Lekarze Gdynia

lekarz Piotr Bierżyński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gdynia

Bardzo polecam. Trafiłam pod opiekę w pierwszej ciąży zagrożonej - wszystko poszło dobrze. Druga ciąża też prowadzona przez Pana doktora. Nadal pozostaję pod opieką choć synkowie już podrośli. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Mirosława Ornowska

Wenerolog, Dermatolog

Wielkopolska 33
Gdynia

Kilkakrotnie na przestrzeni parunastu lat korzystałam wraz z mężem, z pomocy Pani doktor Ornowskiej. Zawsze Pani doktor z uwagą wysłuchała o co chodzi i za każdym razem diagnoza była trafiona. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w swojej specjalizacji. Osoby którym poleciłam również są zadowolone.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Małgorzata Tomczyk-Małyjasiak

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
Szafranowa 25E/3
81-591 Gdynia

Jestem stałą pacjentką Pani Dr i jestem bardzo zadowolona. Zawsze szczegółowy wywiad, badanie, zlecone badania profilaktyczne, a przede wszystkim wizyta odbywa się w miłej atmosferze. Mogę polecić z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Jerzy Nitka

Lekarz medycyny pracy

Gabinet Jerzy Nitka
Legionów 67 (budynek Przychodni)
81-404 Gdynia

Wszystko sprawnie i kompetentnie. Korzystam od lat. "Piguła" moglaby być bardziej uprzejma, ale ogólnie jest ok. Polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Wojciech Śliwiński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Doktor Wojciech Śliwiński to, według mnie, specjalista najwyższej klasy. Trafiłam do niego z polecenia innego ginekologa na Pomorzu. Z Doktorem Śliwińskim szybko opracowaliśmy plan działań w zakresie in vitro. Udało mi się zajść w ciążę w drugim transferze (niestety, poroniłam, z racji zaawansowanego wieku - 42 lata i wadliwego zarodka). Pan Doktor zawsze cierpliwie odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości (doceniam jego szczerość i stanowcze "opiórkowywanie" kobiet czerpiących swoje mądrości ...
Opinia dodana przez: Agata B.

lekarz Dariusz Tomaszewski

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Czułam się zaszczycona być pacjentka lek.Dariuszs.Wyrazam ogromna wdzieczność i podziw dla ogromnego talentu chirurga za ciepła osobowość.i dobrą opiekę.oraz zaangazowanie.Bardzo serdeczne podziękowania❤️❤️❤️❤️❤️Proszę polecać ludziom takich lekarzy 👍👍
Opinia dodana przez: Iwona Cygert

lek. dent. Julia Kallnik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Świętojańska 32 lok. 9
81-372 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i godny polecenia. Leczę się u Pani Doktor od lat, Jest profesjonalistką. Nie muszę płacić 300 pln za plombę tylko dlatego aby przez chwilę posiedziec w "klinice" i dostać wodę do picia.

lek. dent. Marek Kożuchowski

Kartuska 28 lok. 2
81-002 Gdynia

Bardzo sympatyczny i rzetelny dentysta. Od kilku lat leczę zęby wraz z całą rodziną i wieloma znajomymi. Wszyscy są bardzo zadowoleni. Uczciwie podchodzi do pacjentów. Indywidualnie podchodzi do każdego człowieka. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Iwo Sługocki

Neurolog

Przychodnia Lekarska Obłuże-Oksywie
Sucharskiego 2
81-157 Gdynia

Lekarz bardzo kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje, uprzejmy, tłumaczy wszystko tak aby pacjent zrozumiał. Po 6 latach choroby epilepsji trafiłam właśnie do dr Sługockiego i dopiero on wprowadził mi takie leczenie, po którym czuje się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam mimo, że czasem ciężko o szybki termin. Jest to prawdziwy lekarz z powołania

Grzegorz Rzemieniuk

Chirurg stomatolog

Bytomska 26 lok. 1
81-509 Gdynia

Tragiczna kultura osobista lekarza ( a raczej jej brak) i podejście do pacjenta. Przyszedłem na konsultacje do lekarza w sprawie ekstrakcji osemki. Lekarz był niezbyt przyjemny ale wytłumaczył przebieg zabiegu. Lekarz został uprzedzony o występowaniu u mnie odruchu wymiotnego. Zamiast zrozumienia spotkałem się z oschlym podejściem ze to siedzi w głowie i stwierdzeniem generalnie że to wymysły. Po położeniu się na fotel lekarz był niedelikatny i pozwalał sobie na komentarze ...
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Jarosław Kamper

