Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Alicja Lisicka

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

jak zawsze uśmiechnięta i kompetentna. Jestem jej pacjentem od 1998 roku i nie zamierzam tego zmieniać

dr Mariusz Kużma

Inwałd

Ja i moje dzieci jestesmy pacjentkami od wielu lat.Polecilam Pana doktora już kilku osobom dorosłym i mlodym rodzicom.Nie zamierzem zmieniać lekarza,a wszystkim doradzam żeby dbali o to żeby p.doktor miał komplet informacji,od wszystkich specjalistów i przyjmowanych lekach nawet bez recepty,i mógł spokojnie pracować.Życzę wszystkim zdrowia, a Pana Doktora pozdrawiamserdecznie! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna Habas

lekarz Piotr Kolański

Koźmińska 7
63-233 Rusko

Niestety, jestem ogromnie rozczarowana wręcz zbulwersowana umiejętnością rozpoznania choroby przez pana Kolańskiego. Nigdy więcej leczenia u tego lekarza!!! Moja mama wg pana Kolańskiego złapała tzw. wirusówkę, pomimo nieustannego strasznego samopoczucia, bólu w klatce piersiowej, osłabienia całego organizmu, gorączki, została odprawiona do domu bez żadnej pomocy. Stan zdrowia mamy w ogóle nie poprawiał się więc zapisałam mamę do internisty (cieszącą sie opinią dobrego lekarza) w Koninie, gdyż tutaj mieszkam. Po wyjściu ...
Opinia dodana przez: Beti

lekarz Renata Grzybowska

jarosław
37-500 Jarosław

Pani Doktor Grzybowska to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Nigdy nie odmówi pomocy. Lekarz z powołania. Miła, uprzejma i wyrozumiała🙂
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Paweł Adamus

Puls
Olsztyn

Ja jestem z lekarza w 100% zadowolona, wołamy go na prywatne wizyty jeśli leczenie w przychodni nic nie skutkuje, za każdym razem w 100% trafia z lekarstwami nigdy mnie nie "olał" zawsze odpowiada na smsy i nie było sytuacji, że nie przyjechał - nawet po całodziennej konferencji znajdzie czas, żeby wieczorem przyjechać,a jak przyjedzie to siedzi i tłumaczy tak długo, aż jest pewny, że wszystko jest jasne. Nie daje od ...

lekarz Ewa Olszewska

os. Kaszubskie 25 lok. 6
84-200 Wejherowo

Najlepsza pani doktor na świecie! Leczyla mnie i moje dzieci. Jest osobą ciepła i empatyczna dla której pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Można na panią doktor liczyć o każdej porze dnia i nocy. Wspaniały człowiek i lekarz
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Teresa Dobrzańska-Pielichowska

Przychodnia Rodzinna w Lublinie
Relaksowa 27/U1
20-819 Lublin

Niestety nic dobrego na temat tej Pani nie jestem w stanie powiedzieć. Odmawia przyjęcia chorego dziecka, bagatelizuje objawy choroby, spóźnia się z wypisywaniem recept. Po teleporadzie, gdzie nie chciała zbadać chorego rocznego dziecka, musiałam czekać 3 dni na wystawienie recepty. Dziecko gorączkowało do 39 stopni, musiałam szukać pomocy u innego lekarza.

lekarz Włodzimierz Kaźmierski

Pro-FAMILIA
Pyzdry 5
62-310 Pyzdry

Bardzo dobry Specjalista z wszechstronną wiedzą medyczną. Stara się wyjaśnić problem medyczny w przystępny dla Pacjenta sposób. Świetne podejście do Pacjenta.

lekarz Dorota Grabowska

ZOZ Ropczyce
Wyszyńskiego
39-100 Sędziszów Małopolski

Pani lekarz nie godna polecenia . Bylem u pani doktor w piatek z 3 tygodniowa coreczka bo miala wysypke na calym ciele. A pani doktor nie przyjela nas pomimo ze bylo to w godzinach jej pracy tylko kazala sie zarejestrowac na inny dzien bo ona nie ma czasu. .
Opinia dodana przez: piter

lekarz Małgorzata Cebella-Wieczorek

os. 40 -lecia PRL 35
84-312 Cewice

Nie znam lepszego lekarza niż pani doktor Wieczorek.Kto kretykuje-poprostu nie zna możliwości leczenia innych lekarzy.Wiem co pisze.co do lekarzy ,to ja moge napisać i powiedzieć bardzo duzo.Jestem w ciągłych rozjazdach i miałem możliwość leczenia sie u lekarzy w całej Polsce-i co,mogli by inni nabierać praktyki lekarskiej włąsnie u dr.Wieczorek.Polecam i to bardzo.Jest moim lekarzem pierwszego kontaktu ok.15 lat.I nie jedna poważną chorobe mi wykryła i potrafiła celnie postawić odpowiednią diagnoze ...

