Lekarze

dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy. Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Mirka

dr hab. n. med. Ryszard Czepko

Neurochirurg

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Wspaniały człowiek, lekarz, specjalista dr hab. n. med. Ryszard Czepko ma ogromna wiedzę, a przede wszystkim empatię i zrozumienie dla pacjenta. Do końca życia będę wdzięczna, że spotkałam tak wybitnego fachowca. Bardzo dziękuje Panie Profesorze za przeprowadzoną operację u mojego taty. Katarzyna Werbiłowicz
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Karolina Probosz

mgr Karolina Probosz

Psycholog, Psychoterapeuta

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kraków

Pani Psycholog jest profesjonalna, rzetelna i od razu odpowiada mailowo na pomoc pacjenta. Do tego ma duże umiejętności psychoanalityczne potrzebne do pracy z pacjentem. Daje mu często światełko w ciemnym tunelu. Należy podkreślić, że jako profesjonalista wykłada na UJ, pracuje w ośrodkach wsparcia studentów AGH oraz ASP w Krakowie. Pani Doktor nie ogranicza czasu z pacjentem do spotkania z tzw. palcem na zegarku i potrafi wysłuchać wszystkich problemów pacjenta i ...
Opinia dodana przez: Alek

lek. med. Andrzej Ślusarski

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem. Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

dr n. med. Anna Borratyńska

Neurolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: agnieszka

lek. med. Barbara Wasil

PRODENT Gdańsk Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

Do doktora Barbara Wasil zgłosiłem się w celu usunięcia uciążliwych ósemek. Doktor or przed samym zabiegiem wnikliwie przeprowadził rozmowę na temat mojego stanu zdrowia, samego usuwania jak i ewentualnych powikłań. Sam zabieg był wykonany przy pomocy ultradźwięków, przez co był szybki , całkowicie bezbolesny. Po wszystkim otrzymałem bardzo dokładne zalecenia oraz zestawy chłodzące. Cała wizyta odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Gorąco polecam doktora, więcej lekarzy powinno mieć takie podejście ...
Opinia dodana przez: Dentysta Chwarzno

lek. med. Maria Osikowska-Loksztejn

Endokrynolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor, która objęła opieką moją córkę z niedoczynnością tarczycy. Jako jedyny lekarz była wnikliwa i patrzyła na córkę całościowo, zlecała potrzebne badania, interpretowała w szerszym kontekście. Jej wnikliwość i zaangażowanie i podjęcie leczenia pozwoliły dziecku lepiej się czuć i funkcjonować. Zareagowała kiedy inni lekarze bagatelizowali dolegliwości dziecka. Córka bardzo lubi wizyty u Pani Doktor, ponieważ jest ciepła i spokojna, wszystko dokladnie ale zrozumiale tłumaczy. We mnie ...

dr n. med. Sławomir Makacewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

Doswiadczenie polaczone z wnikliwym podejsciem do perspektywicznej i kompleksowej terapii z zakresu protetyki. Plus przyjemna atmosfera panujaca w gabinecie, profesjonalizm godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ola

lek. stom. Małgorzata Cieślik

Prywatny Gabinet Lekarski
Dworcowa 3a lok. 5
50-456 Wrocław

Bardzo kompetentna, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładna i skrupulatna! A do tego przemiła i wiecznie usmiechnieta !
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psycholog
                                       mgr Adam Mojżesz

mgr Adam Mojżesz

Psycholog

Mental Pracownia Psychologiczna
PL. BOLESŁAWA CHROBREGO 1
Bielsko-Biała

Pan Adam jest bardzo dobrym psychologiem, który sumiennie pomaga mi w moim problemie. Nie sprawił, żebym poczuła się osądzona lub niekomfortowo, ani że mój problem był moją winą (w przeciwieństwie do moich wcześniejszych prób znalezienia psychologa). Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z nerwicą i depresją.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Piotr Skrzypczyk