Gabinet lekarski
81-519 Gdynia

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Szczegółowo wyjaśnił jakie mogą być nieprzyjemne odczucia po przebytej operacji . Gdy się one pojawiają pacjent nie martwi się , że coś " poszło nie tak ". W pełni godny polecenia

lekarz Tomasz Gondek

Beauty Derm Instytut
Świętojańska 139
81-392 Gdynia

Jest wybitnym specjalistą –urolog na wysokim poziomie wiedzy medycznej. Wykazuje ogromne zaangażowanie w leczeniu chorych na oddziale urologii jak i w prywatnym gabinecie. Ponadto jest człowiekiem o wysokim poziomie kultury osobistej ,uprzejmy, życzliwy i zawsze przejawia chęć wysłuchania chorego. Takich lekarzy jak Pan Tomasz Gondek, trudno spotkać na co dzień . W pełni zasługuje na miano najlepszego urologa. Wdzięczna pacjentka. Małgorzata F.
Wykonałam zabieg korekty nosa wraz z operacją krzywej przegrody. Wynik zabiegu - rewelacyjny. Bardzo profesjonalne i troskliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Hanna Pisarska

PRZYCHODNIA EUROMEDICUS
Czechosłowacka 3
81-963 Gdynia

Nie polecam rutynowo przepisuje leki nie zwraca uwagi na sugestie pacjenta oraz badania potwierdzające zmiany w zatokach. Inny lekarz stwierdził stan zatok do zabiegu Pani doktor natomiast stwierdziła, że to nie zatoki i odesłała nas do neurologa. Karygodne.
Opinia dodana przez: Majka

Dorota Wieczorek

Gabinet Laryngologiczny
81-340 Gdynia

Wybierając Panią doktor, sugerowałam się samymi pozytywnymi opiniami pacjentów, o wielkim PROFESJONALIZMIE. Jako była pacjentka, nie mogę tego potwierdzić. Opisałam szczerze, to co mnie spotkało, na portalu Znany.Lekarz. Pani doktor, odpisując na moją opinię, zawiodła mnie nie tylko jako lekarz, ale przede wszystkim jako człowiek. Przeczytałam słowa, których nie usłyszałam w gabinecie oraz to, że zarejestrowałam się 9 razy i nie dotarłam na umówione wizyty, nawet ich nie odwołując SZOK. ...
Opinia dodana przez: Dorcia.P

Małgorzata Lewandowska

Duodent
ul. Olsztyńska 7/1
Gdynia

Oszustka!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!!!!Panią "doktor" najlepiej można określić sformułowaniem: miła oszustka. To prawda, że jest sympatyczna, ale w pacjencie nie widzi człowieka tylko jego pieniądze. Leczyłam się od końca kwietnia do września, po czym poszłam do kogoś innego na ekstrakcję zęba i okazało się, że WSZYSTKIE zęby leczone przez pania "doktor" są do poprawy. Dodatkowo nie zauważyła kilku ubytków. Hitem było zalożenie przez nią swiatłoutwardzalnego wypełnienia bez usunięcia amalgamatu. O jakości ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Halina Żóraw

Łopianowa 55
81-589 Gdynia

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza. Brawo za odwagę w czasach Covidu i przyjęcie w weekend. Po 2 teleporadach, w końcu trafiłem do Pani doktor i udało się zdiagnozować bakteryjne zakażenie i zapisać antybiotyk. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Ewa Letkiewicz

Przychodnia Lekarska "Witomino"
Konwaliowa 2
81-651 Gdynia

leczyłam się u dr Letkiewicz w przychodni w Bojanie. polecam z ręką na sercu. rewelacyjny lekarz!

lekarz Danuta Kuriata

Endokrynolog

Gabinet endokrynologiczny
Batorego 24/5
81-366 Gdynia

Leczę się u pani doktor ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor poświęca swoim pacjentom mnóstwo uwagi, czasu i w razie jakichkolwiek wątpliwości sięgając po nowoczesne leki-słusznie się upewnia. Zawsze informuje o kosztach z jakimi mogą wiązać się przypisane środki. Kieruje na specjalistyczne badania sugerując które są niezbędne a które ponad normę. Poszukując endokrynologa kierowałam się dostępnością lekarza. Pani doktor w trzy minuty ułożyła swój grafik znajdując dla mnie czas. ...

lekarz Grzegorz Szczypiór

Radiolog

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Wspaniały! najlepszy w Lęborku! zaangażowany! nie ma dla niego głupich pytań - polecam