lekarz Maria Krasowicz-Pawlik

Przychodnia Specjalistyczna Al.Lotników Polskich
Al. Lotników Polskich 22/117
21-040 Świdnik

Chodzimy z pierwszym dzieckiem już rok do Pani doktor. Za każdym razem poświęca dziecku mnóstwo czasu i uwagi. Dokładnie bada i robi obszerny wywiad przed podaniem szczepienia. Do tego zawsze zagada do dziecka. I wizyta nie wygląda tak aby się tylko pozbyć i odklepać w komputerze i następny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Artur Dusza

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Profesjonalny, kompetentny specjalista. Dziecko nie czuło się podczas wizyty nieswojo. Nieprzesadnie miły, ale idealnie zdiagnozował i opisał chorobę syna. Nie ignoruje pacjenta i zna się na rzeczy.

lekarz Hanna Cywińska

ul. Pucka 11/gab.16
84-200 Wejherowo

choruję od lat - od 18 lat wiem ze to choroba przewlekła - nie spotkałem lepszego lekarza - kiedyś mówiono "lekarz z powołania" - to moim zdaniem najlepiej opisuje PANIĄ DOKTOR
Opinia dodana przez: jarosław

lekarz Dorota Babiniec

Gabinet
Stargard Szczeciński

Pani Dorota Babiniec jest lekarzem ze wszech miar godnym polecenia.
Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Bogusław Witkowski

Bukowska 50
32-050 Skawina

Praktycznie od dziecka jestem prowadzony przez Dr Witkowskiego i bardzo polecam go zarówno na wizytach u niego prywatnie jak i w przychodni zdrowia w Skawinie, zawsze uprzejmy i pomocny co najważniejsze profesjonalny. Nigdy nie odmawia pacjentowi w potrzebie.
Opinia dodana przez: Rafał
Godziny przyjęć niezgodne z wypisanymi ciągle nieobecna przestarzałe metody leczenia nie polecam a kiedyś była dobrym lekarzem pediatrą

lekarz Elwira Krzemień

os. Wichrowe Wzgórze
61-697 Poznań

polecam wszystkim panią doktor, konkretna kompetentna i potrafi każdą swoją decyzje argumentować fachowo

lekarz Agnieszka Witkowska

SPGZOZ Pleśna, Lichwin, Rzuchowa
33-114 Tarnów

Stanowczo odradzam wizyty u Pani doktor, chyba ze chce się usłyszeć „teraz wszyscy kaszlą” oraz na kolejnej wizycie „No to już nie wiem co Pani jest” na wszystko najlepszy antybiotyk pomimo braku wskazania. Odmowa skierowania do specjalisty „teraz to się napewno Pani nie dostanie”. Radzę omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marcin Sokół

przychodnia medycyny rodzinnej falco
ul ciastowicza12 skoki
62-085 Skoki

Nie polecam. Uważam, że lekarz potrzebuje dużego doświadczenia w swojej dziedzinie. Musiałam natychmiastowo szukać prywatnego specjalisty, który pomógł mi w leczeniu i wyprowadzeniu z choroby.

lekarz Małgorzata Sawicka-Parobczyk

Gabinet
Pruszków

Zdecydowanie nie polecam!Pojechalismy do dr Sawickiej z lekkim katarem i kaszlem u 1,5rocznego dziecka(bardziej dla osluchania niz dla jakiegos wielkiego leczenia)Pani dr osluchala-stwierdzila,ze oskrzela,pluca czyste,uszy tez…ale na lekkie przeziebienie wypisala 4recepty na antybiotyk,3sterydy i (o zgrozo!)zyrtec u dziecka bez alergii.Dzien pozniej skonsuloealismy sie z naszym stalym pediatra ,ktory zalecil inhalacje 2/3razy dziennie i dziecko po 2dniach bylo zdrowe…bez faszerowania antybiotykiem,sterydami i zyrteciem(szok).Sama dr byla zaskoczona,ze corka do tej pory nie ...
Opinia dodana przez: Anna