Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

lek. dent. Jacek Skoczowski

dr n. med. Dariusz Filipek

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy wszystko, uprzejma. Cały personel bardzo miły, nie ma poślizgu z umówiona wizytą. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joannna

lek. dent. Tomasz Skoczek

Bielsko-Biała

Najlepszy specjalista w tej dziedzinie! Wszystkim polecam z czystym sumieniem.Należę do strasznych tchórzy jeśli chodzi o wyrywanie zębów- musiałam usunąć obie ósemki. Zabieg całkowicie bezbolesny, z dokładnym omówieniem przed i po zabiegu. Po zabiegu również bez bólu. Zagoiło się rewelacyjnie, mimo, że przy pierwszej ósemce pojawiły się komplikacje z zatoką. Po prostu rewelacja. Z drugim zębęm szłam jak na kawę z koleżanką - całkowicie bez stresu. 8 minut i po ...
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Manuela Markowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Prywatne Pogotowie Dentystyczne "DENTAL-SERVICE" Sp. z o.o.
Zygmunta Krasińskiego 25 A
40-019 Katowice

Jestem pod wrażeniem przebiegu i jakości wizyty. Wizyta w ramach pogotowia dentystycznego - szybka, bardzo profesjonalne, z ciepłym, bardzo łagodnym podejściem. Ogromna dbałość o mój komfort, o brak bólu. Bardzo precyzyjne wskazania pozabiegowe. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. stom. Przemysław Warszawa

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Denis

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

dr Sylwia Wójcik

Akademickie Centrum Stomatologi i Medycyny Specjalistycznej
Plac Akademicki
Bytom

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Marcin Dobrowolski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przechodnia 4
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia w moim życiu. Ceny wysokie, ale wszystko co dobre musi kosztować. Polecam.

dr n. med. Grzegorz Dawiec

Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej sp
Zabrze

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

lek. dent. Wojciech Rawicki

ulica Dworcowa 9
73-110 Stargard Szczeciński

Tylko i wyłącznie dr Rawicki! Pełen profesjonalizm, miły, uprzejmy, dokładny pomimo mega kolejek na poczekalni czułam się zaopiekowana nie czuć presji czasu. Do tego bardzo przyjazna atmosfera w gabinecie sprawia że chce się wracać. Zarówno na NFZ jak i prywatnie wizyta na najwyższym poziomie. Dr przywrócił mi piękny uśmiech, który był moim marzeniem od lat! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Tomasz Chyb

ul. Uniwersytecka 1
02-036 Warszawa

Pan Tomasz to wspaniały Lekarz ,pełen empatii z profesjonalnym podejściem. Moim zdaniem to perfekcjonista .
Opinia dodana przez: Sylwester

Ryszard Kachniarz

Zdrojowa 4
Wałbrzych

Świetny fachowiec, grzeczny, dokładnie tłumaczy co będzie robił. Chodziłem wcześniej do wielu innych lekarzy ale z niego jestem najbardziej zadowolony. Uratował mi dużą ilość zębów, którą inni spisali na straty.

lek. dent. Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz
Kochanowskiego 38 B
34-100 Wadowice

Usunąłem dzisiaj siódemkę, pan doktor i pani asystentka bardzo mili, usunięcie zęba bezbolesne, trwało 8 minut, bardzo polecam tego pana! Zna się na robocie, dentysta z powołania.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. stom. Aneta Truszkowska-Saba

Dentica Park Clinic
ul. Jagiellońska, 45
Legionowo

Bardzo dziekuje Pani dr Anecie za życzliwość, troskę i profesjonalne podejście. Miałem zakładany implant, zupełnie bezbolesnie i bez żadnych problemów. Gdybym wcześniej trafił do tej kliniki na pewno nie miał bym takich lęków i problemów z zębami. Dziekuje i zycze samych zadowolonych pacjentow!
Opinia dodana przez: Piotr

Jarosław Wałęga

Chirurg stomatolog, Protetyk

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)
Opinia dodana przez: Anita

Maciej Ławiński

Piastowska 55 / 5
Wrocław

Potwierdzam PEŁEN PROFESJONALIZM Pana Doktora Macieja Ławińskiego. W zrozumiały sposób opisał problem i natychmiast, bezboleśnie udzielił fachowej pomocy. Doskonały chirurg któremu ufam, a ze wsparciem Jego asystentki Pani Ani wizyta w gabinecie stomatologicznym staje się bezstresowa. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Ilona Ka

lek. dent. Hanna Buczyńska

Sygietyńskiego 53
86-100 Świecie

Przemiła Pani stomatolog. Stoicki spokój. Fachowe podejście. Miałam wyrywane dwie ósemki. Żaden stomatolog nie chciał ich wyrwać, bo rosły na policzek. Dzięki Pani chirurg mam już spokój. Bezboleśnie. Wszystko zagoiło się bardzo szybko. Naprawdę POLECAM!

dr n. med. Igor Meissner

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

MEISSMED Przychodnia Stomatologiczna
Kochanowskiego 1/2
62-031 Luboń

W klinice Meissmed przeszedłem operację wstawienia implantów. Przeszedłem całą drogę od diagnozy do założenia implantów i teraz czeka mnie wizyta kontrolna po ostatnim zabiegu. Mogę więc wyrazić swoją opinię już po założeniu implantów i ich dokładnym sprawdzeniu w działaniu. Na każdym etapie uzyskiwałem bardzo szczegółowe wyjaśnienie co będzie robione i dlaczego, wręcz z pokazaniem prototypów implantów, śrub gojących itp. Założenie moich implantów trwało niestety trochę dłużej, ponieważ musiałem przejść małą ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz