Lekarze

Okulista, Okulista dziecięcy

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%, świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła. Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Buniowska-Rybałt

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam panią doktor i dziękuje za jej życzliwość,empatię i poświęcony czas.Jest wspaniałą lekarką.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Klej

Lekarz rodzinny

ul. Jadźwingów 20/33
02-692 Warszawa

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów… Kompetencje, kontakt, zrozumienie, widoczna chęć pomocy- wszystko na rzadko spotykanym poziomie.
Opinia dodana przez: Mirosław S

Beata Śnieg

Laryngolog

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Pani Doktor to lekarz z powołania - kompetentna, empatyczna, z troską podchodząca do dolegliwości pacjenta, nawet pacjenta nie komercyjnego. W obecnych czasach i pogoni za pieniądzem to rzadkość godna odnotowania.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

dr n. med. Piotr Florczuk-Dąbek

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Świetny lekarz na izbie przyjęć Medicover. Dokładna diagnoza i zlecone szczegółowe badania. Świetne podejście do pacjenta. Przy podejrzeniu zapalenia wyrostka od razu przeprowadził badania potrzebne do tomografii.
Opinia dodana przez: Przemysław
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Neurolog
                                       dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

Neurolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Pani Doktor jest przede wszystkim świetnie wykształconym lekarzem, który ma ogromną, fachową wiedzę. W każdym przypadku szuka rozwiązań i nie zbywa pacjenta dając mu kolejny niedziałający lek. Od wielu lat borykam się z migreną i dopiero pod opieka Pani Doktor czuje się naprawdę zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Bartosz Weiss

Szpital Solec Sp. z.o.o
ulica Solec 93
00-382 Warszawa

Empatyczny, profesjonalny oraz niosący bezinteresowną pomoc potrzebującym! Ręka po roku od operacji jak nowa! Polecam p.Doktora! Rzeczy niemożliwe operuje od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.. Chirurgia ręki tylko u p. dr. Weissa!
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Andrzej Łuczycki

Internista, Endokrynolog

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka Mrozowicz

mgr Agnieszka Mrozowicz

Psycholog

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Pani psycholog pomogła mi wyjść z długiego i wyczerpującego kryzysu psychicznego, kiedy już w zasadzie traciłem nadzieję. Jestem wdzięczny za rozmowy, które pomogły mi lepiej zrozumieć siebie samego.
Opinia dodana przez: Rafał
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog
                                       lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog, Ginekolog położnik

Szpital Uniwersytecki
Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Łukasz Barycki

mgr Łukasz Barycki

Psycholog, Psychoterapeuta

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Trafiłem do Pana Łukasza po skierowaniu mnie prze psychiatrę z Inzpiro dr Wakarowa. Zawsze profesjonalnie przygotowany. Uważnie słucha. Cele, które sobie założyliśmy powoli zostają realizowane. Moje kontakty z bliskim bardzo się poprawiły. W sumie są dobre jak nigdy nie były. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Małgorzata Zaraś

lekarz Małgorzata Zaraś

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

Alergolog, Toksykolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.
 Psycholog
                                       mgr Jacek Sędkiewicz

mgr Jacek Sędkiewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Najlepsze co mogło zdarzyć się w moim życiu, to spotkać na swojej drodze doktora Jacka Sędkiewicza. Uważny, wnikliwy, wyjątkowy. Celnymi puentami trafia w sedno sprawy. Odwołując się do przykładów ze swojego życia potrafi rozśmieszyć do łez. Wynajduje cudowne, motywujące filmiki. Byłam na dnie rozpaczy po rozpadzie mojego toksycznego związku. Żadnej woli życia. Brzmi absurdalnie - jak można być w rozpaczy, kiedy w takiej sytuacji należałoby by się tylko cieszyć. Ale ...
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Dietetyk
                                       mgr Magdalena Kubik

mgr Magdalena Kubik

Dietetyk

Fit & You Gabinet Dietetyczny
Łąkowa 3/5
Łódź

Polecam wszystkim p. Kubik. Trafiłam do jej gabinetu zupełnie przez przypadek w zeszłym roku. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, że w ogóle można coś jeszcze ze mną zrobić. W prawdzie moja nadwaga nie była bardzo dużo, ale mój wygląd przekładał się oczywiście na moją samoocenę. Wizyta u p. Magdy pozwoliła mi zrzucić kilogramy bez głodzenia się i stosowania cudownych tabletek. Nauczyłam się jeść zdrowo, czego skutkiem "ubocznym" była utrata wagi. ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Marcin Malka

lekarz Marcin Malka

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

Bardzo kompetentny facet. Człowiek, który ma wiedzę i pojęcie. Specjalizuje się w leczeniu stopy cukrzycowej i zna sie na tym. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, bardzo przejmujący. Polecam, bo wie o czym mówi, jest zorientowany w lekach, opatrunkach i innych nowinkach w leczeniu ran. Tomek Leśnik
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Internista
                                       dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

dr n. med. Agnieszka Żak-Gołąb

Internista, Endokrynolog

Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego
Medyków 14
40-751 Katowice

sympatyczna, rzeczowa, kompleksowo podchodzi do problemu. Pani doktor zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Przyszłam z niedoczynnością tarczycy w ciąży i dalej jestem pod opieką p. Agnieszki.
Opinia dodana przez: Paulina