Lekarze

- 120248
Dr Czerniejewski wspaniały lekarz. Znakomity specjalista i profesjonalista. Bardzo uprzejmy wobec pacjenta. Zawsze rzetelnie podchodzi do każdego przypadku, nigdy nie lekceważy. Jego poświęcenie pracy jest godne podziwu i szacunku. Doskonale zna się na swoim fachu. Naprawdę super lekarz pod każdym względem.

lekarz Kamil Abed

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Gołuchowska 7 lok. 40
01-485 Warszawa

Leczę się u Pana Kamila od lat wraz z rodziną. Potwierdzam opinię poprzedników. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Internista, Gastrolog

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek

Alina Magner

Pulmonolog, Alergolog

Wojewódzka Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy
40-038 Katowice

Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Marek Kabat

Internista, Hipertensjolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniały specjalista o ogromnej wiedzy i doskonałym podejściu do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy z ciśnieniem.
Opinia dodana przez: Ryszard

lek. dent. Maria Leśniak

Krakowska 71
32-650 Kęty

Kompetencja i uprzejmość Pani Doktor to najwieksze atuty. Na wizycie wszystko zostaje wyjaśnione , zawsze można liczyć na pomoc.
Wybitny neurochirurg. Zdecydowany, pracowity i kompetentny. Byłem jego pacjentem w 2010 r. Od tamtego czasu dolegliwości ustąpiły.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Witold Libionka

Neurochirurg

ul. Niezapominajek 1E/4
30-239 Kraków

Aniol nie czlowiek. podjal sie operacji, ktorej cala Polska odmowila. dzieki niemu zyje i mam sie cudownie!!!
Opinia dodana przez: M

lekarz Izabela Mękarska-Paradowska

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Pani Doktor niezwykle miła i uśmiechnięta 🙂 Poświęca jak najwięcej czasu aby wytłumaczyć rodzicowi jak postępować z dzieckiem w czasie choroby oraz informuję dokładnie jak dana choroba przebiega. Bardzo serdecznie polecam 👍
Opinia dodana przez: Mariola

Agnieszka Jasiulewicz

Terapeuta, Psycholog

Prywatna Poradnia Psychologiczna
54608 Wrocław

Z całego serca polecam panią Agnieszkę Jasiulewicz! Odebrałem ją jako bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą i konsekwentną osobę. Kiedy trafiłem do niej na terapię, wydawało mi się, że wszystko mam świetnie poukładane i co najwyżej potwierdzę to sobie dzięki wizytom u niej, ale także dowiem sie, co zrobić, aby inni zachowywali się zgodnie z tą moją wizją. Na terapii okazało się (uwaga - padną banały), że życia nie da się ułożyć ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Renata Szcześniak-Kącikowska

Samarytanka 25b
03-592 Warszawa

Najlepsza stomatolog, która leczy całą moją rodzinę. Zęby leczone bez znieczulenia co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Spokojna , sympatyczna, profesjonalna, polecam zdecydowanie Panią Doktor
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Piotr Makohoń

Zaborska 60a
32-600 Oświęcim

Lekarz naprawdę godny polecenia. "zwiedziłam" 80% stomatologów w Oświęcimiu i zdecydowanie dr. Piotr Makohoń to specjalista z powołania. Olecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Karol Holona

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Godny polecenia. Uprzejmy , zainteresowany chorobą .
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Agnieszka Sobieraj

ulica Goduli 10 a
47-400 Racibórz

Pani Agnieszka Sobieraj Lek. Kardiolog Pacjent jest najważniejszy To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się zarówno przebywając w szpitalu jak i w poradni kardiologicznej. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewelina Szliszka

Urolog

ulica 3 Maja 59
41-800 Zabrze

Pełny profesjonalizm połączony z ogromną kulturą osobistą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta! Nawet trudna i bolesna diagnoza jest do przyjęcia, gdyż Pani Profesor(!) potrafi ją przekazać w sposób jasny, precyzyjny, pozostawiając pacjenta z uzasadnioną nadzieją a nie bezdusznym wyrokiem. Dobrze, że pracuje na Oddz. Urologicznym Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, oprócz dr. n. med. Z. Wielickiego...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Arkadiusz Trybek

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Doskonały lekarz, są do niego spore kolejki, ale naprawdę warto poczekać, lekarz dokładnie wyjaśnia jaki będzie plan leczenia, tłumaczy jakie mogły być przyczyny, dokładnie sprawdza co mogło spowodować chorobę, kieruje do innych specjalistów w razie potrzeby. To naprawdę lekarz z powołania, który interesuje się pacjentem i wszystko wyjaśnia
Opinia dodana przez: Monia

lek. dent. Radosław Nowak

ulica Ks. Weychana
63-000 Środa Wielkopolska

Leczenie kanałowe bez bólu i strachu. Najlepsza ręka do rwania, polecam Pana doktora. Pani Adą pomoc stomatologiczna również bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Jestem pacjentką p. dr G. Barańskiej. Pani Doktor dobrze rozumie co czuje kobieta dowiadująca się, że ma raka i musi mieć usuniętą pierś. Cierpliwie tłumaczy gdzie się udać, zapisuje na kartce terminy. Jest to bardzo pomocne dla chorych. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Szczerze polecam chorym trafienie pod opiekę do Pani dr Grażyny Barańskiej.
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Katarzyna Kisielnicka-Walewicz

ulica Chemików 17/108
87-800 Włocławek

Pani doktor badała mojego synka w trakcie dyżuru w poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Bardzo miła z dobrym podejściem do dziecka. Zbadała i postawiła dobrą diagnozę. Zapisała odpowiednie leki. Lepiej niż w mojej poradni poz.
Opinia dodana przez: Iza

lekarz Beata Zmudzińska

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Pani doktor jest niezwykle miła i kompetentna. Synek zawsze bał się lekarzy, a w gabinecie dr Zmudzińskiej strach przeszedł mu zupełnie. Potrafi przez zabawę odwrócić uwagę dziecka od tego co robi. Prawdziwy lekarz z powołania. Cena za wizytę wysoka, ale warto. Polecam! :)
Opinia dodana przez: Anna