Lekarze Gdańsk

lekarz Marek Chrzanowski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
al. Jana Pawła II 50
80-462 Gdańsk

bardzo konkretny, miły,uprzejmy ,godny zaufania i polecenia,dokładny ,jest lekarzem z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do pacjenta...wiem na pewno ze jestem w dobrych rękach a jestem przed operacja kolana,
Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Hanna Czaja

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Mam 68 lat jestem pacjentką p. Doktor. Uważam, że jest to jeden z najlepszych lekarzy w Gdańsku. Wszystkie diagnozy są trafne w100%.Sympatyczna, mnóstwo empatii, spokojna wyrozumiała. Po prostu wzór lekarza. Szkoda tylko, że zawsze kolejki. Niestety jeśli z jakiegoś powodu nie trafię do p. doktor, to w końcu i tak muszę wrócić, bo niestety moje dolegliwości ciągną się w nieskończoność.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Adam Kałużny

Urolog

U clinic
ul. Angielska Grobla 30/85, 80-756 Gdańsk
Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Józefa Przeździak

ulica Lęborska 14
80-387 Gdańsk

Świetny lekarz, wielokrotnie moja Mama była u Pani doktor na badaniach. Wizyty były długie bo bardzo precyzyjne i kompleksowe. Zawsze spotykała sie z wielką fachowością. Takich lekarzy bardzo brakuje w przychodniach. Panią doktór polecam w imieniu mojej Mamy jak i swoim.

dr hab. n. med. Stanisław Mazurkiewicz

Ortopeda, Traumatolog

Bohaterów Getta Warszawskiego 13 lok. 2
80-230 Gdańsk

Wspaniały specjalista. Uratował moje kolano zalecając ćwiczenia izometryczne. POzdrawiam i polecam Zbyszko

Marek Hippner

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Bardzo polecam Pan Marka, pełen profesjonalizm, przystępna cena. Juz się nie boję leczyć zebów :) Jeszcze raz dziękuję.PMU

prof. dr hab. Walenty Nyka

Neurolog

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Do Pana Doktora napisałam maila pełna obaw i niepokoju przed trudną operacją neurochirurgiczną usunięcia nerwiakowłokniaków u syna. Zadzwonił, długo ze mną rozmawiał - dał mi wsparcie. Jestem wdzięczna, że Pan Doktor poświęcił czas nie " swojemu" pacjentowi, gdy tylko przeczytał mail. Bardzo miło, że są tacy empatyczni lekarze. I tacy wspaniali fachowcy ze Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, którzy potrafili pomóc mojemu dziecku- Doktorzy Wasilewski i Libionka.
Oprócz tego - bardzo uprzejma, wysłucha, można się wygadać, wypłakać, doradzi, wesprze duchowo i psychicznie...W sumie _ warto pójść do niej, polecam spróbować....

mgr Joanna Gabryszewska

Psycholog

Gabinet Psychologiczny

Polecam Tą Panią Psycholog,bardzo miła i kompetentna,

lek. dent. Agnieszka Żenni

ul. prof. Romualda Cebertowicza\ 4
80-809 Gdańsk

Pani Doktor bardzo uprzejma i profesjonalna. Wie od razu jakie leczenie dobrać i jestem zadowolona za każdym razem. Polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Joanna Furtak-Bartkowska

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Nasza ulubiona Pani Doktor * słucha rodzica * ma podejście do dzieci * rzeczowa * bez problemu kieruje na badania i do specjalistów * zawsze dostajemy dokładny wykaz i leków i szczegółowe zalecenia * z gabinetu wychodzę spokojna a dziecko zaopiekowane

lek. dent. Karolina Bystrzanowska

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
80-244 Gdańsk

Moja kochana pani doktor ,moi rodzice od lat do niej chodzą,namówili mnie ,b.się bałam .Pani doktor ma takie komputerowe znieczulenienic nie czułam,poza tym jest przemila i ultra delikatna:))),no i usunęła mi dolną ósemkę w niecalą minutę,SUPER
Opinia dodana przez: Moniś

