Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Gabinet Ginekologiczny Wrocław
ul. Jedności Narodowej 118 a
50-300 Wrocław

Moi chłopcy właśnie wrócili ze szpitala, gdzie pod swoimi skrzydłami miala ich Pani Doktor. Anioł nie człowiek! Zawsze znalazła czas na rozmowę, wyjaśniła wszystkie wyniki badań, moje dzieci chcialy same do gabinetu wejść. Pełen profesjonalizm i bardzo duzo empatii! Czułam, że moje dzieci są pod właściwą opieką, pierwszy raz od dawna czuję, że są bezpieczne i dobrze prowadzone. Dziekujemy z calego serca Pani Doktor i do zobaczenia! Antoś i Michaś ...
Opinia dodana przez: Michalina

lekarz Halina Krakowska-Dragun

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Płużnica 61
87-214 Płużnica

Od kilku lat Pani Doktor jest moim lekarzem rodzinnym, a od niedawna także moich dzieci. Jest kompetentna, odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości. Ma świetne podejście do dzieci, córka byla uprzedzona do medyków (wielokrotne tramaumatyczne pobyty w szpitalu), ale dr Krakowską szybko polubiła. Rzeczowa, konkretna, zleca badania kierujac sie dobrem pacjenta, co nie bylo priorytetem w moim poprzednim ZOZie, a przy tym sympatyczna, inteligentna, z poczuciem humoru.

lekarz Izabela Karbownik

Łódź

Chce pomóc i POMAGA. Jest bardzo serdeczna i skuteczna. Bardzo mi żal,że nie mam już z Nią kontaktu i bardzo mi Jej brakuje.

lekarz Andrzej Sroka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Gorzów
marsz. Józefa Piłsudskiego 1 b/309
66-400 Gorzów Wielkopolski

Super miły pan doktor zawsze stawia poprawna diagnozę. Nigdy nie odmawia wizyty i poświęca dużo czasu pacjentowi ,dziękuję Panu za okazała cierpliwosc,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Kuczera

al. Róż 28
47-224 Kędzierzyn-Koźle

Z czystym sumieniem polecę każdemu- bardzo kompetentna, przepisuje leki skuteczne i tanie (niekoniecznie te znane i reklamowane). Wcześniej chodziłam do przychodni do innego lekarza i 100 za leki była nie moja, tu płacę za wizytę i leki razem 100 czy często nawet mniej... A czas poświęcony synkowi jest wielokrotnie dłuższy niż w przychodni.Pani dr warta polecenia.
Opinia dodana przez: ewaRa

lekarz Ewa Krawczyk

Gryfińska 21/1
70-806 Szczecin

Kiedy moje dziecko miało półtora roku dostało wysokiej gorączki -ponad 39 stopni, która utrzymywała się przez parę godzin. Zadzwoniłam do przychodni, w celu wizyty domowej (obok gabinetu p.doktor jest kartka z wiadomością, w jakich godzinach odbywa takie wizyty- codziennie). Niestety dowiedziałam się od pani doktor, że: nie ma jak do nas dojechać (odległość przychodni od mojego domu to 10 minut spacerkiem), należy zbić dziecku gorączkę i przyjść samemu (zbijałam ją ...

lekarz Krystyna Filipowicz

Puszczyka 18/37
02-785 Warszawa

Pani doktor bardzo uprzejmie i z wyczuciem podeszła do mnie i mojego dziecka. Po dokładnym zbadaniu zleciła wizytę u specjalisty i był to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Teresa Eliasz

Wodna 8
18-300 Zambrów

Bardz dobra i kompetentna pediatra nigdy mnie i moich dzieci nie zawiodła ,jej diagnozy zawsze są trafne.Antybiotyki to przemyslane głęboko leczenie.Bardzo polecam jako lekarza rodzinnego

lekarz Lidia Droś

3 Maja 6
46-320 Praszka

lekarz slucha z uwaga i tlumaczy ze zrozumieniem chorobe i leczenie pacjentowi,kompetetenta,zawsze ma czas dla pacjeta (tyle ile pacjent potrzebuje),mila i uprzejma Pani Doktor,godna polecenia, lecze sie i moja rodzina juz ok 20 lat i nie zmienilabym lekarza pod zadnym wzgledem.DZIEKUJE PANI DOKTOR!!!!!!
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Halina Cieślikowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Po państwowej służbie zdrowia nie oczekuje się może doskonałej opieki, ale liczyłem chociaż na dokładne przeprowadzenie badania dziecka. Wizyta była szybka, przyczynkowa i moim zdaniem bez wniosków. Przepisany standardowy zestaw leków na przeziębienie, dopiero kolejny, prywatny lekarz miał bardziej kompleksowe podejście. Na duży plus oczywiście uprzejmość Pani doktor.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Mirosława Januchowska-Siuda

