Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny pediatra

lekarz Ewa Sendela

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"
Mazowiecka 63
06-300 Przasnysz

Najlepsza pani doktor pod słońcem ! Od kilku lat moje córki u Niej leczę prywatnie i jeszcze nigdy nie postawiła błędnej diagnozy . Moje dzieci ją uwielbiają ;)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jolanta Smoliło-Żabińska

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ...
Opinia dodana przez: Dominika

dr Mirosława Karpcow-Pilak

Szczecin

Pani doktor od ponad dwudziestu lat jest super lekarzem i w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę, którą wykorzystuje w praktyce.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Barbara Chełmińska-Milkiewicz

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Leczę u Pani dr swoje dzieci. Do dzisiaj! -dosyć mam już wystawania przed przychodnią przez 7 rano aby się zarejestrować, -dosyć mam już dzwonienia do południa aby się zarejestrować (a jak się uda dodzwonić-numerków brak!), - dosyć mam wyczekiwania na Panią dr, - dosyć mam wyczekiwania w ciasnej poczekalni, gdzie są dzieci zdrowe i chore, - dosyć mam opóźnień po 2 godziny na swoją kolejkę(gdzie wizyty wyznaczane są co 10 ...
Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Małgorzata Gollnau

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Jeszcze nie spotkałem tak niedostępnego i niewyrozumiałego lekarza pierwszego kontaktu. Zero zrozumienia i empatii, ton naskakujący na pacjenta. Bardzo arogancka stosująca spychotechnikę - dlaczego w moim przypadku recepty nie wypisał lekarz prowadzący -diabetolog ?.Do września br. 4 leki mogłem uzyskać na zasadzie tzw. Ryczałtu, a od września do 1 listopada br. zostały zmienione dyrektywy Ministerstwa Zdrowia dla pacjentów powyżej 65 lat - te leki w tym okresie były bezpłatne a ...
Opinia dodana przez: Czesław

Marzena Bieńkowska

NZOZ „Eskulap”
27-200 Starachowice

Najlepszy lekarz rodzinny na świecie!!! Leczy czwórkę naszych dzieci i nas a także znajomych i ich dzieci. Jest naszym lekarzem rodzinnym od 14 lat i nigdy Jej nie zmienimy. Pani doktor zawsze stawia trafne diagnozy i dobiera właściwe leki oraz sposób leczenia. Poza tym uwielbia dzieciaki a dzieciaki Ją :) Zawsze nam pomoże kiedy tego potrzebujemy. Polecam wszystkim ... chociaż wszyscy wiedzą, że jest naj, naj, najlepsza.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Barbara Karpowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowe Centrum Zdrowia Sp z o.o
ulica Morcinka 7
59-600 Lwówek Śląski

Pani doktor jak dla mnie prowadzi moje dzieci od urodzenia bez zarzutu....jeżeli ma wątpliwości odsyła na wyniki lub ewentualnie szpital kiedy leczenie nie dało skutku....wolała nie testować na dziecku kolejnego antybiotyku bez dokładniejszej diagnozy co moim zdaniem jest ok....nie robi problemu gdy potrzebuje skierowania do specjalisty ....myślę że jest ok... plus wielki dla niej że dobie pandemii nigdy nie odmówiła nam wizyty stacjonarnej.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Wanda Aszurkiewicz

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Chodzę do Pani doktor już z drugim dzieckiem. Jestem zadowolona ze sposobu leczenia. Nie daje antybiotyków "na wszelki wypadek". Przy wizytach z pierwszym dzieciem nie bardzo wierzyłam w zalecenia i sprawdzałam nawet u innego lekarza na prywatnej wizycie, co mi przypisze. Dałam się jednak przekonać, że antybiotyk to ostateczność. Dzieci pod Jej opieką bardzo mało chorują, są zahartowane i nie przeziębiają się tak często jak inne z mojego otoczenia. Polecam ...