lek. dent. Barbara Majewska-Siorek

Chrzanowskiego 38a
80-278 Gdańsk

Bardzo długo szukałam dobrego stomatologa i w końcu znalazłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. W tym gabinecie nie rządzi pieniądz, a jedynie rzetelne i fachowe leczenie oraz oczywiście przemiła atmosfera.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wiktor Panfiłowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Polecam Pana doktora . Kompetentny , komunikatywy , szczegółowo wyjaśnia przypadek pacjenta i odpowiada na zadane pytania.
Opinia dodana przez: M

lekarz Lidia Cipora

Wizyty domowe, Internista

Super lekarz .Bardzo mi pomogła z anginą. Widać powołanie. Polecam wszystkim

lekarz Piotr Szałkowski

7 SZPITAL MARYNARKI WOJENNEJ
Gdańsk

Do dr Piotra trafiłem z polecenia od znajomego, który leczy u niego serducho od 5 lat. Młody ale bardzo oddany swojej pracy lekarz. Sumiennie wypełnia swoje obowiązki, nie naciąga na drogie leki jak wiekszość lekarzy, ma strategię i z powodzeniem ją realizuje, ma wiedzę. Trudno się do niego dostać, więc chyba to jasne, że są tego jakieś powody. Jestem bardzo zadowolony z opieki, wczśniej obszedłam 3 kardiologów w Gdańsku i ...

lekarz Marzena Jezierska-Wasilewska

Przychodnia Specjalistyczna - filia w Gdańsku
Dworska 27
80-506 Gdańsk

Takiej lekarki ze świecą szukać . Zawsze pomocna choćby telefonicznie. Kompetentna, rzeczowa, skrupulatna, dokładna , miła, z wyczuciem potrzeb pacjenta. Brak słów - po prostu- najlepszy lekarz, jakiego znałam. Dlaczego po tylu latach znowu muszę zmienić lekarza? Wiem, ze do Gdańska daleko, ale… Bardzo gorąco pozdrawiamy. A.K. Lindstet
Opinia dodana przez: Alicja i Kazimierz

dr Aliona Morka

Irydolog

AL-MED Gdańsk
Wajdeloty 28, pokój 214
80-237 Gdańsk

W pazdzierniku 2020 roku wybralam sie wraz z bratem do Pani Doktor Aliony . Zaden z lekarzy, u ktorego bylam (a jestem pod stala kontrola endokrynologa – ze wzgledu na Hashimoto oraz ginekologa jako wizyty profilaktyczne) nie byl w stanie okreslic z jakiej przyczyny jestem non stop senna, potwornie zmeczona, mam kilka razy w miesiacu bole migrenowe i z miesiaca na miesiac czuje sie coraz gorzej. Na miejscu, Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63
Gdańsk

Cudowny lekarz ! Prowadziłam swoją ciążę wysokiego ryzyka u doktora i dzięki świetnym diagnozom i szybkiej reakcji na niewydolność szyjki macicy i skierowanie mnie do szpitala na założenie szwu okrężnego, udało mi się pod kontrolą doktora donieść ciążę i finalnie urodzić wymarzoną i zdrową córeczkę. Wielkie zaangażowanie, empatia i ogrom wiedzy. W szpitalu doktor odwiedzał mnie po porodzie, żeby sprawdzić, czy wszystko u nas w porządku. Pod skrzydłami doktora, czułam ...
Opinia dodana przez: Anna Borawska

dr n. med. Andrzej Babicki

Proktolog

Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o.
ul. Żabi Kruk 10
80-767 Gdańsk

Opinie o Doktorze nie są przesadzone, ma niezwykłe umiejętności i ręce, które leczą! W jednym ze szpitali nie zrobiono mojej córce pełnej kolonoskopii, bo obawiano się, że uszkodzą jelita (jest wąsko zbudowana, szczuplutka). Proponowano znieczulenie ogólne. Dr Babicki poradził sobie bez problemu i nie trzeba było robić znieczulenia! Córka wyszła po badaniu zachwycona i w bardzo dobrej formie! Kilka lat później ja również poddałam się kolonoskopii u Pana Doktora, ale ...
Opinia dodana przez: Longina