Lekarze

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Kaufhold

Pulmonolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Bożena Kociszewska-Najman

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z leczenia moich dzieci przez Panią doktor.Zawsze stawia trafne diagnozy ,jest kompetentna ,spokojna i miła.Życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów w pracy.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Michał Głowacz

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Cudowny życzliwy przesympatyczny lekarz .Kompleksowe podejście ,bardzo mi pomógł wszystko wytłumaczył , cierpliwy , sumienny , żałuję że nie mam takiego lekarza rodzinnego , kompetentny ,godny polecenia
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Waldemar Kosiba

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

WITAM. DO DR.KOSIBY TRAFIŁAM PRZYPADKIEM GDYŻ BYŁ W MOJEJ PRZYCHODNI ,DODATKOWYM LEKARZEM .NA POCZĄTKU SCEPTYCZNIE NASTAWIONA ,BO NIE LUBIĘ ZMIENIAĆ LEKARZY .PO WIZYCIE SZYBKO JEDNAK ZMIENIŁAM ZDANIE.PAN DOKTOR MIŁY ,SYMPATYCZNY,DOSKONALE ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY.UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA PACJENTA .BARDZO DOBRZE POSTAWIONA DIAGNOZA I MIMO TO ŻE BYŁAM JUZ POD OPIEKĄ SPECJALISTY PAN DOK.BYŁ DALEJ ZAINTERESOWANY POSTĘPAMI MOJEGO LECZENIA.NIESTETY PAN DOK.ODSZEDŁ Z MOJEJ PRZYCHODNI.FAKT ŻE BYŁO TO KILKA LAT TEMU,ALE OD TEGO ...

lek. med. Wojciech Zapaśnik

Internista, Kardiolog

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej : lekarza Wojciecha Zapaśnika . Pomógł mi przedłużyć życie w lepszym zdrowiu i dał siłę patrzeć w przyszłość . Dziękuję !
Opinia dodana przez: Teresa Sz.

dr n. med. Witold Malendowicz

Urolog

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Piotr Lachowski

PULSANTIS STANDARD
ALEKSANDRA OSTROWSKIEGO 3
53-238 Wrocław

Pan Doktor pomógł mi pokonać niepłodność, jestem mu ogromnie wdzięczna za zaangażowanie, ogromną wiedzę i skuteczność. Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Sylwia Zaliwska

lek. dent. Sylwia Zaliwska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Pani doktor leczyła mnie jeszcze jako studentka i już wtedy była perfekcjonistką. Z racji na konieczność usunięcia ósemki niedawno trafiłem do chirurga stomatologa, który zbadał mnie bardzo dokładnie i spytał kto wykonywał mi plomby, oraz odbudowę uszkodzonego szkliwa. Nie mógł uwierzyć, że było to dzieło studentki i całość leczenia określił jako majstersztyk. Skoro tak dobra była dziesięć lat temu, teraz musi być jeszcze lepsza. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Andrzej Grabarczyk

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

Gorąco polecam dr Andrzeja Grabarczyka,chirurga,który perfekcyjnie przeprowadził u mnie operację pęcherzyka żółciowego.Na oddziale,którym kieruje,panuje miła,rodzinna atmosfera.Pacjenci są bardzo dobrze zaopiekowani.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Andrzej Haliński

Urolog dziecięcy

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

To jest wzór lekarza. Każdemu polecam. Po prostu mistrz. Uratował nasze dziecko robiąc nowatorską operację i udało się. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Jakby to powiedziała pani z reklamy - nic się nie udało to lata ciężkich treningów i pracy :-)
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Jan Mejnartowicz

Neurolog

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Błażej

Ewa Żmuda

Położna, Ginekolog położnik

BabkaMedica
Warszawa

Świetna pani doktor, chodziłam do niej z powodu cukrzycy w ciąży, super babka, kompetentna, miła i bardzo kontaktowa
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Agnieszka Sotowska

lekarz Agnieszka Sotowska

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Pani Doktor bardzo miła,uśmiechnięta i delikatna. Udziela konkretnych informacji. Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Krzysztof Fabijański

lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.
Opinia dodana przez: iza
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Radiolog
                                       lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Pediatra
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Diabetolog
                                       lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Diabetolog, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Bardo dobry lekarz i specjalista. Odpowiada na każde pytania i tłumaczy co trzeba. Szeroko spogląda na pacjenta więc nie tylko cukier bierze pod uwagę ale całość co jest dziś rzadkością. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mariola
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Masażysta
                                       mgr Wojciech  Waśniowski

mgr Wojciech Waśniowski

Masażysta, Fizjoterapeuta

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Witam bardzo dobry rehabilitant. Od kilku miesięcy leczono mnie na dolegliwości bólowe kręgosłupa szyjnego. Pan Wojtek znalazł jednak przyczynę w okolicy stawu barkowego. Kilka wizyt i mój problem całkowicie znikł. Serdecznie polecam. Prawdziwy rehabilitant z powołania.
Opinia dodana przez: Radek
 Implantolog
                                       lek. dent. Paweł Poniatowski

lek. dent. Paweł Poniatowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀
Opinia dodana przez: Joanna