Lekarze

lekarz Dorota Zdunek

Onkolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Niesamowicie ciepła i kompetentna Pani Doktor, która prowadzi chorego z pełną empatią i dobrocią. Oddaje całą swoją wiedzę celem ratowania zdrowia pacjenta. POLECAM SERDECZNIE !!!
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Katarzyna Szal-Wierczek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Wierczek
Łąkowa 1/1
47-400 Racibórz

Jest świetna. Dzięki niej przestałam bać się dentystów. Ma bardzo dobre podejście, jeśli ktoś nie czuję się komfortowo, często pyta czy wszystko ok, czy nie boli. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Anna

prof. dr hab. n. med. Romuald Biczysko

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nad Seganką 8
Poznań

Bardzo Miły Lekarz! Naprawdę Polecam :) Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, wzbudza bardzo duże zaufanie :)

lekarz Anna Synicyn

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani dr to fantastyczny lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Niesamowite podejście do pacjentów oraz ich rodziców oraz ogromna cierpliwość i serdeczność:) Ja byłam pacjentką Pani doktor jako mała dziewczynka i wspominam jak najlepiej:) Dzieci raczej nie przepadają za wizytami u lekarzy, ale nie w tym przypadku:) Polecam!
kompetentna i precyzyjna.od wielu lat leczę sie u pani doktor i nigdy nie miałam żadnych powikłań. wrecz przeciwnie- wysoka jakość świadczonych usług.wszystko na wysokim poziomie-zarówno leczenie, pomoc jak i atmosfera. zdecydowanie polecam!!!

lekarz Danuta Jagielska

ISPL
Siedlecka 2 p.310
72-010 Police

Lekarz który leczy mnie od lat, a od 6 lat i moje dzieci. Nigdy się nie zawiodłem. Podczas wizyt spotykam się z wszystkim czego mogę oczekiwać od lekarza. Kompetencja, uprzejmość, empatia, osobiste podejście. Wcielenie nowoczesnej medycyny + wrażenie osobistej więzi z pacjentem. Ukłony i wyrazy wdzięczności.

lekarz Lidia Grochowska

Biała 2
26-670 Pionki

Super lekarz! Pani doktor dokładnie bada, poświęca odpowiednio dużo czasu i co najważniejsze nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Borsukiewicz

Reumatolog, Internista

Gwardii Ludowej 26
64-400 Międzychód

odpowiednio podszedł do mojego problemu uwierzył mi w to co mu opowiedziałam ,gdzie lekarz rodzinny stwierdził że powinnam się leczyć u psychiatry mam nietypową chorobę stawów, więcej takich lekarzy ,a nie będziemy narzekać

lekarz Wiesława Rogacka-Derewnicka

Reumatolog, Internista

Morelowa 3
62-065 Grodzisk Wielkopolski

Bardzo kompetentna, profesjonalna i ciepła osoba. Nie żałuje czasu na dokładne wytłumaczenie istoty choroby i procesu leczenia. Jest miła a za razem przekonująca i fachowa w 100% polecam.

lekarz Ryszard Kołcz

Ginekolog, Ginekolog położnik

09-100 Płońsk

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie było tak źle. Lekarz był delikatny i na wstępie mi wszystko wytłumaczył na czym będzie polegało badanie. Nie zamierzam zmieniać go na innego, a dodam ze kolejki do tego lekarza są naprawdę spore. Polecam.

lekarz Ryszard Wróbel

Lekarz rodzinny

21-205 Jabłoń

Lekarz ten zawsze mi pomaga w trudnych chwilach.

mgr Małgorzata Binkowska-Mally

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii Mowy
ul. Pod Stokiem 41/1a Kraków
Kraków

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia znajomej. Jest to pierwszy logopeda z usług którego korzystamy z synem lecz wydaje się być bardzo kompetentną osobą w swojej specjalizacji. Nie ukrywam, że w związku z brakiem możliwości porównania z innymi lekarzami moja ocena może być mało obiektywna. Co jednak najważniejsze podjęta terapia przynosi oczekiwane skutki. Chętnie usłyszałabym opinie innych osób na temat Pani Małgorzaty.

lekarz Marcin Iwankiewicz

PCZ NZOZ KARTUZY
83-300 Kartuzy

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

dr n. med. Lucyna Makarska

Neurolog

gabinet
Wierzbowa34m6
90-245 Łódź

to jest kobieta anioł polecam udać się do Pani doktor na leczenie jest przesympatyczna uśmiechnięta i bardzo poważnie podchodzi do każdego chorego człowieka wiem co mówię bo leczy się u Pani doktor mój mąż chory na SM

lek. dent. MaŁgorzata Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest bardzo miła i kopleksowo podchodzi do każdego problemu. Polecam każdemu, kto obawia sie wizyty u stomatologa.

lekarz Elzbieta Cieślak

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Leczę się u Pani dr już parę lat. Zawsze mogę liczyć na troskę i oddanie.Nigdy nie słyszałam,żeby narzekała na dużą ilość pacjentów,którzy zawsze siedzą pod jej gabinetem.Przyjmuje zawsze po godzinach przyjęć, czasami wychodzi z przychodni bardzo późno.Jest bardzo dobrym specjalistą. Irena T

dr n. med. Zbigniew Kamiński

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji Ośrodek Obsługi Osób Źle Słyszących "ACUSTICA"
Hynka 73 A
80-465 Gdańsk

Dr Kamiński jest psychiatrą do którego chodzę bez skrępowania . Traktuję go jak dziadka , któremu mogę sie wygadać , a on pilnie słucha , obserwuje , obstukuje swoim mloteczkiem - i tak wie swoje ! Mam wrażenie ,że on już po wejściu pacjenta do gabinetu wie wszystko. Czasami nie trzeba mu nic mówić - sam widzi że coś nie tak . Ma wielkie doświadczenie , przenikliwy , ale ciepły ...

lek. dent. Mariusz Barnigiel

Żwirki i Wigury 1
86-050 Solec Kujawski

Pan Mariusz zdecydowanie jest najlepszym stomatologiem w Solcu. Kompetentny, miły, podchodzi kompleksowo do problemu zdrowotnego. Siedząc u niego na fotelu bez obaw mogłam spokojnie czekać na rezultat leczenia. Dodam że musiał odbudować mi jedynkę i zrobił to tak, że w ogóle nie widać że ten ząb jest w połowie nie mój - jest idealnie. Polecam go z czystym sumieniem. Nie ufam żadnemu stomatologowi tak jak jemu.

lek. dent. Maria Bartołd

Międzyrzecka 43
21-400 Łuków

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci i one same chcą chodzić na wszystkie potrzebne wizyty. A to wiele mówi ? Polecam.

lek. dent. Anna Baszak

ulica Strzelecka 3a
46-146 Domaszowice

super lekarz podchodzi profesjonalnie do zeba jestem zadowolona inni dentysci wysylali mnie do chirurgow bo bali sie podjac takiego rwania a nasza dentyska bez problemow usunela ubytki....goraco polecam jest super