Lekarze Gdańsk

Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Lingwista"
ul. Św. Barbary 1
Gdańsk

Pani Agnieszka miała bardzo ciekawe podejście i potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim nastoletnim synem. Terapia była kompleksowa i dużo nam pomogła.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Anna Lamczyk- Niedbała

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Przede wszystkim chciałam serdecznie podziękować za pomoc. Z całego serca mogę polecić Panią dr. Po przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego wszystkie zalecenia przekazane zostały w sposób rzeczowy i jasny, Pani dr odpowiadała na zadane pytania i widoczne było zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy, jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

lek. dent. Klaudia Bielska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

lekarz Łukasz Rojek

Gabinet
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy. Od dłuższego czasu jestem pod opieką poradni gastroenterologicznej UCK w Gdańsku pod opieką pana Doktora i jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Irena Polak
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Tomasz Rogacki

Centrum Badań Klinicznych PI-House
Na Zaspę 3
80-546 Gdańsk

Panie doktorze, dziękuję za pomoc i trafne rady związane ze stanem mojego zdrowia. Życzę sił, zdrowia i odwagi w realizowaniu swojego powołania.
Opinia dodana przez: Doris
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

dr n. med. Maja Sławińska-Morawska

Endokrynolog, Internista

InVivo
Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk

Znakomita specjalistka, rzetelność, uwaga i troska o pacjenta, a przede wszystkim chęć udzielenia pomocy pacjentowi. Z całego serca polecam Panią Doktor, pomogła mi niesamowicie, diagnoza, plan leczenia ustalone, omówione i wytłumaczone rewelacyjnie. Komunikacja na najwyższym poziomie i bardzo szybkie odpowiedzi na maila. W dodatku Pani Doktor za każdym razem pozytywnie i ze spokojem potrafi rozwiać wszelakie wątpliwości co automatycznie uspakaja pacjenta. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Wiśniewski

Internista, Toksykolog

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Lekarz o kompilacji unikalnych cech - ogromnego doświadczenia, profesjonalnego podejścia do pacjenta, wnikliwej, indywidualnej analizy choroby, życzliwym podejściu do pacjenta, udzielający bardzo precyzyjnej informacji zwrotnej - jednym słowem bardzo godny polecenia, zapewnia dobrą opiekę lekarską.

lekarz Hanna Prajs

Rehabilitant, Pediatra

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Skupia się na dziecku i na tym jak mu pomóc. Potrafi doradzić zarówno w dziedzinie rehabilitacji i rozwoju dziecka ale i zdrowia. Polecam.
Opinia dodana przez: ana

lekarz Andrzej Klukowski

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Bardzo kompetentny, sympatyczny i wyrozumiały lekarz. Świetne podejście do dziecka z autyzmem. W rankingu 6/5 gwiazdek Wojtusia. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Wojtuś

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Chirurg stomatolog

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

Karolina Golik-Skalska

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty (plomba)u poprzedniej dentystki,która zmarnowała mi jeden ząb i musiałem go usunąć.Zamiast wiele razy jeżdzić do gabinetu i mniej płacić,wolę oszczędzić czas i ilość dojazdów do gabinetu płacąc więcej za wizytę.Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam ten prywatny gabinet.Wizyty uzgadniać telefonicznie.
Opinia dodana przez: romjas

dr n. med. Alicja Cackowska-Lass

Rajska 10 lok. 61
80-853 Gdańsk

U doktor Lass byłam raz wiele lat temu. Nie jest moim lekarzem. Leczę się u dr Kamieniak i jestem bardzo zadowolona ale chciałam bardzo wystawić dobrą opinie Pani dr ponieważ to dzięki niej udało mi się zminimalizować ciągłe bóle niewiadomego pochodzenia, które określano błędnie jako neuralgiczne. Pani doktor to niezmiernie miła i kompetentna lekarka. Cieszę się, że udało mi się z nią spotkać. To górnolotnie mówiąc - zmieniło moje życie. ...

Lidia Skoczek

Logopeda

al. gen. Hallera 90 lok. 2
80-420 Gdańsk

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Gdańsk

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.
Pani doktor jest prawdziwą profesjonalistką ! Leczymy się u niej całą rodziną już od wielu lat. Bardzo przyjazna atmosfera. polecam
Opinia dodana przez: Maja

Elżbieta Daszuta

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Pani Elżbieta jest super specjalistą uprzejma bardzo dokładna.Poleciłabym ją każdemu nawet największemu wr...

lek. dent. Danuta Niedałtowka

Jabłońskiego 14 lok. 3
Gdańsk

Bardzo solidny lekarz stomatolog. U Doktor Niedałtowskiej leczę zęby od 30 lat. Niektóre wypełnienia trzymają się od początku. Bardzo dokładna i uprzejma. Gabinet dobrze wyposażony.

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

Internista, Alergolog

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

Henryk Narloch

Anestezjolog

Gabinet Lekarski
80-177 Gdańsk

Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski

lekarz Wojciech Sierszeń

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Jestem po wizycie u p.doktora i jestem bardzo zadowolona .GORĄCO POLECAM!!!! Jestem niełatwym "przypadkiem medycznym" i pan doktor w sposób zrozumiały i spokojny wytłumaczył mi jak wygląda moja sytuacja pooperacyjna i ewentualnie dalsze leczenie, które podejmie się już sam pan doktor..Jest to człowiek uprzejmy,kulturalny i widać tą chęć pomocy.
Opinia dodana przez: barbara