Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny internista

Internista, Ginekolog

MULTIMED
Rzgowska 74/4a
93-160 Łódź

Świetny lekarz, fachowiec. W zasadzie nie powinienem go chwalić tutaj bo będę musiał czekać jeszcze w większych kolejkach

lekarz Marek Chomej

Szczecin

Dobry lekarz, dba o swoich podopiecznych. Zawsze przyjmuje na spokojnie, doładnie bada i wypytuje. Nigdy nie przyjął mnie pośpiesznie i "po łebkach" - nawet gdy zdażyło mi się "wcisną" po godzinie wizyt, jako dodatkowy pacjent. Argument, że "wygląd nie zachęca do wizyty" itp, jest śmieszny i beznadziejny. Po pierwsze ja osobiście nie zauważyłem tego złego wyglądu, a po drugie ... to nie jest restauracja. Lekarz ma Ci pomóc, nie sprawic ...

lekarz Dorota Fijałkowska

Łódź

Pani Doktor bardzo niemiła, niezadowolona z dyżuru nocnego, co skutkowało nieprzyjemna rozmowa. Co do spraw formalnych takich jak przepisanie recepty, wytłumaczenia dawkowania oraz samego badania nie mam zastrzeżeń.

dr Alicja Czapiewska

Ośrodek Zdrowia
Czersk

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie by u Waszych dzieci chorobę zdiagnozowano prawidłowo to tylko TEN człowiek potrafi tego dokonać. Jeśli zależy Wam na zdrowiu Waszych pociech to tylko tego lekarza można polecić w 100%. Miła, kompetentna, rzetelna i fachowa Pani DOKTOR (większość z tych specjalistów nie zasługuje nawet na miano lekarza).

lekarz Beata Skoczylas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczno - Lekarskie II
3 Maja 18
62-600 Koło

Z dwóch lekarzy przyjmującycy, pani doktor Beata ma zawsze więcej pacjentów. Nie skąpi skierowania do specjalisty, traktuje dolegliwości pacjenta poważnie.Ma ręce pełne roboty, ale życzliwie traktuje pacjentów.

lekarz Irena Turczyńska

ulica A. Mickiewicza 8
42-600 Tarnowskie Góry

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk

lekarz Alicja Małysa

ulica Łączna 49
64-920 Piła

Wysoka wachowosc i troska o pacjenta. Zaangazowanie i kultura osobista. Przyklad lekarza z powolaniem.

lekarz Marek Kentnowski

Przychodnia Rejonowa Nr 4
Dworcowa 38a
44-190 Knurów

Leczę się w Gliwicach i są tam wspaniali lekarze,prawdziwi z powołania,którzy walczą o każdego swojego pacjenta.Pan doktor z pewnością jest w ich gronie. Miły,spokojnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.Nie spieszy się,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Duże brawa,oby każdy lekarz był taki a leczenie byłoby przyjemnością.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Kszysztof Matusiak

Bonifratrów
Łódź

Najlepszy internista na świecie. Zdiagnozował mi przetrwały moczownik, którego 10 innych lekarzy nie rozpoznało. To było 18 lat temu. Cały czas się u Pana doktora leczę i nie przestanę. Wspaniały człowiek. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Marta Opolska

Przychodnia "Wilczak"
ulica Nakielska 47
85-219 Bydgoszcz

Dziwię się pozytywnym opiniom, ale być może mimo uprzejmości zwyczajnie „nie spodobałam się” lekarce. W gabinecie czułam się bardzo niekomfortowo, lekarka zadawał kilka razy te same pytania, a dodatkowo podważała i bagatelizowała mój stan, mimo że po zbadaniu wyraźnie był widoczny stan chorobowy. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem. Porażka
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Koziarska-Rościszewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych Vitaplus
ulica Lumumby 3
90-927 Łódź

Jestem pacjentem Pani Doktor od około 2 lat .Przeniosłem się z innej Poradni w związku z przeprowadzką .Byłem bardzo zadowolony z poprzedniej lekarki ale za daleko mi było tam dojeżdżać . Jestem bardzo mile zaskoczony .Pani Doktor jest super miła i fachowa a przy tym ma cierpliwość do pacjenta . Cieszę się że zostałem pacjentem Pani Doktor .Oby tak zawsze było .
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Anna Waluga

H.Ordonówny 7a/40
41200 Sosnowiec

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem, który kiedykolwiek spotkałem. Wysłucha pacjenta, doradzi( posiada ogromną wiedzę i się dokształca w tym zakresie), empatię do pacjenta ale przede wszystkim Pani Doktor nie boi się wyzwań. Wyciągneła mnie z uzależnienia od opioidów, gdzie inni lekarze umywali ręcę. Czy psychiatra, czy lekarze z poradni leczenia bólu, każdy odsyłał mnie z problemem do szpitala... a w szpitalu mi ofen powiedzieli że tutaj na Śląsku to nie ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

lekarz Marek Banaś

Ban-Med

Muszę przyznać ze Pan Doktor ma ogromne serce podejście do ludzi starszych i służy pomocą każdemu pacjentowi . Pomimo długich kolejek do Pana Doktora dla każdego ma na wizycie usmiech życzliwość i pomoc . Polecam ps. Nie jeden lekarz nie dorasta mu do pięt
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Dramat! Totalny brak szacunku do pacjenta, klienta! Myśli że ma monopol na badania dla kierowców... Polecam jechać do Płocka do Alfa medixa na pięknej. Tam 200 zł i po temacie. A u Lewandowskiej 200+150 za okuliste.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Henryk Mazur

NZOZ HiB-Med
Ciasna 1
47-230 Kędzierzyn-Koźle

Polecam z całego serca, bardzo miły i odpowiedzialny lekarz. Szybko postawiona diagnoza, miła atomosfera w przychodni. Dobre podejście zarówno do dzieci jak i osób starszych, super!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Katarzyna Pawlak

Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

lekarz Andrzej Jung

Jagiellonka
Krasków 123b
46-200 Kluczbork

Lekarz, którego z całą pewnością mogę polecić. Leczy cała moją rodzinę od wielu lat i nawet podczas ciężkiego okresu covidu mogłam liczyć na jego pomoc. Co prawda dostanie się do niego jest z roku na rok coraz cięższe, ale jak potrzebowałam to doktor przyjął mamę w sobotę

lekarz Krystyna Suda

Internista, Lekarz medycyny pracy

OLP "Promed"
ul. Polna 15
Ostrowiec Świętokrzyski

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Nie miła, zero kultury osobistej. Miał ta nieprzyjemność spotkać osobiście panią w czasie badań do pracy.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Piotr Robaszkiewicz

Miłosławska lok. 43
62-310 Pyzdry

Chciałabym serdecznie podziękować Panu doktorowi i Pani pielęgniarce Zofii za udzielenie mi bezinteresownej pomocy. Rok temu będąc w Pyzdrach na wycieczce z klasą dostałam zawału serca. Moja koleżanka wezwała pomoc. Pan kustosz muzeum pobiegł do ośrodka zdrowia. Pan doktor z panią pielęgniarką przyjechali do mnie i ratowali moje życie zanim przyjechało pogotowie. Im oraz ekipie z karetki i lekarzom że szpitala w Pleszewie zawdzìęczam to, że dzisiaj mogę napisać te ...
Opinia dodana przez: Małgorzata