarzy i dopiero dr Królikiewicz postawił trafną diagnozę. Gorąco polecam.

lekarz Leszek Minkiewicz

Internista, Lekarz rodzinny

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

dr Bożena Gawinowska

M.Skłodowskiej-Curie 13/23A/21
42-200 Częstochowa

Pani Doktor przyjęła nas tego samego dnia. Była to nasza pierwsza wizyta. Zrobiła solidny wywiad. Mały został zbadany dokładnie z każdej strony. Wizyta trwała godzinę. Pani doktor dokładnie wszystko opisała, i odpowiadała na nasze pytania. A co więcej... W razie W mogliśmy zadzwonić ponownie nawet do 22. Jakby się coś działo czy z pytaniami. Ogólnie wszystko na plus. Dziękujemy za przyjęcie synka.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bernatowicz Stanisław

BARTEK
ul.1000-leciaPP8
16-200 Dąbrowa Białostocka

Lekarz z powołania! Od dawna nie miałam do czynienia z tak dobrym lekarzem, a mam doświadczenie z wieloma. Do problemu/choroby podchodzi poważnie, nie lekceważy moich osobistych opinii. Maria

Ewa Rafalska

NZOZ Osowa
85-435 Bydgoszcz

Pani Rafalska zajmuje się moim synkiem od momentu narodzin. Zawsze udziela kompleksowych porad, nie ograniczając się tylko do przyczyny wizyty. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i ma świetną pamięć: pamięta historię pacjenta bez patrzenia w kartę. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

Ewa Drohomire

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Kraków

Moze bez rewelacji ale b. mila pani doktor, cala moja rodzina sie u niej leczy i jestesmy zadowoleni

lekarz Ewa Śmiechowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niciarniana 41 (Centrum Medyczne NZOZ)
92-320 Łódź

Pani doktor bardzo miła. Praktycznie całe życie poświęca dzieciom. Potrafi wszystko wytłumaczyć. Jak już wcześniej pisałam, jest bardzo miła. Rozdaje dzieciom prezenty. Z rodzicami także sobie czasem sobie żartuje. Umie się dogadać. Polecam z całego serduszka!!! ❤️❤️❤️

lekarz Dobrosław Lubarski

CM LIM
Poznań

Lekarz nie kontaktuje się na umówioną telewizytę. Pracownik recepcji odmawia wejścia do Ośrodka. Dr Lubarski zaleca zmianę Przychodni pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Sławomir Czachowski

Praktyka Lekarza Rodzinnego z Poradnią Specjalistyczną NZOZ
Grabowa 10
87-100 Toruń

Mój numer jeden w Toruniu. U nas w rodzinie to lekarz pokoleniowy. Doświadczony bo pracował za granicą, zna języki wiec jak rodzina przyjechała, to też korzystala z jego porad. Ciągle się uczy. Teraz juz chyba profesor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Mieczysław Poniedziałek

Osiedlowa 2a lok. 6
78-111 Ustronie Morskie

Trafiłam na nocny dyżur opieki w szpitalu gdzie akurat był Pan doktor. Jedyną osobą ,która potrafiła dobrać lek abym w końcu po wielu nieprzespanych nocach mogła odpocząć od bólu. Lekarze specjaliści nie dali.mi takich lekarstw jak ten człowiek, który przecież jest pediatra. Niedoceniany i nieoceniony. Jestem bardzo wdzięczna za fachową poradę i pomoc.

lekarz Małgorzata Barnaś

Hibnera 11a
33-101 Tarnów

Bardzo dobre i profesjonalnie odejście do pacjenta zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Polecam z czystym sumieniem!! Od lat leczę dwójkę dzieci i nigdy nie zawiodłam się na wiedzy Pani doktor.❤️

lekarz Katarzyna Urbańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RODZINA" Katarzyna Urbańska
ulica Włocławska 5
09-505 Nowy Duninów

Obrosla w piórka zapomniała że jest dla ludzi A nie ludzie dla niej to dzięki nam tu jest nich nie zapomina o tym

lekarz Genowefa Szkudlarek

Lekarz rodzinny, Neonatolog

Przychodnia
Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Nie ma lepszej Pani doktor, ma moje pełne zaufanie. Diagnozy trafne, leczenie skuteczne. Antybiotyk tylko w uzasadnionych przypadkach. Każdemu życzę takiego lekarza!