Lekarze Gdańsk

lek. dent. Sylwia Chamska

Gospody 5a lok. 6a
58-100 Gdańsk

a to druga moja ulubienica, bez niej nie zasnę w nocy. Robota wrze, zęby lśniące i błyszczące. Miła, sympatyczna, warta swej ceny.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Jacek Rutkowski

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Profesjonalny i zaangażowany lekarz , godny polecenia. Zależy mu na zdrowiu pacjenta i komforcie życia, dokładnie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wnikliwie zapoznał się z moją historią choroby. Poczułam się właściwie zaopiekowana. Polecam
Opinia dodana przez: Marina

lekarz Anna Gołębiewska

Swissmed
Wileńska 44
84-110 Gdańsk

Jestem zachwycony podejściem dr. Gołębiewskiej do pacjeta. Jest tak wiarygodna, mila i ciepla osoba, ze polecam ja kazdym znajomym i rodzinie. Najlepszy okulista u jakiego kiedykolwiek bylem. Jedyne zastrzezenie to czas oczekiwania w kolejce przed jej wizytami. Lekarz godny polecenia.

lekarz Małgorzata Kanas

Radiolog

Akamedik Gdańsk
Marii Skłodowskiej-Curie 5
80-210 Gdańsk

Lekarz Anioł z cudownym podejściem do pacjenta,rzeczowy,na pewno wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie,tłumaczy cały proces zabiegu.Bardzo polecam i dziękuję Pani Doktor i jej asystentce🙂jestem po zabiegu mammotomi
Opinia dodana przez: Emilia

dr Agnieszka Panasik

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Wizyta u lekarza okulisty, dr :Agnieszki Panasik jest pod kszdym wzgledem profesjonalna oraz perfekcyjna. Wiedza z fachowym pidejsciem do pacjenta dostarcza pelnej opieki okulistycznej. Wszelkiego rodzaju potrzebne do oceny stanu zdrowia oczu pacjenta badania wykomywamprzez pania doktor sa jednoczesnie wyjsdniame oraz uswiadamianie pacjenta w jakim stanie zdrowotnym jest jego wzrok. Teafne stawianie diagnozy. Naprawde donry fschoeiec medycxny i dobry lekarz. Polecam serdecznie.Mie slyszalam ani jednej megatywnej opinii o pani dr; ...
Opinia dodana przez: Malgorzata
Wspaniały lekarz, Doskonały Wnikliwy Diagnosta,traktuje pacjenta jak człowieka a nie numer statystyczny, Bardzo Dokładnie analizuje schorzenie informuje o chorobie i Formach leczenia. Zasługuje na Szczególny Szacunek i Polecenie. Darmio.
Opinia dodana przez: Darmio

lekarz Michał Ożdziński

Laryngolog

Enel-Med
ul. Grunwaldzka 136
Gdańsk

lekarz bardzo sympatyczny a przy tym swietny specjalista! bada skrupulatnie i dokladnie, zadaje duzo pytan, zapisuje na recepcie rowniez leki ktore nie sa na recepte by pozniej wykupic te odpowiednie, dzieciom daje naklejki za odwage dzieki czemu sie go nie boją, jestem zadowolony z uslug tego lekarza i polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Magdalena Zacharska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mewa
ulica Grunwaldzka 62
Gdańsk

Ta Pani ma dar do leczenia zębów prawie zasnąłem na fotelu przy leczeniu kanałowym profesjonalna oraz pewna ręka. Po prostu anioł :)
Opinia dodana przez: Alan

lekarz Ewa Śmigielska

Radiolog

al. Grunwaldzka 212 (Company House
80-266 Gdańsk

Tacy powinni być wszyscy lekarze - polecam

lekarz Grzegorz Pietrzak

Urolog

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Lubiński

Kardiolog

NZOZ CM KARDIORYTM
Tytusa Chałubińskiego 23
80-809 Gdańsk

To jest prawdziwy lekarz z POWOŁANIA!!!! Wspaniały człowiek!!!
Opinia dodana przez: Piotr O

mgr Jarosław Zabojszcz

Psycholog, Seksuolog

Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny Jarosław Zabojszcz
Bolesława Chrobrego 36a/9
80-24 Gdańsk

Zawsze po wizycie czuje się lżej, spokojniej. Praca nad sobą, choć czasami ciężka, jest warta efektów. Dziękuję Panu Jarkowi za dotychczasową pomoc i czekam na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jerzy Sroczyński

Urolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Bardzo dobry urlolog ma super podejście do pacjenta i ma czas dla pacjenta żeby dobrze wytłumaczyć wszystko na prawdę Polecam
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Jadwiga Poczobut

Sztormowa 7c
80-335 Gdańsk

bardzo sympatyczna pani stomatolog, bardzo jasno tłumaczy, nie wykonuje zbędnych rzeczy tylko po to by zedrzeć kasę, zdecydowanie najlepszy lekarz stomatolog w trójmieście. Polecam

lek. dent. Renata Chróścicka

Plus Medical
Polanki 76A
80-302 Gdańsk

Pani Doktor, nie boi się leczyć zębów u pacjentów z czterokończynowym niedowładem spastycznym! Zdarzało mi się że inny lekarz proponował mi abym leczył się w specjalnej placówce dla osób z tym schorzeniem, choć mój stan zdrowia tego nie wymaga. Przed gabinetem jest profesjonalny podjazd dla wózków inwalidzkich i przystosowana toaleta dla osoby na wózku inwalidzkim - to ogromna rzadkość w gabinecie prywatnym!!! Szkoda że nie można płacić kartą kredytową to ...
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Sylwia Maj-Filarska

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm i trafna diagnoza pozwoliła nam uniknąć wielu komplikacji i bólu w trakcie leczenia. Polecam

lek. dent. Agnieszka Nowińska

MEDISS
ul. Chrzanowskiego 10
80-278 Gdańsk

Dziękuję Pani Dr. Agnieszce za pomoc przy wyrwaniu zęba. Pomogło i nie ma bólu. To była naprawdę profesjonalna i bezbolesna procedura. Przyjęcie w klinice Neptune Dent w Gdańsku było bardzo przyjazne, a personel wyjątkowo troskliwy. Jestem pod wrażeniem jakości usług stomatologicznych, jakie oferujecie. Teraz, dzięki Wam, mogę cieszyć się bezbólowym uśmiechem. Dzięki jeszcze raz!
Opinia dodana przez: migoti arvaro

lek. dent. Katarzyna Malinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SKIM Gabinety Stomatologiczne FILIA 4
Romana Dmowskiego 9
80-243 Gdańsk

Polecam, najlepszy lekarz - stomatolog jakiego wżyciu miałem przyjemność spotkać. Doświadczenie i profesjonalizm, kompetencja i empatia.
Opinia dodana przez: maciej

dr n. med. Zbigniew Kamiński

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji Ośrodek Obsługi Osób Źle Słyszących "ACUSTICA"
Hynka 73 A
80-465 Gdańsk

Dr Kamiński jest psychiatrą do którego chodzę bez skrępowania . Traktuję go jak dziadka , któremu mogę sie wygadać , a on pilnie słucha , obserwuje , obstukuje swoim mloteczkiem - i tak wie swoje ! Mam wrażenie ,że on już po wejściu pacjenta do gabinetu wie wszystko. Czasami nie trzeba mu nic mówić - sam widzi że coś nie tak . Ma wielkie doświadczenie , przenikliwy , ale ciepły ...

lekarz Jan Kader

Internista, Lekarz rodzinny

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.