Lekarze

- 120248

lekarz Anna Zub-Pokrowiecka

Gersona 10/24
30-818 Kraków

Wspaniały człowiek i lekarz!Gorąco polecam.Doświadczona, zainteresowana pacjentem............................
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Michał Swolkień

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

Dawno nie spotkałam takiego lekarza, człowieka. Odwiedziłam wielu urologów w Krakowie a zabieg przeszłam już jakiś czas temu w Bydgoszczy ale cieszę się że w końcu znalazłam na miejscu kogoś takiego. Lekarza który na wszystko odpowie, wszystko wyjaśni i zleci badania o których bym nawet nie pomyślała. Niesamowicie kontaktowy, taktowny, i choć usłyszałam że nie mam na razie po co przychodzić, wszystko ok., to przyznam że pierwszy raz od dawna ...
Opinia dodana przez: Anna B.

lekarz Jacek Tabor

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam
Opinia dodana przez: KateC

lekarz Marta Krupa-Brzozowska

Lekarz rodzinny

Na Błonie 3B/105
30-147 Kraków

Jestem wdzięczna za pomoc.Lekarz godny polecenia. Życzliwość i kompetencja.Cierpliwie udziela informacji, nie spieszy się zakończyć wizytę.

lek. med. Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska

Dermatolog

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

W imieniu mojej mamy Honoraty Cieślak i swoim serdecznie dziękuję Pani doktor Dorota Jaśkiewicz-Nyckowska za fachową opiekę, bardzo szybką diagnozę i zalecone leczenie, które znacznie poprawiło stan zdrowia mamy. Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę, potrafi wysłuchać pacjenta oraz w odpowiedni sposób przekazać informacje pacjentce i rodzinie. Jest bardzo sympatyczną osobą. Potrafi sprawić że pacjentka będąca pod jej opieką czuła się bardzo bezpiecznie. Jestem pełen uznania i podziwu dla Pani doktor. ...
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Paweł Mieszczański

Chirurg ogólny, USG

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Bardzo dobry Chirurg ogólny.Wspaniałe podejście do pacjenta i wiedza jaką posiada jest naprawdę obszerna...Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       lek. med. Magdalena Dębska

lek. med. Magdalena Dębska

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Serdecznie dziękuję Pani dr Magdalenie Dębskiej, Osobie Wyjątkowej pod każdym względem, profesjonalnym i po prostu ludzkim, stała się dla mnie uosobieniem wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, "opiekun" lekarzy, i Hipokrates, "ojciec" medycyny, byliby z Niej dumni. Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej, służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z zaangażowaniem i troską. A Prawda przejawia ...
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Neurolog
                                       dr n. med. Paulina  Papier

dr n. med. Paulina Papier

Neurolog

Premium Clinic Wrocław
Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław

Rewelacyjne podejście do pacjenta, empatyczna, fachowa, szczegółowo omawia przypadek. Polecam p. Doktor
Opinia dodana przez: Magdalena
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Barbara Offert

lek. med. Barbara Offert

Medycyna estetyczna, Chirurg dziecięcy

Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d
05-082 Warszawa

Pani dr Barbara Offert to lekarz, którego będę polecać zawsze, wszędzie i wszystkim Rodzicom, którzy muszą zdecydować się na leczenie chirurgiczne swojego dzecka! Nasza córka już jest po operacji. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak opisała Pani doktor. Doświadczona i profesjonalna specjalistka!
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

dr hab. n. med. Ewa Romejko-Wolniewicz

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Pomógł Nam po wielu przejściach.Pomógła Nam po 3 poronieniach. Zlalazła przyczynę w ciągu jednej wizyty. Chodziliśmy do kilku lekarzy, natomiast tylko ona Nam pomogła. Pomogła także Naszej znajomej, która starała się o dziecko 10 lat. Zna się na rzeczy. Polecam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG piersi
                                       lekarz Katarzyna Jaroszewska

lekarz Katarzyna Jaroszewska

USG piersi, Ginekolog położnik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Konkretny, rzeczowy lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dyscyplinujący pacjenta w pozytywnym znaczeniu. Więcej takich lekarzy to będziemy my KOBIETY zdrowsze, szczęśliwsze i spełnione. Godna zaufania!!!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Weronika Winnicka

mgr Weronika Winnicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Pani Weronika to niesamowicie ciepła, ale również konkretna osoba. W gabinecie czuję się ważna i zaopiekowana, zawsze wychodzę z niego z nowymi pytaniami, które nakierowują mnie do przemyśleń i wyciągania wniosków. Od pierwszego spotkania poczułam, że mogę zaufać Pani Weronice. Serdecznie polecam!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Aleksandra Ślisz

mgr Aleksandra Ślisz

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Pani Aleksandra w stu procentach wysłuchała mojego problemu. Duża wiedza, zaangażowanie i konkretne podejście do problemu. Spotkania odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, czułem się swobodnie podczas rozmowy. Bardzo polecam!

lekarz Daria Augustyńska - Mutryn

Radiolog

Avimed Plus Piekary Śląskie
Ks. Popiełuszki 5
41-940 Piekary Śląskie

Przemiła Pani, bardzo rzetelna z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam! Odpowie na każde pytanie bez problemu.
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Łukasz Sroka

Centrum Medyczne Salomed
ulica Wolności 4 A
62-200 Gniezno

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda

dr Kalina Różańska-Jakimowicz

Lekarz rodzinny

Centrum Medicover - Olsztyn Piłsudskiego
Aleja Marszałka Piłsudskiego 44 A
10-577 Olsztyn

Bardzo zaangażowana Pani doktor. Dużo poświęca uwagi i czasu pacjentom. Cała placówka, w której przyjmuje Pani doktor jest bardzo nowoczesna, z miłym personelem.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg naczyniowy
                                       lekarz Amro Alsharabi

lekarz Amro Alsharabi

Chirurg naczyniowy

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Jestem niezmiernie zadowolona z mojej wizyty u Dr Amro Alsharabi. Chirurg nie tylko okazał się być doskonałym fachowcem, ale również był niezwykle życzliwy i cierpliwy, wyjaśniając każdy etap mojego leczenia w sposób, który był zrozumiały dla mnie. Jego profesjonalizm i empatia sprawiły, iż czułam się komfortowo i pewnie przez cały proces. Gorąco polecam tego chirurga każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej.

lek. dent. Marta Siewert

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Tłumaczy jasno i wyraźnie, wyrywa zęby sprawnie i co najważniejsze - delikatnie, by nie uszkodzić dziąseł i innych zębów, umie wczuć się w stan pacjenta. Pełen profesjonalizm !!!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

Internista, Kardiolog

CardioTeam
Cicha 5 lok.1
00-353 Warszawa

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel

lek. med. Ewa Łączkowska

Terapeuta, Chiropraktyk

Klinika Medycyny Naturalnej Longa Vita
Jagiellońska 109/21
Bydgoszcz

Holistyczne podejście do pacjenta, dobra diagnoza i skuteczne metody leczenia ziołami oraz akupunkturą. Tam gdzie medycyna konwencjonalna zawiodła tam Pani Ewa pomogła. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Tomasz