Grodzka 10
88-150 Kruszwica

Nie polecam. Bylem jej pacjentem jako dziecko. Nie potrafila zdiagnozować co mi jest i przyznac sie do tego, natomiast z ochota testowala na mnie wszelkie antybiotyki. Spieprzyla mi tym uklad odpornościowy na lata w dziecinstwie.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Brygida Gulda

Internista, Lekarz rodzinny

Lotnicza 23/24
82-300 Elbląg

Niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii kobieta. Z wykształcenia alergolog, a nawet nie umie odróżnić ''przegrzewania dziecka'' OD GRONKOWCA ZLOCISTEGO. Zbywa pacjentów jak może szczególnie młode matki. Jezeli wasze dziecko jest alergikiem to nawqet wypis ze szpitala ze wskazaną dietą, diagnoza 2 dermatologów i 2 innych pediatrow nie pomogą na wypisanie recepty na mleko. Nawet poradnia gastrologcznia w Gdańsku czy w Olsztynie !Stanie na głowie i klaskanie uszami też nie pomoże ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Marzena Rachoń

37-560 Pruchnik

Pediatra, którego serdecznie polecam wszystkim mamom. Poświęcony czas, w którym pacjent czuje się wysłuchany i zaopiekowany a to rzadkość wśród lekarzy. Do tego ogromna wiedza i bardzo miła atmosfera. Jestem wdzięczna za takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Elżbieta Weryszko

Samodzielny Niepodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej
Bolesława Krzywoustego 5C
72-112 Stepnica

Niestety, nie mam dobrego zdania o lekarzu, przepisane leki okazały się zbędne, (krople do nosa) dziecko przechodziło ciężkie ząbkowanie - jak się okazało gdy poszłam do lekarza w Gdyni, po tygodniu od wizyty u Pani Doktor, oczywiście 20 minutowa rozmowa, na temat praw i obowiązków Pacjenta - karta dziecku nie została założona, gdyż dziecko jest z innego miasta (absurd) gdyby coś się stało, nawet nie ma śladu, że moje dziecko ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Halina Laska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Poligonowa 13 d
44-251 Rybnik

Wizyta trwa 2-3 razy dłużej niż powinna. Dwukrotnie złe diagnozy dla naszego rocznego synka. Leczenie nic nie pomagało, wręcz stan z dnia na dzień się pogarszał. Po wizycie u innego pediatry stan następnego dnia był dużo lepszy. Kilka razy przekonaliśmy się że leczenie pani Laski, naszego rocznego syna nie pomaga. NIE POLECAM
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Michał Bielecki

Słubice

Lekarz??? to jest Dr nauk medycznych? Na taki tytuł nie wystarczy się tylko uczyć ale i mieć pewną kulturę osobistą. Nie polecam nikomu!!! traktuje ludzi i dzieci na sztukę im więcej tym lepiej... Nie rozumiem po co takich trzymają... Jako pracownik Apteki dzwonie do Gabinetu przedstawiam się i proszę o chwile rozmowy z dr (brak antybiotyku który wypisał w obrębie 50km) i słyszę w słuchawce powiedz że mnie fizycznie nie ...
Opinia dodana przez: Łukasz
Jestem wdzięczna pani dr za ogromne zaangażowanie w leczenie mojej ciężko chorej matki, doświadczenie i poświęcenie czasu na trudne i wieloetapowe leczenie. Szczerze polecam a mam porównanie z innymi.

lekarz Ewa Kozińska

Powstańców Listopadowych 19D
35-606 Rzeszów

Lekarz bardzo oddany pacjentom, zawsze pomoże, znajdzie czas. Leczy się u niej cała nasza rodzina i zawsze byliśmy zadowoleni. Nie robi problemów z badaniami. Dodatkowo jest po prostu przesympatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Jarek N

lekarz Ewa Hryniewicz

NZOZ HIPOKRATES
Zapleczna 9A/13
78-100 Kołobrzeg

Jest nie tylko dobrym pediatra ale tez lekarzem dla osob starszych.Mila kompetentna.Nigdy sie nie zawiodlem polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jacek

dr Lidia Rydzewska

ul. Wesoła 9A
32-200 Miechów

Nie polecam, wiecej narzeka i ma o wszystko pretensje, nie bada dziecka wszystko robi i stwierdza na oko