Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny lekarz-rodzinny

lekarz Anna Kluczwajd-Jodłowska

"ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
ulica Średnia 5
88-100 Inowrocław

Wspaniały lekarz, chyba najlepszy jakiego w życiu spotkałem. Na mnie największe pozytywne wrażenie robi jej ogromna wiedza i to jak umiejętnie potrafi z niej korzystać. Jest bardzo uprzejma i kompleksowo podchodzi do problemów. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dorota Łukaszyńska

Lekarz rodzinny

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Od wielu lat jestem pacjentem Pani dr. z chęcią wytłumaczy jak zapytam, jest w pełni kompetentna, chce pomóc jak najlepiej w doborze leków, udzieli pełnej porady. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Izabella Kusznierska-Bieńkowska

Derdowskiego 24
84-230 Rumia

Jestem zachwycona podejściem do pacjenta , wrażliwa , wykazuje sporo empatii ,jeśli nie jest w stanie odpowiedzieć na jakieś pytanie z wiązane z daną chorobą to uczciwie odpowiada że sprawdzi i wtedy da konkretną odpowiedź , zainteresowana swoim pacjentem życiowo , fantastyczna. Znam lekarkę kilka lat.
Opinia dodana przez: Aurelia

lekarz Maria Michalik

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Pani doktor bardzo uprzejma, kompetentna, poświęca dużo uwagi pacjentowi, który czuje się leczony profesjonalnie. Z czystym sumieniem serdecznie polecam Panią doktor Michalik.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Anna Rady

Nowa 55
95-100 Zgierz

Jedna z Najelepszych Lekarzy na calym globie. Pozdrawiamy serdecznie Krystyna Jozef i Krystian Blaszczyk .
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Marta Dynowska

B. Prusa 11 m.25
95-100 Zgierz

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak holistycznie dobrego specjalisty w swojej dziedzinie. I nie jestem osamotniona w tej opinii, bo gabinet pęka w szwach. Korzystamy z mężem z usług Pani doktor od co najmniej 7-10 lat.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Mariola Chmielewska

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marlena Stachurska

PORTA MEDYK
ul. Stanisława Dubois 27
70-781 Szczecin

Leczy moich rodziców. Nie pozostawia pancjentów z problemami. Obowiązkowa , zaradna i oddana powołaniu. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Darek
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Maria Pastucha

lekarz Maria Pastucha

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarz godny zaufania. Pani doktor bardzo miła i życzliwa ,cierpliwie wysłucha pacjenta odpowie szczegółowo na zadawane pytania bez pospieszania i oznak poddenerwowania. Takich lekarzy w obecnej dobie bardzo trudno. Lekarz profesjonalny, służebny wobec pacjenta. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Zając

Barlickiego 3-5
55-080 Kąty Wrocławskie

Lekarz faktycznie zainteresowany pacjentem. W sytuacji duzo bardziej skoplikowanej niż standardowa potrafił szybko dostosowac się do sytuacji, zmieniać sposób leczenia, monitorowac. Bardzo miły i wyrozumiały również dla starszych osób. Polecam
Opinia dodana przez: bagiwo

lekarz Dorota Ziętecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia w Łomazach
Małobrzeska 15
21-532 Łomazy

Polecam Panią doktor. Do dzieci to w ogóle ma super podejście. Kompetentna . Poświęca czas na badanie nie na zasadzie 5 min do widzenia. Dokładnie diagnozuje . W dzisiejszych czasach uważam ,że taki lekarz to skarb dla placówki. :)

lekarz Wojciech Popławski

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
ulica Al. Piłsudskiego 11
18-400 Łomża

Pan Wojciech jest moim lekarzem rodzinnym. To osoba o niezwykłej empatii, ciepła oraz wyrozumiała. Z najwyższym zaangażowaniem wysłuchuje objawów oraz udziela pomocy, a w razie potrzeby - przekierowuje do specjalistów. Jest to lekarz, przy którym "syndrom białego fartucha" całkowicie ustępuje :-) Bardzo polecam i dziękuję za dobroć oraz udane leczenie!
Opinia dodana przez: Karolina
Pani Katarzyna Kuhn-Janczak jest super lekarką.U mnie wykryła arytmię serca i tym sposobem za wczasu można było wdrożyć leczenie.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Leszek Kuliga

Lekarz rodzinny, Internista

siemiradzkiego 4
Rzeszów

Naprawdę polecam. Zawsze znajdzie czas i nigdy nie odeśle spod drzwi. jak dotąd bardzo mi pomógł i na pewno będę się dalej u niego leczyć. polecam innym

lekarz Grażyna Szewczyk

Nankera 176 lok. 6
41-949 Piekary Śląskie

Wspaniały lekarz. Złota kobieta. Dobry człowiek. Swym podejściem życzliwością i cierpliwością zdobywa serca wielu pacjentów a dzieciaki ją uwielbiają. Polecam szczerze, ja już chyba z 20 lat do niej chodzę teraz moje dzieci. POLECAM!!! POLECAM!!! POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Nadiamk

lekarz Jarosław Konieczny

Lekarz rodzinny, Pediatra

Zespół Poradni Specjalistycznych "MEDIS"
Grunwaldzka 2A.
63-740 Kobylin

Wspaniały lekarz! Grzeczny, miły , kochający swoją pracę i dzieci. Przede wszystkim ludzki. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić leczenie i chorobę dziecka . Z całym szacunkiem 5+ dla pana Dr. Brakuje tak dobrych lekarzy jak pan Konieczny!

lekarz Iwona Przepióra

Przychodnia
Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Wspaniała lekarka. Bardzo kompetentna. Umie zawsze doradzić, jak radzić sobie w chorobie. Zawsze stara się pomóc.

lekarz Barbara Nowak

Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Nowak
Sołtysowicka 56
51-168 Wrocław

Traktuje poważnie każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile jest konieczne. Podczas wizyty nie spieszy się, wszystko tłumaczy.

lekarz Beata Gadek

ul. Syreny
07-410 Ostrołęka

Malo jest takich lekarzy jak Pani doktor Gadek......To jest lekarz z powolania i przede wszystkim wspanialy czlowiek.....TA Pani doktor jest ANIOŁEM !!!!!!

lekarz Paweł Rudek

Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
32-043 Skała

Najlepszy lekarz rodzinny:)Polecam wizyty właśnie u Niego