Lekarze

lek. dent. Mariusz Szanecki

AMA-DENTA
Łódź, ul. Armii Krajowej 44, bl. 396, parter
94-046 Łódź

Fantastyczny lekarz stomatolog i przemiły człowiek. Leczymy się całą rodziną ponad 30 lat. Wspaniały fachowiec, kompetentny i delikatny. Mega uczciwy.

lek. dent. Barbara Waraksa-Jatowczyc

Bedent
Bydgowska 30
16-400 Suwałki

Pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i rzetelna. Przyszłam do niej na leczenie dwóch ubytków oraz usuwanie kamienia. Poprzedni dentysta próbował naciągnąć mnie na jakieś wyimaginowane ubytki. Pani doktor wytłumaczyła wszystko dokładnie. Zabieg był szybki, delikatny i profesjonalny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Magdalena Ciesielska-Dwojak

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Radom

Polecam w 100% . Pani Magda ułożyła mi rewelacyjną dietę bez suplementów. Bardzo profesjonalne podejście, ogromna wiedza, wsparcie w każdym momencie. Brakuje specjalistów z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Beata Rak

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Polecam !!! Dobrze wyleczone zęby, kompetentna, profesjonalna. Wszystko wytłumaczy, nie naciąga na dodatkowe koszty. Wypełnienia długotrwałe.Zawsze pogodna, a mój strach mija. Aktualnie przyjmuje ul. Mstowska 105
Opinia dodana przez: Bogumiła

lek. dent. Łukasz Musiał

ulica Kotlarska
31-539 Kraków

Kompetentny, doświadczony lekarz, odpowiedzi na pytania udzielane przez Pana doktora są bardzo merytoryczne. Zabieg usuwania ósemki szybki i bezbolesny. Profesjonalny, a przy tym miły. Polecam Pana doktora! :)
Opinia dodana przez: Anita

Agnieszka Wojtarowicz

Laryngolog

szpital wojewódzki
Tarnów

Wspaniała Pani Doktor, dokładna i rzeczowa a przy tym miła i przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Szczegółowo omawia przebieg leczenia oraz cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Bardzo polecam Panią Doktor, oby więcej takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Magdalena

Łukasz Garbień

Fizjoterapeuta

Wrocławskie Centrum Leczenia Bólu ARSMEDIS
53-228 Wrocław

Całe życie trenowałam sztuki walki, taniec i inne sporty siłowe, które doprowadziły do kilkukrotnego skręcenia stawów skokowych. wizyty u lekarzy były bezowocne, wszyscy twierdzili, że w stawach są dziury i dlatego nie widać już kostki, opuchlizna. Pana Łukasza poleciła mi przyjaciółka.Dokładna diagnoza Pana Łukasza wykazała, że obrzęki stawów nie są wynikiem skręcenia stawów, a nieprawidłowej pracy trzewi i ciśnienia wewnątrz brzusznego, blokad nerek i żyły wrotnej. Po pierwszej wizycie, czułam ...
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Jacek Machalica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pszczyńska Spółka Lekarska "MEDICES" Sp. z o.o.
ulica Sokoła 2
43-200 Pszczyna

Super specjalista. Bardzo uprzejmy lekarz odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Po jego operacji żylaków prawej nogi w 2018 r ani śladu po zabiegu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr inż. Aneta Kosoń

Dietetyk

Poradnia Żywieniowa Apetyt na Życie
ul. Modra 22/20
54-151 Wrocław

Byłem ostatnio na wizycie w poradni żywieniowej Apetyt na Życie. Kilka razy w życiu zaczynałem się odchudzać i kończyłem – jakoś zawsze bez specjalnych efektów. Może to i moja wina, bo nie jestem łatwym pacjentem. Pani Aneta zaskoczyła mnie cierpliwością i podejściem - zawsze wszystko spokojnie tłumaczy, tak by wszystko było jasne i co ważne nigdy nie traktuje swoich pacjentów instrumentalnie. Po to są spotkania z Panią Anetą, żeby nauczyć ...
Opinia dodana przez: Wiesiek

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski
80-305 Gdańsk

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Maciej Wójcicki

Chirurg ogólny, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SONOMED"
ul. Pocztowa 28U/2
70-361 Szczecin

Człowiek, który jest stworzony do bycia lekarzem. Wzór i autorytet. Profesjonalista, pasjonat, pełen empatii i troski o pacjentów, wizyty są jak plaster na skołatane strachem serce. Pacjent po wizycie mimo że schorowany, czuje się od razu zdrowszy. Jak dobrze, że miałam to szczęście trafić do Profesora.

Tomasz Kapturski

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
25-014 Kielce

Pan doktor bardzo profesjonalny, serdeczny, delikatny. i cierpliwy.Dokładnie zbadał, zrobiĺ USG i wszystko dokładnie wytłumaczyĺ i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bo mało jest takich uprzjmych, dokładnych i uczciwych lekarzy

lekarz Tomasz Dąda

Internista, Lekarz rodzinny

Wiśniowa 16
27-600 Sandomierz

Doktor Dąda godny zaufania ,rzetelny wszystko wytłumaczy bardzo sympatyczny nie pierwszy raz korzystam i nie zawiodłam się ma bardzo dobra opinie jako lekarza z powołania i to prawda polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Maria Pociej-Żero

Ukryta 14
30-203 Kraków

Pani dr Maria P.Ż. to doświadczony specjalista. Regularnie korzystamy z usług w OkoMedzie, prowadzi leczenie syna. Mam zaufanie do Pani doktor. Za każdym razem analizuje co było już zrobione, porównuje odczyty z badań, dopytuje. Jest osobą, która tłumaczy zrozumiale, rozmawia z rodzicami. Jest konkretna, ale przy tym zachęcająca do współpracy najmłodszych pacjentów. Niezdecydowanym szczerze polecam.
Opinia dodana przez: P.

lekarz Jolanta Bakalarz-Rzepiak

Neurolog

NZOZ Przychodnia Rejonowa "Niwecka Walcownia" Poradnia K
ulica Niwecka 18
41-200 Sosnowiec

Bardzo miła i uczynna osoba. Jest zaangażowana w leczeniu pacjenta, posiada dużą wiedzę i dba o doprowadzenie leczenia do końca. Wyjaśnia szczerze wszelkie niejasności. Polecam gorąco wszystkim taką opiekę lekarską.
Opinia dodana przez: Czesław

lekarz Elżbieta Domaradzka-Janik

Neurolog

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra

Najlepszy Neurolog jakiego znam ! Pani doktor Elżbieta Domaradzka-Janik profesjonalnie i z sercem podchodzi do pacjenta! Pomogła mi w walce z chorobą, dobrała odpowiednie leki, które pozwoliły mi prowadzić normalny tryb życia, wysłała na badania które pozwoliły zdiagnozować mój stan zdrowia, po za tym wsparła dobrą radą i przede wszystkim miłym podejściem. Polecam wszystkim chorym na schorzenia neurologiczne, bo nie znam drugiego tak dobrego lekarza Neurologa jak pani doktor Elżbieta ...

lekarz Agnieszka Papierniak

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Moje problemy z widzeniem pojawiły się po ponad 10 latach noszenia soczewek, m.in. zaczął się tworzyć rozmazany obraz. Z racji tego trafiłam do Szpitala Okulistycznego, gdzie lekarze kazali odłożyć soczewki całkowicie (czego nie mogłam przeżyć, bo okularów nie lubiałam). Mus to mus, okulary musiały być na nosie 😢 Na kontrolę trafiłam zupełnie przez przypadek do dr Agnieszki Papierniak. To Pani Doktor tak naprawdę pokierowała moim leczeniem, a przede wszystkim powalczyła ...
Opinia dodana przez: Joanna

Danuta Grudzień

Prywatny Gabinet Lekarski
Lublin

Pani doktor jest profesjonalna w swojej pracy, ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie odmawia pomocy w sprawach pilnych.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Rafał Niemiec

Mochnackiego 5/13
26-610 Radom

Trafiłam do Pana doktora zupełnie przypadkiem i był to mój najlepszy wybór. Wiedza, kompetencja i ogromna intuicja. Zabieg odbarczenia przeprowadzony błyskawicznie, bez żadnych problemów i komplikacji, z blizną, po której nie będzie śladu. Opieka po zabiegu idealna, doktor obecny przy każdej zmianie opatrunku, nawet pomimo braku dyżuru w poradni. Dzięki intuicji doktora został rozpoznany problem z barkiem i zastosowane właściwe leczenie. Poza tym każda wizyta to prawdziwa przyjemność. Przesympatyczny, empatyczny, ...
Opinia dodana przez: Monika Obudzińska

lek. med. Piotr Tarkowski

Ortopeda, Traumatolog

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Jestem po skomplikowanej operacji dwóch kości przedramienia. Operował mnie pan doktor Piotr Tarkowski. Wszystko poszło dobrze a po operacji czułam się zaopiekowana co jest dla mnie bardzo ważne. Wspaniały lekarz, kompetentny fachowiec, miły i sympatyczny człowiek, najfajniejszy na oddziale lekarz. Bardzo się cieszę że do niego właśnie trafiłam.
Opinia dodana przez: Magdalena