Lekarze

- 120248
Jeśli ktoś wierzy w anioły, to z całą świadomością mogę powiedzieć, że Pani Katarzyna jest moim "aniołem stróżem" :)
Bardzo gorąco polecam konsultację u Pani doktor, gdyż jest bardzo dobrym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy a co najważniejsze poświęca dużo czasu pacjentowi.Ja jedynie mogę podziękować Pani doktor za szczegółowe badania i trafną diagnozę. Bardzo się cieszę że trafiłam na tak wspaniałego lekarza.
Świetne podejście do dzieci, zaangażowana mocno w ćwiczenia, kreatywny specjalista ds.wad wymowy, polecam wizyty u Pani Kasi
Opinia dodana przez: Anna
Polecam lekarza. Byłem na wizycie w przychodni w Bydgoszczy. Pani doktor jest bardzo konkretna i nie ,,owija w bawełnę” co bardzo cenie.

lekarz Karolina Kupczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Karolina Kupczyk
Lodowa 22
60-225 Poznań

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Miła aparycja i wysoka kultura osobista sprawiają, że jest godnym polecenia lekarzem.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mikis Eustathiou

Neonatolog, Pediatra

Turek

Trafne diagnozy, nigdy nie bagatelizuje podejrzeń chorób, dojazd do pacjentai co najwazniejsze - najlepsze podejscie do dzieci!!!!
Opinia dodana przez: tata krysi

dr Anna Niedziela

Anestezjolog, Pediatra

ul. Leśna 1
63-820

pani doktor jest wspaniała, jeżdżę do niej od ponad roku z moją czteroletnią córką, wcześniej Julka chorowała ciągle na zap. oskrzeli i ciągle dostawała antybiotyki i wziewy, odkąd jeździmy z małą do Pani doktor to nie dostaje antybiotyków wcale:)polecam bo jest naprawdę wspaniała i ma świetne podejście do dzieci:)

lekarz Eugenia Leszczyńska

Rehabilitant

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Wykorzystuje nowoczesne metody rehabilitacji, polecam wszystkim potrzebującym postawienia na nogi.

mgr Jagoda Ciupińska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam

Andrzej Antoniewicz

Częstochowa

Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(
Opinia dodana przez: Magda

mgr Cezary Łuckiewicz

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Jeśli chodzi o leczenie zespołu bolesnego barku, to jest to cudotwórca!

Urszula Świderska-Netczuk

Alergolog, Medycyna estetyczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Gabinet Medycyny Estetycznej
Zahajkowska 8C
21-560 Międzyrzec Podlaski

cudowna Pani Doktor. Profesjonalna, cierpliwa, naprawdę znająca się na tym co robi! W 100% mogę polecić. Oby więcej takich lekarzy!!
Opinia dodana przez: lidia

lek. dent. Monika Krzywoszonek

Gabinet Dentystyczny Monika Krzywoszonek
Płocka 54
09-440 Staroźreby

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia w swoim długim życiu. Taki poziom kultury i fachowości zasługuje na najwyższe wyróżnienie. Jan
Opinia dodana przez: Jan Franciszek
Jestem pacjentką doktor Jarzębińskiej-Vecerowej od kilkunastu lat. Poczekalnia zawsze jest pełna, a ja nigdy nie czułam się potraktowana "na chybcika"... Nawet, kiedy przyszłam do gabinetu bez wcześniejszego zapisu (nagły wypadek), zostałam przyjęta, zbadana i uspokojona. W dodatku badanie było gratisowe... Pani doktor ma wszystko, co potrzebne, by być doskonałym lekarzem... Wielką kulturę osobistą, ogromną wiedzę zawodową i serdeczne podejście do pacjenta. Od znajomych wiem też, że ma doskonałe podejście do ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Tomasz Majewski

Neurochirurg

Centralne Laboratorium Mikrobiologiczne
Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań

Lekarz przeprowadzał u mnie operacje kręgosłupa lędźwiowego 26.07.2017. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora jest bardzo miły wszystko wytłumaczy po operacji interesuje się pacjentem.Jest bardzo zaangażowany.Rzadko kiedy można spotkać tak dobrego i sympatycznego lekarza. Dziękuję -Renata Gronert
Opinia dodana przez: Renata

dr Jaroslaw Merkisz

Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Wspaniały lekarz, cierpliwy i serdeczny.polecam.
Bardzo dobry lekarz a do tego miła i sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz o złotym sercu,dobro i zdrowie pacjenta są dla niej najważniejsze.

lekarz Anna Oleszek-Mazurek

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Dr Pojaska 12
23-400 Biłgoraj

Bardzo miła, rzetelna, kompetentna i skuteczna Pani Doktor.

lekarz Marcin Gil

Chirurg urazowy

ulica szwajcarska
Poznań

pełen profesjonalizm, polecam! Mam probem z barkiem i szybko polecił zrobić odpowiednie badania!

dr hab. n. med. Grazyna Papierzewska

Lekarz rodzinny

przychodnia zdrowie
kondratowicza27 b
03-285 Warszawa

u pani doktor lecze sie z moja mama od paru lat.nigdy nie odmowila pomocy zawsze jest gotowa pomogac pacjentom.w dobie kiedy narzeka sie na lekarzy i to co sie widzi i slyszy jest to lekarz z powolania godny polecenia.kazdemu szczerze zycze takiej pani doktor.pacjentka anka