Pediatra, Nefrolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

lek. dent. Tomasz Żurawski

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Dentystyczny Tomasz Żurawski
Wólczańska 23
90-731 Łódź

Polecam. Wszystko tak, jak powinno być. Wizyty przebiegły sprawnie, bez czekania. Lekarz z dużą empatią i kulturą.
Opinia dodana przez: Marek
Najlepszy lekarz u jakiego do tej pory byłam na NFZ O nic nie musiałam się prosić jak żebrak a naprawdę bardzo rzadko korzystam z NFZ. Rzeczowa, sama wiedziała po wywiadzie na jakie badanie skierować. Niestety z mojej przychodni ku mojej wielkiej stracie Pani doktor zniknęła :( Polecam bardzo. Wiola Kocerrba
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Halina Kwaśniak

Pulmonolog, Internista

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Byłem drugi raz z wizytą u Pani Doktor . Wnikliwa analizy płytki badań tomografem , spokojna rzeczowa rozmowa ,dokładne badanie .Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: marek
{'id': 11985, 'name': u'Piotrk\xf3w Trybunalski'} Stomatolog
                                       lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

lek. med. Małgorzata Samborska-Borzęcka

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła,uprzejma.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Doskonałe podejście do pacjenta.Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Agata Liebert

Lekarz medycyny podróży, Lekarz sportowy

Tolek Przychodnia dla dzieci Sp. z.o.o.
Postępu 7
05-506 Lesznowola

swietnie poradzila sobie z AZSem naszego synka. Przy 2 innych diagnozach (ospa lub "cos zakaznego) Pani Agata stwierdzila, ze "w weekend bylismy w lesie" - poparzenie barszczem ;) super dla dzieci i doroslych.

Bartosz Czapski

Neurochirurg

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Super doktor dr Bartosz Czapski. Cztery lata szukałem lekarza, który by mi pomógł - i znalazłem. Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Opinia dodana przez: Krzysztof 76
{'id': 30380, 'name': u'Chotom\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Benita Włodarczyk

lekarz Benita Włodarczyk

Psychiatra

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Chotomów, Legionowo
Tęczowa 5A
05-123 Chotomów

Wspaniała Pani Doktor! Kompetentna, przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem, cierpliwie i z wielką uwagą wysłuchuje, dopytuje o szczegóły. Dokladnie wszystko tłumaczy. Nie spotkałam się jeszcze z takim ogromnym zaangażowaniem ze strony innych lekarzy. Czuję się niesamowicie zaopiekowana przez Panią Dr. Polecam z całego serca bo tylko ona potrafiła mi pomóc i postawiła mnie na nogi. Wizyty przebiegają w świetnej atmosferze.
Opinia dodana przez: Ewelina

Iwona Kazalska

Radiolog

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Bardzo miła i rzeczowa lekarka . Podczas badania usg kolana wyjaśniła wszystkie moje dolegliwości bólowe związane z uszkodzeniami po skręceniu . Po wykonanym badaniu usg musiałem jeszcze zrobić badanie MR kolana . Badanie MR potwierdziło zmiany opisane w usg .
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog
                                       dr n. med. Anton Chrustowicz

dr n. med. Anton Chrustowicz

Kardiolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Bardzo dobry specjalista kardiolog, do którego chodzę regularnie w ramach wizyt kontrolnych do UNIMEDICA przy Szpitalu Jana Pawła II po odbytej operacji serca. Badania wykonuje nowoczesnym sprzętem tj. USG (ECHO) serca, a opisy wykonuje bardzo dokładnie. Zresztą dr wynokunje ECHO serca dla pacjentów prof. nauk med. Jerzego Sadowskiego (wybitnego kardiochirurga), więc też to o czymś świadczy!! Na ten moment - doktor nauk medycznych... Serwis podaje nieaktualny tytuł naukowy.
Opinia dodana przez: Anna