Lekarze Lekarz rodzinny lekarz-rodzinny lekarz-rodzinny

lekarz Adam Potocki

Łubno,Wałdowo,
Miastko

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Polecam!!!

lekarz Henryk Kokot

Koszalin

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta. Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha. Pozdrawiam, pacjent.

lekarz Iwona Giza

Polna 7b/1
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Rynek lekarzy w Ostrowcu Św, jest bogaty,ale prawdziwym brylantem jest lekarz p.I.Giza.Bardzo ale to bardzo sympatyczna,kontaktowa i kulturalna osoba.Podziwiam u Niej rzadką cechę,że widzi pacjenta jako człowieka a nie tylko jego chorobę.Jedynym mankamentem Pani doktor jest to,że bardzo trudno dostać się do Niej na konsultację.Życzmy służbie zdrowia ,tylko takich lekarzy jak Pani Iwona Giza.

lekarz Maciej Smoła

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Promykowa 4
62-200 Gniezno

bardzo dobry lekarz polecam jako pediatre i lekarza medycyny pracy

dr Wojciech Wądołowski

Wiejski Ośrodek Zdrowia
Złotej Jesieni 1
05-540 Zalesie Górne

Bardzo wnikliwy lekarz, bardzo dobry organizator pracy personelu medycznego( Jest Szefem Ośrodka). Empatyczny i zawsze do dyspozycji pacjentów.W tym Ośrodku nie ma krzyków i bałaganu. Jest życzliwość i pomoc. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowo pozytywny stosunek Pana Doktora do Seniorów, wiem o tym dobrze, bo opiekował się moją Mamą. Wszyscy jesteśmy Jego pacjentami. Polecam dra Wądołowskiego.

dr Małgorzata Rakus

,, Gin-Med "
ulica Siewna 2
15-183 Białystok

Zgadzam się z opinia "anonima". Taki lekarz zdarza się niezwykle rzadko - empatyczny, dbający o dobro pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna
Jest bardzo dobrą lekarką .Każdy ma czasem gorsze dni ale Pani doktor choć czasem już widać znużenie i przemęczenie stara się zawsze z poświęceniem wykonywać swoją pracę.Pamiętam jak mój starszy syn będąc dzieckiem non stop chorował 24-12 byłam na wizycie wtedy Pani doktor na odchodne wręczyła mi numer swojej komórki i kazała dzwonić do siebie (w czasie świąt) z informacją o stanie zdrowiamojego syna .... zależy Jej na zdrowiu każdego ...

lekarz Przemysław Bejga

Internista, Lekarz rodzinny

Takiego Doktora to cała Polska może zazdrościć, zawsze wysłucha i kompleksowo zbada i dobierze odpowiednie leczenie, DZIĘKUJĘ

lekarz Paweł Andrzejczak

Przychodnia.
Skalmierzycka 1
62-800 Kalisz

odpowiednie podejście do chorego wytłumaczenie na czym polega jego schorzenie i odpowiednie leczenie . Czego wielu absolwetom Akademii Medycznej brakuje , nie każdy kto skończył medycyne wydział lekarski powinien zostać lekarzem . Dr Anrzejczak skończył Akademie Medyczną z wórurznieniem i nie musi uciekać na zachód.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Jolanta Sękowska

Stąporków

Pani dr wie o czym mówi, zna się na swojej pracy, a jeśli czegoś nie jest pewna to się do tego przyznaje. Zawsze proponuje szereg badań by potwierdzić swoje spostrzeżenia....

lekarz Jolanta Dańczura-Dynowska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Michał Drobiński

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Bardzo pomocny i kompetentny Pan Doktor. Dokładny. Uprzejmy. Naprawdę godny polecenia i zaufania. W dzisiejszych czasach to rzadkość

Grażyna Czarnecka

POLIKLINIKA - SP ZOZ Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
86-300 Grudziądz

PANI DR JEST OSOBĄ UPRZEJMĄ , KONTAKTOWĄ ,MA CZAS DLA PACJENTA.WYTŁUMACZY OBJAWY I METODY ZWALCZANIA CHOROBY .LEKARSTWA DOBIERA ODPOWIEDNIE
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Katarzyna Łuszczewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Sienkiewicza 7 (Zdrowie)
09-100 Płońsk

Bardzo uprzejma Pani doktor. Zbadała dzidzię kompleksowo, poświęcając wystarczająco czasu, tłumacząc co robi i dlaczego, bardzo delikatna w podejściu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Kaczmarzyk

ul. Nowowiejska 10
76-200 Słupsk

Jestem bardzo zadowolony z Tego Pana doktora ostoja spokoju i 100 % w działaniu. Oby więcej takich lekarzy na świecie:)

lekarz Piotr Balawajder

Chopina 7
99-300 Kutno

Wspaniały Człowiek, Lekarz! Pan Doktor z sercem podchodzi do pacjenta. Jest cierpliwy i empatyczny, stwarza przyjazną atmosferę. W moim przypadku zawsze trafnie zdiagnozował chorobę i zastosował prawidłowe leczenie. Od Pana Doktora wychodzę z gabinetu zdrowsza, z dobrym nastawieniem.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Bożena Sztybór

PRYWATNY GABINET LARYNGOLOGICZNY
Topolowa 3
09-530 Gąbin

Byłam dziś na wizycie z córką u Pani Bożeny w poradni sportowej. Komfortowa atmosfera. Pani Bożena złoto człowiek. Świetne podejście do dzieci. Bardzo przyjemna wizyta. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
Pan doktor Jacek Szwagierczak to bardzo profesjonalny i przemiły lekarz.Udzielił fachowej pomocy mojemu mężowi na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach.Dzięki trafnej i szybkiej diagnozie oraz podanym lekom sprawił,że mąż mógł jeszcze w tym samym dniu polecieć samolotem.Ogromnie dziękujemy i jesteśmy bardzo wdzięczni!!! Serdecznie polecamy tego lekarza!!!
Opinia dodana przez: BEATA I JAREK ROMANOWSCY

Beata Duraj-Skowron

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi
93-357

Prawdziwy lekarz z polecenia. Bardzo dobry diagnosta. Bardzo dobrze zajmuje się pacjentem. Z takim lekarzem nie trzeba się bać żadnej choroby.

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam