Lekarze

- 120248

mgr Bożena Janiszewska

Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "VITAL"
Piłsudskiego 1
05-091 Ząbki

Polecam tą Panią, korzysta z jej usług już drugie pokolenie w naszej rodzinie. Wsparła całą naszą rodzinę serdecznością, ciepłem i zrozumieniem, a dzięki jej sposobom i radom nasze niemowlę przestało płakać, a my rodzice jesteśmy wyspani. Dzięki temu w domu panuje milsza atmosfera.

Danuta Błońska

Hematolog

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Pani doktor z szacunkiem traktuje pacjenta, włącza swoje zalecenia do dotychczasowego schematu leczenia, ma szerokie kompetencje wykraczające poza własną specjalizację, jasno precyzuje diagnozę, tłumaczy problemy. Jestem pod wrażeniem kultury przekazywania informacji i skuteczności terapii.
Opinia dodana przez: Andrzej Nowakowski

Renata Stawerska

Endokrynolog dziecięcy

ICZMP Łodz
Łódź

Lekarz endokrynolog w ICZMP w ŁOdzi , do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie , zawsze uśmiechnięta i życzliwa , z poczuciem humoru , lekarka z ,,powołania,,.

Czesława Pacześniowska

Logopeda dziecięcy

NZOZ Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore"
Bażantów 2
40-668 Katowice

Pani Czesława Pacześniowska to logopeda wyjątkowy, bardzo kompetentna z dużą wiedzą i doświadczeniem, wymagająca, ale bardzo bardzo skuteczna. Najpierw chodziłam do P.Pacześniowkiej na nfz, ale niestety cofnięto kontrakt na ul. Powstańców i chodziłam z synem prywatnie, ta sama jakość obsługi, Pani Czesława zawsze jest bardzo zaangażowana w pracę, oczywiście ćwiczenie w domu jest konieczne. Polecam wszystkim gorąco, bo na skutecznego logopedę w przedszkolu to często nie ma co liczyć. Polecam ...
Opinia dodana przez: Marek2005

dr Iwona Ciechanowicz-Kowalczyk

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością
ul. Strzeszyńska 213
Poznań

Pani Iwona jest najlepszym specjalistą w dziedzinie rehabilitacji małych dzieci, jakiego miałam przyjemność spotkać. Kapitalna Osobowość, bardzo szeroka wiedza, kompleksowe podejście do naszego Pawełka i do nas rodziców... Z całego serca polecam Panią Iwonę wszystkim przerażonym, zrozpaczonym diagnozami rodzinom... (Choć sama zawodowo zajmuję się psychoterapią osób niepełnosprawnych,dziś wiem, że w przypadku swojego własnego dziecka terapia nie może być oparta wyłącznie na naszej wiedzy i intuicji...) Wybitny Człowiek!!!!! P.Iwonko- dziękujemy za ...

dr n. med. Maciej Olszewski

Ginekolog onkolog

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

Krzysztof Kozłowski

Neonatolog, Pediatra

nr 3
Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz! Ma podejście do dzieci, widać że zależy mu na małych pacjentach. Od wielu lat lecze moje dzieci u niego. Nigdy mnie nie zawiódł. Mam zaufanie do Pana doktora :) a moje dzieci lubią do niego jeździć. Zawsze jak mamy problem znajdzie czas aby nas przyjąć! Jak nie u siebie prywatnie to w szpitalu gdzie pracuje. Jest przeciwnikiem antybiotyków, którzy inni lekarze uwielbiają. Bardzo dobry lekarz, z powołania. A ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Marcelina Wrzesińska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Polecam zajęcia z P. Marceliną z całego serca. Jest nie tylko bardzo miła, ale również fachowa i gotowa do poświęceń dla pacjenta. Dogodne godziny zajęć w połączeniu z " cudownymi rękami, które leczą" Pani Marceliny i zalecanymi przez nią ćwiczeniami pozwoliły mi uwolnić się od przykrych przypadłości. Wysiłek w tym gabinecie stał się przyjemnością.

mgr Magdalena Skwarczyńska-Badura

Psycholog

Mazowiecki Szpital Wojewódzki

Polecam! Pani Mgr pracuje na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w MSW w Siedlcach. Otoczyła opieką zarówno naszą siostrę, która była po udarze, jak i całą rodzinę
Lekarz "do rany przyłóż". Zawsze miła, skora do pomocy. Stara się zrozumieć pacjenta i zawsze patrzy na niego profesjonalnym okiem. Przepisała mi tylko potrzebne leki, nie jak większość na wszystko "antybiotyk". Dzięki niej szybko stanąłem na nogi. Wizyta u Pani Kamilli to 100% zadowolenie!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Joanna Kalita-Jóźwik

Szpital św. Łukasza
ulica Bystrzańska 94 b
43-309 Bielsko-Biała

Bardzo przyjemna Pani Doktor Byłem u wielu stomatologów i bywało to różnie. Tutaj na pewno zostanę na stałe. Kompetentna fachowa i bardzo sympatyczna. Wszystko co robiła najpierw dokładnie mi wytłumaczyła. Ale najważniejsze że ma świetne podejście do dzieci. Chodzę do niej z 10 letnim synem i 6 letnia córką.

Grzegorz Kopacz

Psychiatra

centrum medyczne
24-300 Opole Lubelskie

lekarz którego polecam każdemu, kto potrzebuje naprawdę fachowej pomocy.uprzejmy,rzeczowy i z powołania.postawił mnie na nogi i przywrócił chęci do życia.od 3 lat systematycznie leczę się na f20 i mam zablokowaną chorobę dzięki dobrze dobranym lekom.jestem naprawdę wdzięczna Panu doktorowi.

lek. dent. EWA CICHOWSKA

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Opinia dodana przez: MARCIN

lek. med. Marzena Paraskovich

Neurolog

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Wspaniała lekarka wykazująca się niezwykłą empatią względem pacjentów. Robi wszystko żeby wyleczyć i dba o pacjenta. Poleciłam ją mojej znajomej i też jest zadowolona, z resztą ilość pacjentów mówi sama za siebie.

dr n. med. Maciej Hermanowski

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

Do doktora Hermanowskiego trafiłam z zatkanymi od kilku lat zatokami, bardzo dobrze się mną zajął, na szczęście nie była konieczna operacja. Bardzo bardzo dziękuję
Pani doktor Bieniaszewska otoczyła mnie w Gdańsku bardzo dobrą opieką, jej analityczny umysł i dobór procedur leczenia są godne podziwu, robi wszystko, by tak ukierunkować leczenie, żeby pacjent jak najmniej ucierpiał a efekty były skuteczne. Klinika Hematologii i Transplantologii, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, którą kieruje z profesorem Zauchą funkcjonuje na europejskim poziomie.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Brygida Roszkowska

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

ul. K. Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Super lekarz, bardzo pomocna. Szkoda tylko że trzeba długo czekać na wizytę. Ale warto. Anna C. z Goleniowa.
Opinia dodana przez: Anna
Pani doktor to wspaniała wyrozumiała psychiatra,potrafi rozmawiać jak nie psychiatra,czuje sie przy niej dobrze,pomaga kazdemu,nie tylko co ma pieniadze w kieszeni,jest samarytanką,ta kobieta nigdy nie chciała rozgłosu,a szkoda ze wszyscy którym pomagała zapomnieli o niej.Pozdrawiam Pani doktor HG
Opinia dodana przez: amarsina

dr Alina Niska

Gastrolog

centrum medyczne Świętego Łukasza
Częstochowa

Bardzo dobry gastrolog, świetny diagnosta w zakresie gastroskopii. Generalnie lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Robert