Lekarze

Internista, Kardiolog

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Wspaniały lekarz kardiolog! On pierwszy rozpoznał moją chorobę i skierował mnie na operację. Dziękuję Ci Witulku i Pozdrawiam, Leonard.

lekarz Mikołaj Biłusiak

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Lekarz miły,obrze zdiagnozowany problem po przepisaniu leków ból minął. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mikołaja
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Zygmunt Mikołajczyk

Okrzei 45
97-400 Bełchatów

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Robert Rogulski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Super lekarz. Trafiliśmy z przypadkiem nagłym na SOR. Pomimo ogromnego płaczu dzieci dookoła i chaosu, jaki panuje na SOR Pan doktor był bardzo cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Nie pomijał syna i do niego także kierował wyjaśnienia co robi. Warunki pracy były naprawdę trudne i jestem godna podziwu że udawało mu się wnieść tyle spokoju w wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ingryda Krzemińska

Drzymały 12/1
41500 Chorzów

Fantastyczna pani doktor! Profesjonalny i rzetelny specjalista. Nowoczesny gabinet i sprzet. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Ewa Kalinowska-Podwika

Rehabilitant

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Polecam. Profesjonalna i skuteczna. Uprzejma i miła. Pomogła stanąć na nogi.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Aleksander Koch

Centrum Medicover Malta
Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Elżbieta Żolińska

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo wartościowa wizyta. Otrzymałem klarowne informacje o swoim stanie zdrowia i wskazówki jak postępować. Wizyta przyjemna i merytoryczna.
Opinia dodana przez: Boguś J.

lekarz Grzegorz Giblewski

Neurochirurg

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Pan Doktor Giblewski to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Szybko postawił mnie na nogi i znowu mogę chodzić bez bólu. Bardzo bardzo dziękuję Panie Doktorze. Vi. Mak.
Opinia dodana przez: Vi. Mak.
{'id': 8095, 'name': u'Mnichowice'} Hepatolog
                                       lekarz Marcin Czerwony

lekarz Marcin Czerwony

Hepatolog, Choroby zakaźne

Lipowa 33
55-020 Mnichowice

Dr Marcin Czerwony hepatolog Wspaniały lekarz, cierpliwy, kompetentny. Trafna diagnoza, ustawione leki. Polecamy. Wizyty były dwie: Marzec/kwiecień 2024.

dr hab. n. med. Tomasz Mandat

Neurochirurg

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
02-677 Warszawa

Profesor Mandat to niezwykła postać. Pracuje dużo bo musi, bo to Jego misja. Gdyby mógł to wyleczyłby wszystkich. Kultura, empatia, jak już kogoś zoperuje opiekuje się nim na zawsze. Irena C.

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Rafał Kieszek

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Napierała

Otolaryngolog

MEDICUS
Leśna 8
59-300 Lubin

Z lekarzem umówiłem się przed zabiegiem usuwania torbieli z nosa. Następnie dwa razy po zabiegu na wyjecie tamponów i wizytę kontrolną. Zabieg się udał, lekarz wszystko wytłumaczył. Jestem zadowolony i bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10
04-761 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

mgr Dorota Stankiewicz - Skałka

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Balans - Psycholog Psychiatra Dietetyk
ul. Kościuszki 135
Wrocław

Do pani Doroty trafiłam z polecenia. Miałam depresję, nie radziłam sobie z prostymi problemami dnia codziennego, płakałam z byle powodu, byłam kłębkiem nerwów, do tego problemy ze snem.... Pani Dorota wzbudziła moje zaufanie angażując się i okazując prawdziwe zainteresowanie moimi problemami , otworzyłam się chyba pierwszy raz przed obcą w zasadzie osobą. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie prowadziła nasze spotkania, tworząc komfortową wręcz intymną atmosferę. Jestem wdzięczna Pani Dorocie, że otworzyła ...
Opinia dodana przez: Iwona I.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Stec

lek. dent. Magdalena Stec

Gabinet Stmatologiczny MP-Dental
Aleja Zjednoczenia 1/225
01-829 Warszawa

Bardzo polecam. Bardzo miła dr. , przyjemna wizyta, bezbolesna, ceny przystępne, wypełnienie za 80zł :). POLECAM jest OK.
Opinia dodana przez: piotr11
Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 7124, 'name': u'Radomsko'} Dietetyk
                                       mgr Agata Kasperczyk

mgr Agata Kasperczyk

Dietetyk

AP Centrum Dietetyczne
Kościuszki 6 lok. 217
97-500 Radomsko

Do Pani Agaty trafiłam z cukrzycą i wysokim ciśnieniem. Również moja waga pozostawiała wiele do życzenia. Dieta bardzo pozytywnie wpłynęła na moje zdrowie, schudłam 15 kg, ciśnienie i cukier się unormowały. Pani Agata jest osobą niezwykle przenikliwą i układając dietę bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości z jakimi się do niej przychodzi. Sam jadłospis jest bardzo smaczny i łatwy w przygotowaniu. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Alicja