Lekarze

Laryngolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pani doktor Agata Karlikowska jest lekarzem o dużej wiedzy, kompleksowym podejściu do pacjenta, którego traktuje z szacunkiem i życzliwością. Uważnie słucha, delikatnie bada i stara się wyjść naprzeciw wszelkim obawom i wątpliwościom. Polecam z pełnym przekonaniem. Dorota Szumska
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Jacek Lewandowski

Internista, Kardiolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny - Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie - Klinika Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii
Warszawa

Wybitny specjalista, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, tłumaczy choroby,kompetentny - godny polecenia Marek Chrołowski
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Anna Lewińska

Internista, Pulmonolog

Poradnia Pulmonologczna - Zespół Poradni Specjalistycznych
60-569

Byłem leczony przez pania doktor na Sarkoidozę ,wszystko ok polecam Andrzej Nowak,bardzo dobry kontakt ,fachowość i cierpliwość to ogromne zalety pani Anny Lewińskiej
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Beata Franczyk

Kardiolog

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Znakomity lekarz cechujący się wyjątkową empatią i kompleksowym podejściem do pacjenta. Zawsze gotowy do pomocy o każdej porze (jako jeden z niewielu lekarzy Pani doktor udostępniła swój prywatny numer telefonu dzięki czemu można było otrzymać pomoc zarówno wieczorem jak i w weekendy). Pani doktor potrafiła pomóc moim rodzicom i postawiła trafną diagnozę, kiedy inni lekarze rozkładali bezradnie ręce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Daria Kotek

Dietetyk

Instytut Mikroekologii
Sielska 6
60-129 Poznań

Lekarz z niesamowitą wiedzą, odnajduje się w każdym przypadku. Bardzo zaangażowana w chorobę, świetny lekarz.

lekarz Bartosz Godek

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

Super miły lekarz,zaangażowany.Tłumaczy,widac ze zalezy mu na pacjencie.profesjonalne podejscie.polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

ANNA MICHALIK-WÓJCIK

CenterMed Kazimierza Wielkiego
Kazimierza Wielkiego 13
32-700 Bochnia

Bardzo kompetentna osoba. Profesjonalna. Wszystko w punkt. Pani doktor merytorycznie przygotowana. Właściwe podejście do pacjenta. Naprawdę polecam.

TADEUSZ MLECZKO

CenterMed Chopina
Fryderyka Chopina 3
33-100 Tarnów

Lekarz z normalnym podejściem do pacjenta, miły ale stanowczy. Zawsze dostępny w razie potrzeby. Polecam p. doktora oby więcej takich profesjonalistów.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Marta Matejak-Górska

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Pani Doktor przeprowadziła u mnie dość skomplikowaną operację trzustki jest osobą o ogromnej wiedzy medycznej ,przesympatycznym ,empatycznym i konkretnym człowiekiem .Czy jeszcze raz poddałbym się zabiegowi tak fachowemu lekarzowi mówię TAK.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Magdalena Olszewska

Urolog

Ameds Centrum Medyczne Pruszków
Brzozowa 1
05-806 Pruszków

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Posiada kompetencje i przede wszystkim wielkie serce co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Jej podejście do pacjenta, uprzejmość i zaangażowanie w problem zasługują na uznanie. Polecam z całego serca !
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Strzyżewska

Internista, Kardiolog

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

To prawdziwy lekarz z powołania. W błyskawicznym tempie pzreprowadziła diagnostykę w szpitalu, a już po uzyskaniu diagnozy (która nie była zbyt wesoła) dobrze pokierowała mnie dalej. Będąc w szpitalu czułam się dobrze zaopiekowana. Polecam wszystkim tą Panią Doktor. A. G.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Z całego serca polecam. Pan doktor prowadził moją drugą ciąże i pierwszy raz poczułam się tak dobrze zaopiekowana przez lekarza. Wszystko dokładnie tłumaczy na wizycie, odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam

lek. med. Marcin Janeczek

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Lekarz sympatyczny, uprzejmy, kompetentny, wspaniały chirurg. Jestem bardzo zadowolona z operacji stawu biodrowego. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Irena

lek. med. Nina Seklecka

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Pani Doktor jest nie tylko świetnym specjalistą, ale także umie słuchać pacjenta, jest otwarta, przyjazna i niezwykle miło się z nią rozmawia podczas wizyty. Za każdym razem doskonale wiem, dlaczego podejmujemy taką formę leczenia, jakie są powody, na co mam uważać. Pani Doktor kompleksowo podchodzi do pacjenta- mówi o wszystkich aspektach, które mogą pomóc w leczeniu. Bardzo polecam !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Zawal

Avimed Katowice
Gliwicka 159
40-857 Katowice

Bardzo dobry lekarz.Miałam robione zabiegi cieśni nadgarstków obu rąk i łokieć tenisisty przez pana dr.Mariusza i i jestem bardzo zadowolona , objawy jakie miewałam przed zabiegiem ustąpiły .Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjęta .Jest godny polecenia.

lekarz Miłosz Gromelski

Endokrynolog

Centrum Medyczne Wilno
Ponarska 11
03-890 Warszawa

Super lekarz i jego indywidualne podejście do pacjenta. Zmienili mi lekarza ,ale i zazwyczaj nowymi sytuacjami się stresuje . Ale dziś na wizycie w ramach NFZ nie czułam spięcia . Lekarzy super tłumaczy i wyjaśnia .
Opinia dodana przez: Dorota S

lekarz Fabian Urban

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Agnieszka Nielepkowicz-Goździńska

Pulmonolog

Avete Centrum Medyczne
Al. Piłsudskiego 138
92-230 Łódź

Pod opieka Pani Doktor jestem już od ponad 2 lat. Kolejny kontakt z Panią doktor w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne podejście do pacjenta, z szacunkiem i życzliwym uśmiechem. Specjalista na wysokim poziomie, kompetentna, a przede wszystkim przyjazna pacjentowi. Pani doktor przedstawiła szczegółowo plan dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona, odzyskałam wiarę w skuteczność leczenia oraz siłę do walki z chorobą. Pani Doktor, z całego serca dziękuję :) Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Alicja Kacprzak

lekarz Joanna Błaszak

Kardiolog

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani doktor Błaszak, to lekarz z powołania. Ciepła, empatyczna, uważna. Wizytę oceniam 10/10. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić do TAKIEGO lekarza. Jestem wdzięczna ❤️
Opinia dodana przez: Anna