lekarz Jolanta Homa

os. Braci Prośbów 2/2
37-500 Jarosław

Jestem pacjentem pani dr. już od dawna. Mogę powiedzieć że Pani dr. jest bardzo doświadczonym lekarzem ponadtto jest miła i bardzo symaptyczna.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mariola Zalewska

Starachowice

Byłam i jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz profesjonalnego traktowania pacjenta. Polecam Wszystkim
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Zygmunt Sztachelski

Nauczycielska 4d
57-230 Ząb

wszystko ok, kompetentny człowiek na stanowisku, na pewno nie jestem osamotniony w tej opinii sądząc po kolejkach do tego lekarza

lekarz Arleta Fręchowicz-Klusek

Zespół Opieki Zdrowotnej Medical
ulica Pamięci Narodowej 18
83-136 Opalenie

Jest to ludzki lekarz. W opinii wyżej napisano same głupoty. To właśnie Pani doktor ratuje większość dzieci przed większymi powikłaniami chorobowymi wynikających z niekompetencji innych lekarzy.

lekarz Halina Wiśniewska

MEDICA 2000
Smolna 34/14
00-375 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Grażyna Durzyńska-Doruch

Nadmorskie Centrum Medyczne
Gdańsk

Bardzo dobry kompetentny lekarz i fachowiec .....mila uprzejma i ponad wszelka watpliwosc skrupulatna w stawianiu diagnozy ....Pani doktor na piatke .Kacper Kulik byly maly pacjet juz jako student medycyny pozdrawia Pania doktor wraz z mama

lekarz Anna Burzymska

pl. Kaszubski 7b lok. 1
83-050 Kolbudy

Jedyny kompetentny lekarz w ośrodku zdrowia w Kolbudach, Dokładnie bada, doskonale pamięta każdego pacjenta, zleca dodatkowe badania bez łaski, nie leczy metodą prób i błędów - za każdym razem szczegółowo bada każdy przypadek.

Małgorzata Pławecka

Żwirki i Wigury 12/2
34-120 Andrychów

Nie polecam tej lekarki i choć jest uprzejma,to jej kompetencje sa dyskusyjne.Po pierwsze wyczuwam za każdym razem jakby była nieobecna przy mojej chorobie o której jej mówię.Szczerze to sprawia wrażenie oderwanej od rzeczywistości i jest kompletnie nieobecna.Nie można nawiązać z nią bezpośredniego kontaktu. Chciałem wielokrotnie zmienić lekarza na innego, lecz inni lekarze mają komplet pacjentów.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Marzena Łazarczyk-Łazaj

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" s.c.
Rynek 4
63-630 Rychtal

Miła i kompetentna, ma cudowne podejście do dzieci w każdym wieku - dzięki niej szczepienia nie są dramatem :) polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bogusława Przybyłek-Cieślak

ulica Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Nie polecam tego lekarza dwukrotnie dziecko wychodzi od niej jest wszystko ok standardowe leki przepisane a tego samego dnia badz na drugi okazuje sie u innego lekarza ze sa zmiany w plucach i jest zapalenie pluc badz zaraz bedzie. Podejscie na sztuke. Zero porad co z dzieckiem zrobic jak dalej leczyc. Na odwal sie....
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Żaneta Helman

Żarska 39
68-212 Trzebiel

Najlepszy lekarz rodzinny u jakiego miałam okazję się leczyć. Zawsze pomoże, wypisze odpowiednie leki, można się z nią skontaktować. Przyjmie nawet w sobotę, jeśli dzieje się coś niepokojącego. Zawsze kieruje na badania i stawia dobrą diagnozę. Czasem jest zabiegana i ma mało czasu, ale przyjmuje naprawdę dużo osób w krótkim czasie. Nawet kilka razy więcej niż inny lekarz w mojej przychodni w tym samym czasie.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Robert Straszak

Wapienna 70
41-219 Sosnowiec

Brak zainteresowania pacjentem. Ignorancja poważnych problemów. Po zmianie lekarza okazało się, że to nie zapalenie krtani, tylko nowotwór złośliwy. Pół roku zmarnowane A można już było leczyć. Miły tylko dla doradców handlowych