Lekarze Gdańsk

lekarz Łukasz Pakuła

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Jest dokładny oraz wzbudzą zaufanie. Slucha tego co mowi pacjent. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Mantei-Łozowska

Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika
80-803 Gdańsk

Pani doktor jest naprawdę bardzo miła, wyrozumiała i profesjonalna. Tłumaczy wszystko więc wiadomo co się dzieje z dzieckiem, opisuje rodzicom i jego stan i odpowiada na wszystkie pytania. Wiadomo dlaczego dany lek jest przepisany a nie jest przepisany i proszę stosować. Darzę Panią doktor ogromnym zaufaniem. Jako młoda mama odwiedziłam kilkoro pediatrow zarówno na NFZ jak i prywatnie w celu wyboru najlepszego lekarza dla mojego dziecka. Dziś wiem że już ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Turski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Trafiliśmy do doktora wiele lat temu, pomógł naszemu synkowi. Pan Doktor jest zawsze uważny, dociekliwy, skupiony na pacjencie, trafnie diagnozuje i jest najuprzejmiejszym lekarzem jakiego poznaliśmy. Pełen empatii, szacunku. Taki Lekarz to skarb! Polecam Pana Doktora całym sercem!
Opinia dodana przez: Mama

dr Janusz Dębski

Radiolog

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi za konsultację mojego badania rezonansu. Na prośbę innego Pana doktora, zupełnie bezinteresownie wydał swoją opinię o opisie rezonansu. Na koniec pytając o koszt, powiedział że słowo dziękuję zupełnie wystarczy. Niespotykane w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w otoczeniu lekarzy. Panie doktorze zasługuje Pan na najwyższy szacunek i nie dlatego, że nie musiałam zapłacić, ale dlatego że to jest dzisiaj tak unikatowe postępowanie, że aż trudno uwierzyć ...
Opinia dodana przez: Barbara
Rewelacyjny i jako człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczy,przekaze w prostych słowach. Nie owija w bawełnę. Słowa które zapamiętam na długo,, proszę Pani ja nie leczę ja muszę znaleźć źródło lub przyczynę bólu,, i choć pierwszy moment dziwnie brzmi to przecież o to chodzi idąc do poradni bólu

dr n. med. Andrzej Wojtowicz

Kardiolog

Opata Rybińskiego 8
80-320 Gdańsk

Leczę się u pana doktora od wielu lat. Teraz jestem po operacji serca. Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi nie tylko za leczenie, ale za podejście do czlowieka. Za cierpliwość i dokładne tłumaczenie w trakcie badania. Rzadko spotyka się takich ludzi zwłaszcza lekarzy.Dziękuję i życzę dużo zdrowia.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Małgorzata Szumera

Cumowników 34
80-299 Gdańsk

Lekarka, która ma ogromną wiedzę i dużo serca dla pacjentów. Jest kompetentna, rzeczowa i lubi dzieci :)

dr n. med. Dorota Wojda

Stomatolog, Ortodonta

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Stefana Grota-Roweckiego 2a
80-108 Gdańsk

Pani Dorota jest przesympatyczną osobą i wspaniałym Lekarzem! Leczę sie ponad rok ortodontycznie i jestem bardzo zadowolona. Widzę postępy w leczeniu i liczę na dobry wynik końcowy. Znakomite podejście do klienta, zero pazerności, zaangażowanie i życzliwość to cechuje lekarza Dorotę Wojde!. Bardzo Polecam Panią Doktor wszystkim pragnącym otrzymać fachową i rzetelną pomoc!
Opinia dodana przez: Inna

lek. med. Krzysztof Majdyło

Centrum Medyczne Św. Łukasza
Narwicka 11a
80-557 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz z wielkim sercem do swoich pacjentów. Dziękuje mu za opiekę nad moimi Rodzicami.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Paweł Michałowicz

