Lekarze

dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

Alergolog, Pediatra

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Joanna Bogaczyńska-Staniewicz

60-201 Poznań

Dla mnie najlepszy pediatra, jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor opiekuje się teraz już trojgiem naszych dzieci . Zawsze profesjonalnie, uprzejmie i co najważniejsze - trafnie zdiagnozowane. Wizyty zawsze bez pośpiechu z wielką wyrozumiałością dla dziecka i rodzica.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Witold Dudziński

60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

lekarz Adriana Wysocka

60-201 Poznań

Bardzo dobra lekarka. Kompleksowe podejście do oceny stanu zdrowia pacjenta (obszerny wywiad, wiele badań)
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Patryk Nikratowicz

60-201 Poznań

Wspaniały lekarz ,uprzejmy,miły ,,,złote ręce!" choć jest bardzo młodym lekarzem ma ogromną wiedzę z ortopedii .operował mojej mamie kolano(endoproteza) po tygodniu po operacji weszła n a trzecie piętro 85 schodów bez problemu -super
Opinia dodana przez: DOROTA
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Tomasz Poboży

dr n. med. Tomasz Poboży

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

wizyta była konsultacją gdyż wcześniej byłem u innego lekarza. Pan Poboży widzę, że podchodzi do pacjenta bardzo otwarcie, szczegółowo zbadał, zlecił badania, wypytał się aby poznać moją dolegliwość, aż byłem zaskoczony. Widać u niego zainteresowanie pacjentem, wzbudza spokój i zaufanie. Zdecydowałem się na leczenie u Pana Pobożego i mogę polecić lekarza
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Kardiolog
                                       lek. med. Andrzej Sumiński

lek. med. Andrzej Sumiński

Kardiolog

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Wspaniały lekarz z powołania. Byłam leczona przez niego przez kilka lat. Leczony był również mój mąż. Zanim postawił dokładną diagnozę przeprowadził dokładny wywiad z pacjentem także o członkach rodziny. Zlecał badania niezbędne do przeprowadznia celem postawienia trafnej diagnozy. Przy tym jest bardzo miły i sama rozmowa z nim stawia człowieka na nogi. Oby jak najwięcej było takich lekarzy.

dr n. med. Henryka Sodowska

Genetyk kliniczny

NZOZ "Genom"
ulica 1 maja 339
41-710 Ruda Śląska

Pani doktor z wielkim sercem i empatją do pacjenta. Dziękujemy za wyrozumiałość i fachową diagnostykę.
Opinia dodana przez: W

lek. med. Bartłomiej Zoń

Chirurg plastyczny

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka ...
Opinia dodana przez: AgnieszkaS
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Katarzyna Belka-Piwowar

lek. med. Katarzyna Belka-Piwowar

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

bardzo dobry lekarz,godny polecenia,bardzo dobrze opekuje się pacjentem.bardzo kompetentna,dużo czasu poświęca pacjentowi,tacy lekarze są posukiwani
Opinia dodana przez: piotr

lek. med. Liudvika Matviayuk

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Lekarz bardzo kompetentny, z dużą praktyką, bardzo życzliwy. Pani doktor postawiła właściwą diagnozę, po starannym badaniu USG, dokładnym wywiadzie, Wszystko dla mnie skończyło się szczęśliwie, udaną operacją. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak empatycznego lekarza, który razem z obcą mu pacjentką cieszy się z jej wyleczenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agnieszka Thwe Shein

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Znakomita i kompetentna lekarka. Nie jestem najłatwiejszym pacjentem okulistycznym, bo bronię się przed wkładaniem czegokolwiek do oka, ale do niej mam zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ziemowit Rakowski

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Pan Doktor Ziemowit Rakowski jest najlepszym anestezjologiem. Jest super specjalistą, profesjonalistą, miły i przede wszystkim zna się na swojej dziedzinie, jest odpowiedzialnym lekarzem godnym zaufania polecam Pana Doktora w 1000 %. Pan Doktor Ziemowit był przy mojej operacji w Klinice Ambroziak. Panie Doktorze bardzo dziękuję za wszystko. Karina ☺
Opinia dodana przez: Karina

lek. med. Justyna Milewska

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Górnośląska 4a
00-444 Warszawa

Super lekarz, polecam. Podczas wizyt w Izbie Przyjęć (podejrzenie odnoszących się kolorowych ) lekarz dokladnie mnie zadała. Zrobila dodatkowe badania. I uspokoił.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Teresa Styczyńska

Zakątek 1/21
02-495 Warszawa

Dr TERESA STYCZYŃSKA JEST MOIM LEKARZEM PROWADZĄCYM W MEDICOVER OD 3LAT JESTEM BARDZO ZADOWOLONY POLECAM BARDZO.JASIONEK KRZYSZTOF
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF JASIONEK

lekarz Bartłomiej Korybalski

Internista, Gastrolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz

lek. med. Jan Nyckowski

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Szanowny Panie Doktorze, W dniu 23.01.2020 minęło siedem miesięcy od dnia 08.07.2019, w którym byłem operowany przez Pana doktora na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Szpitalu im. M. Kopernika COPERNICUS w Gdańsku. Tą drogą pragnę Panu doktorowi bardzo serdecznie podziękować za udaną endoprotezoplastykę całkowitą bezcementową lewego stawu biodrowego z całkowitą pierwotną jego wymianą. Już na drugi dzień po operacji czułem się bardzo dobrze i tak jest do dzisiaj, a jedyną pamiątką ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Emilia Włodarczyk

lek. dent. Emilia Włodarczyk

SMILE Stomatologia Emilia Włodarczyk
Tylżycka 11/113
01-656 Warszawa

Mój lekarz od pierwszej wizyty. Mam wyleczoną szczękę dzięki właśnie Pani Doktor wraz z ekipą.Wizyty są przyjemne, relaksacyjne, aż nie chce się wychodzić. Mimo zmian miejsca zamieszkania zawsze wracam i Państwu też polecam taką metodę. Pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Wewelsas

dr n. med. Szymon Pietrzak

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Ufam typowi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Marta Krzyszczuk

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

Wspaniala Pani Doktor!! Polecam 100%! Profesjonalizm, empatia, trafna diagnoza, w gabinecie możliwość wykonania USG.
Opinia dodana przez: Vanda