Lekarze Chirurg stomatolog stomatolog stomatolog chirurg-stomatolog

{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

Wojciech Kiewlicz

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Gdańsk

Polecam doktora Wojciecha Kiewlicza z Kliniki Dentium w Kartuzach, jakość świadczonych tam usług stomatologicznych jest na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa personelu medycznego i rejestracji wraz z pieknym otoczeniem sprawiają, że na każdą wizytę umawiam się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Jan Paluch

Cikowice 213
32-700 Bochnia

Bardzo dobry specjalista, sumienny i miły , zabieg ze znieczuleniem bezbolesny. Dobry kontakt z pacjentem. Nie drogo , polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

dr hab. n. med. Jerzy Reymond

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Specjalista o wysokich kwalifikacjach i profesjonalizmie, który posiada umiejętności praktyczne, wiedzę i empatię potrzebną do zapewnienia pacjentom najlepszej opieki. Zawsze pomocny w kwestiach związanych ze zdrowiem jamy ustnej i w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Ireneo

lek. dent. Marek Dąbrowski

Kajki 12
19-300 Ełk

Musiałam usunąć górną +6 (1/3 korony i trzy długie korzenie ). Pan doktor usunął zęba bezboleśnie. Jestem drugi dzień po wyrwaniu zęba i czuję się bardzo dobrze.

lek. dent. Maciej Kozakiewicz

Gabinet Stomatologiczny
ul. Zamkowa 7/5A
65-086 Zielona Góra

W chwili paniki, przemieniam się z niemowy w straszną gadułę. Dr Maciej okazał się być nader cierpliwym człowiekiem. Swoim poczuciem humoru, zapewnieniem, że jest tu po to żeby mi pomóc, wytłumaczeniem wszystkiego, przekonał mnie do tego żebym zamilkła 🫢 Nie poczułam nawet ukłucia igły nie mówiąc już o wyrwaniu dwóch korzeni. Polecam z czystym sumieniem. Człowiek pełen empatii, kompetentny, profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Wanda

Andrzej Krzak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Mimo wieku sprawność i płynność wyrywania to jest szok. Szybko, bezbolesnie i do tego zadaje pytania dzięki czemu można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Doktor działa jak maszyna, widać to doświadczenie a podejście do pacjenta to bajka. Opieka telefoniczna po zabiegu.
Opinia dodana przez: Hubert

dr n. med. Anna Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Krzemienna 42b
Szczecin

Usuwanie ósemek : raz dwa i po sprawie. Oczywiście bezboleśnie. Pani doktor bardzo miła w stosunku do pacjenta. Jak najbardziej polecam.

dr n. med. Jolanta Kollar

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Bardzo polecam. Panią doktor wyszukała mi córka,dzięki opiniom w internecie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty- zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia,wyrwanie zęba przebiegło szybko i sprawnie,a pani doktor jest przemiła.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Ryszard Podkowski

Aldony 1
81-524 Gdynia

Trafiłam do dra Podkowskiego z zębem po leczeniu kanałowym. Leczenie to trwało kilka miesięcy, było bolesne i kosztowało mnie 700 zł. A w trakcie ząb pękł. Podpadał tylko pod koronę. Dr Podkowski uratował nie przed koroną, podchodził do zęba, który był i jest w fatalnym stanie (kruszy się) kilkakrotnie bez żadnych dopłat, a ja zbieram na koronę :) A leczenie kanałowe tego zęba wycenił wówczas, na moje zapytanie, na 350 ...

Grażyna Mróz

Nowodworska 53B
Wrocław

I would like to share my experience from a visit at dentist, dr Grażyna Mróz that works in LuxMed at pl. Dominikański 3, Wrocław. I visited her after I had received a recommendation from another LuxMed dentist at ul. Legnicka, two weeks earlier. When I went into her room, the doctor asked me which tooth I had the problem with. I answered honestly, I couldn't remember if it was left ...

lek. stom. Sylwia Kaczmarek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul.Kazimierza Wielkiego 85
67-200 Głogów

Witam serdecznie ja osobiście jestem z pracy pani Sylwi bardzo zadowolona mam zrobiony częściowy porcelanowy mostek ząbki są piękne nic mi nie przeszkadza jest super.Pani Sylwia jako lekarz i człowiek jest osobą bardzo miłą i wrażliwą.Nie wieżę bo wcześniej robiłam też mostek i to pani Sylwia mi zakładała trzymał się 16 lat pozdrawiam serdecznie panią doktor życząc jej dużo zdrówka

lek. dent. Bartosz Dobrucki

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

Stomatologia Błada / Dobrucki
97-500 Radomsko

Pan doktor jest jednym z najlepszych jakich poznałem. Fachowy, kompetentny, potrafi uspokoić pacjenta. Szkoda jedynie, że -przynajmniej mam takie wrażenie już od kilku lat, choć nie bywam często (nie muszę na szczęście 🙂 ) jest problem z tym, by się zapisać. Dostaje sprzeczne informacje i muszę się mocno postarać. Nigdy nie wiem czy to specjalnie tak czy nie.. Mam dużą nadzieję, że Pan dr szanuje każdego pacjenta, co pokazuje w ...
Opinia dodana przez: Konrad

lek. dent. Monika Garecka-Głowacka

Zamkowa 14
26-500 Szydłowiec

Pani Monika ? Trudno wyrazić w kilku słowach mój szacunek do tej osoby ,a także opinie, w jednym zdaniu : to najlepszy stomatolog w Szydłowcu,do tego to człowiek który jest człowiekiem dla pacjenta,jest mega profesjonalna w swojej pracy a zarazem ma ludzkie podejście i potrafi zrozumieć ból pacjenta z jakim do niej przychodzi co wizytę stawia na profesjonalnym poziomie ,praktycznie zero stresu . Bardzo pozdrawiam
Opinia dodana przez: Radek

lek. dent. Danuta Balcerzak

Gabinet Stomatologiczny
Szeroka 15/1
67-100 Nowa Sól

Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)

lek. dent. Jerzy Wróbel

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
76-200 Słupsk

naprawde godny polecenia, miły, uprzejmy i kompetentny.

lek. dent. Radosław Czapla

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Dental Implant Radosław Czapla
Dworcowa 1/1
65-019 Zielona Góra

Lekarz godny polecenia !! Profesjonalista na wysokim poziomie dokładnie tłumaczy problem z jakim się zwracamy.W gabinecie czujemy się komfortowo nie odczuwamy strachu.Lekarz bardzo uprzejmy .

Jarosław Pardela

Dąbrowa Górnicza

Bardzo miły człowiek. Kilka lat temu, jak jeszcze mieszkałem w Zawierciu, poszedłem do Niego z ojcem na leczenie dwóch "szóstek" pod rząd. Pamiętam też, jak zaśliniłem sobie cały polar w drodze powrotnej, bo znieczulenie było tak mocne, że nie czułem połowy twarzy. Ogólnie plomby mam już około 7 lat i nic mi się z nimi nie dzieje, także polecam jak najbardziej.

dr n. med. Sławomir Jastrzębski

Etiudy Rewolucyjnej 23
Warszawa

POLECAM JAKO LEKARZA i CZŁOWIEKA - MIMO WIEKU ZAWSZE PORZĄDNY POLAK - RĘCZĘ ZA NIEGO - WYLECZYŁ MOJE ZĘBY PRZEZ 50 LAT ... mgm