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

WIZYTY DOMOWE
ul. Dyrekcyjna 2-4
Gdańsk

Dzięki za miłe i wyrozumiałe podejście do pacjentki. Widać, iż jest to rehabilitant z zamiłowania i który w Trójmieście wzorowo zna się na swoim fachu.
Opinia dodana przez: Viola.C

lekarz Janusz Bałanda

Specjalistyczny Gabinet Internistyczny
Gdańsk

Bardzo dobry i pracowity lekarz, pomimo pełnionej ordynatury, jest zwykłym z powolania lekarzem, o bardzo mądrym spojrzeniu i słowie. Złożyłbym ponownie swoje zdrowie w jego dłonie. Krzysztof S. /sala 420/

dr n. med. Grzegorz Michalski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałam.To dzięki niemu moje dziecko uniknęło kolejnej operacji a co za tym idzie zbędnego cierpienia.Wyleczył córce nawracającą przetokę metodą o której o dziwo żaden z Gdańskich specjalistów nawet nie wspomniał.Udzielił tak precyzyjnej i fachowej porady,że takich informacji nie otrzymałam od wszystkich lekarzy razem wziętych u jakich leczyliśmy się do tej pory.Zawsze uśmiechnięty,wesoły.Gdyby nie on nasze "piekło" ciągnęło by się pewnie w nieskończoność.Dla mnie ten człowiek ...

lekarz Maciej Murawski

Chirurg dziecięcy

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wspaniały człowiek, anioł na ziemi. Od pierwszego kontaktu, rozmowy, ujął mnie swoim podejściem do pacjenta. Cierpliwy i wyrozumiały. Zaangażowany w dobro pacjenta i dążący do powrotu do zdrowia. Komunikatywny, wzbudzający ogromne zaufanie. Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście, nie byłoby chorych dzieci. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze za pomoc, oddanie i powrót do zdrowia córki, życzymy wszystkiego najlepszego. Krzysztofa Reszczyńska
Opinia dodana przez: Krzysztofa i córka Daria

lekarz Piotr Rumianowski

Chirurg naczyniowy

Wileńska 44 (Swissmed)
Gdańsk

Zdecydowanie godny polecenia. Kompetentny i rzeczowy. Potrafi jasno i zrozumiale rozmawiać o chorobie. W dzisiejszych czasach to jest wzór lekarza. Innym i tym młodszym i tym starszym, i wiekiem i praktyką polecam nawet ponowny staż u Tak Wspaniałego Lekarza i Człowieka.
Opinia dodana przez: Jan

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Gdańsk

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...

dr n. med. Andrzej Czajkowski

Ortodonta

Żwirki i Wigury 12 (Lotnia) lok. 23
80-463 Gdańsk

Wyprowadził mnie z tarapatów - jako jedyny zająłsie mna gdy inni nie dawali mi szans, po leczeniu skierowal do szpitala na operację, pomagał i wspierał. Poza tym jest bardzo sympatyczny i zawsze poświęca maksimum uwagi pacjentowi. Polecam każdemu.

lekarz Alicja Lisowska

Lekarz medycyny pracy

medycyna pracy
Bacha 46
80-171 Gdańsk

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz. Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Janusz Wojtacki

Onkolog

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

Dr -a Janusza cechuje cieplo i dobroc wyczuwalna juz przy pierwszym kontakcie.Nigdy nie zaluje swego czasu na rozmowe z pacjentem lub ,rodzina pacjenta .Z olbrzymia cierpliwoscia odpowiada na pytania . Wielkie szczescie to spotkanie w przypadku ciezkiej choroby dr Janusza. Niech Go nie zniszczy machina biurokracji, zawisci ktora wszedzie panuje (nawet zaczyna wlazic do hospicjum). Trzymaj sie Doktorze wybranej drogi!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: krystyna

dr Jacek Kowalski

Patomorfolog

Szpital na Zaspie
Gdańsk

Porostu chcę podziękować. Uważam że lekarz jest z powołania. Ze spokojem i Pełną uprzejmościa zostały przekazane mi wszystkie potrzebne informacje.
Opinia dodana przez: Justyna
Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i pomyślnie, w sympatycznej atmosferze, plus ceny nie z kosmosu - polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna