Lekarze

Chirurg plastyczny

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Mialam operacje powiekszenia piersi u Dr Fabiana Urbana. Dr Urban zaproponowal implanty okragle, Ja sie uparlam na anatomiczne. Dr Urban po operacji przyznal mi racje, bo efekt jest fantastyczny. Z implantami anatomicznymi piersi wygladaja bardzo naturalnie, nikt by nie pomyslal, ze to implanty. Implanty Mentor High Profile 300 ml. Rozmiar wyjsciowy - male B, rezultat - male E. Operacja z umieszczeniem implantow anatomicznych jest trudniejsza niz z implantami okraglymi i ...
Opinia dodana przez: Magdalena L

lekarz Maciej Józefowicz

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny estetycznej

Beauty Group
Wojciechowskiego 7
71-476 Szczecin

Fachowy Wyważony Rzetelny ********************************************************************************
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Agnieszka Nielepkowicz-Goździńska

Pulmonolog

Avete Centrum Medyczne
Al. Piłsudskiego 138
92-230 Łódź

Pod opieka Pani Doktor jestem już od ponad 2 lat. Kolejny kontakt z Panią doktor w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne podejście do pacjenta, z szacunkiem i życzliwym uśmiechem. Specjalista na wysokim poziomie, kompetentna, a przede wszystkim przyjazna pacjentowi. Pani doktor przedstawiła szczegółowo plan dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona, odzyskałam wiarę w skuteczność leczenia oraz siłę do walki z chorobą. Pani Doktor, z całego serca dziękuję :) Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Alicja Kacprzak

lekarz Joanna Błaszak

Kardiolog

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani doktor Błaszak, to lekarz z powołania. Ciepła, empatyczna, uważna. Wizytę oceniam 10/10. Rzadko w dzisiejszych czasach można trafić do TAKIEGO lekarza. Jestem wdzięczna ❤️
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.
Opinia dodana przez: Marian
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Otolaryngolog
                                       dr n. med. Patryk Hartwich

dr n. med. Patryk Hartwich

Otolaryngolog, Laryngolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Doktorze podpisuję się obiema rękami. Osobiście trafiłam do niego zupełnie przypadkowo, dlatego tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona. Jest bardzo dokładny, niczego nie bagatelizuje ale też nie sieje niepotrzebnej paniki. Zabieg (usunięcia przewlekłego stanu zapalnego zatok i polipów) przeprowadzony został szybko i bez powikłań, a dobrane leczenie okazało się skuteczne. Dodam też, że choć lekarz nie wróży z fusów i wnikliwie diagnozuje problem, to już ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Michał Nawotczyński

60-201 Poznań

Boisz się dentysty? Poprzednie leczenie ktoś spartolił? No to znaczy, że nie byłeś u Michała Nowatczyńskiego. Chcesz wyleczyć porządnie ząb i się zrelaksować to zasuwaj na wizytę. Nie bałam się wizyt u dentysty jednak teraz czuję różnicę między innymi, a tym lekarzem. Oby nie zmienił miejsca przyjmowania w Medicadent w Poznaniu. Dziś idę na kolejną wizytę :)

lekarz Wojciech Słowiński

60-201 Poznań

Nie bede sie rozpisywala o tym jak przebiegala wizyta, czy Pan Doktor był wystarczająco miły i ( choć był), to co na końcu najważniejsze, to to, że moja stopa, po zerwanych dwóch więzadłach, ktore operował Pan dr Wojciech Słowiński, poza sladen nacięcia funkcjonuje jakby nigdy nic jej nie dolegało. Troche z opoznienieniem ale ze 100% pewnoscia sprawnej stopy bardzo dziekuje za pomoc i sprawnie przeprowadzona operacje. Z wyrazami uznania dla ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Ducki

60-201 Poznań

Świetny lekarz z powołania, dużo empatii i zaangażowania, wiedzy, uważnie słucha pacjenta, dokładnie tłumaczy wszystko. Polecam!
Opinia dodana przez: Klara

lek. dent. Katarzyna Joniak-Guziewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Perfekcja w każdym milimetrze zębów moich dzieci . Zastanawiam się jak one bez oporów siadają na ten fotel tortur ale to sprawia Pani Doktor Katarzyna . Zawsze uśmiechnięta i pełna balsamicznego działania na dziecięce charakterki . Polecam-rodzic

lekarz Anna Widmańska-Grzywaczewska

Stomatolog, Ortodonta

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Świetny lekarz oraz osobiście przemiła kobieta. Polecam dla tych, którzy chcą mieć murowany efekt oraz być obsłużonym z uśmiechem. Goraco polecam.

lek. med. Urszula Mielecka

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

bardzo merytoryczne podejście, dokładność i staranność w leczeniu. niezwykle uprzejma, ciepła osoba, która w sposób profesjonalny jest przygotowana do wizyty. zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować dolegliwości.
Opinia dodana przez: ola

lekarz Jarosław Stobiecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stawki 4 A/6
00-193 Warszawa

Lekarz świetny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszy raz trafiłam na kogoś takiego. Miły, nigdy nie odmówi pomocy a do tego kompetentny. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. med. Agnieszka Kołkowska-Leśniak

Internista, Hematolog

Wiktorii Wiedeńskiej 7/10
02-954 Warszawa

Pani Agnieszka to wysokiej klasy specjalistka jako lekarz hematolog.Wzbudza zaufanie i wykazuje troskę o pacjenta.Zaliczyłem pierwszą wizytę ale chciałbym nadal być leczony przez Panią Agnieszkę bo swoją wiedzą daje pacjentowi nadzieje na skuteczne leczenie. G.Strzelczyk
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Reumatolog
                                       lek. med. Małgorzata Gryka - Marton

lek. med. Małgorzata Gryka - Marton

Reumatolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Wspaniała kobieta. Duża wiedza i kompetencje, podejście profesjonalne do chorego, wysłucha uważnie i zawsze daje nadzieje.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Emilia Sołtan

Centrum Onkologii - Instytut im. M. Skłodowskiej - Curie
Roentgena 5, Warszawa
02-781 Warszawa

Kompetentna, uprzejma i skuteczna. Mąż miał tętniaka mózgu, tydzień po wizycie u pani doktor miał ustalony szybki termin operacji. Polecam z całego serca.

lekarz Maria Nowacka

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Pani doktor przyjęła synka i zajęła się nim jak własnym dzieckiem. Lekarka z powołaniem!!!! Oby takich więcej lekarzy
Opinia dodana przez: Olga K

dr n. med. Ewa Matyska-Piekarska

Internista, Reumatolog

Puławska 270
02-819 Warszawa

wspaniała,cierpliwa, kompetentna Pani Doktor. Wybrałam Ją spośród wielu specjalistów i wybór był słuszny. Jestem już po kilku wizytach i mój zachwyt lekarzem, podejściem do pacjenta i jego problemu z każdą wizytą się umacnia. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Michał Romiszewski

Rydygiera 11A/9
01-793 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Duże zaangażowanie. Dokładnie zbadał dziecko. Odpowiedział na wszystkie pytania.
Opinia dodana przez: Sergiu

lekarz Artur Gola

Radiolog

NZOZ EUROMEDIC
ulica Kościuszki 92
40-523 Katowice

Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty, opanowany i rzetelny. Wielokrotnie wykonywałam u Niego USG i zawsze przeprowadzone ono było w przyjemnej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Ewelina