Lekarze Kraków

lekarz Marek Rosa

Chirurg ogólny, USG

ulica Niska 24a
31-306 Kraków

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

Grzegorz Irzeński

ulica Wielicka 75/70a
30-552 Kraków

Genialny lekarz z doświadczeniem i wspaniały, życzliwy i empatyczny człowiek! Usuwałam wczoraj ósemkę i będę każdemu polecać szczerze, aby od razu z szerokiej oferty na rynku wybrać gabinet p.Irzeńskiego. Poczułam się zaopiekowana, profesjonalnie wykonany zabieg, jestem pod wrażeniem, ze są jeszcze tacy specjaliści z ludzkim podejściem i pokorą do każdego przypadku a jego długie doświadczenie medyczne i talent mówią same za siebie! Polecam każdemu szczerze trafić w Jego fachowe ręce!
Opinia dodana przez: Ania Kubinska
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Stomatolog, Implantolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Super stomatolog, konkretny, a przy tym bardzo uprzejmy. Rzadko się spotyka takich lekarzy, także w prywatnych klinikach (o nfz nawet nie mówię:D). Tutaj naprawdę wszystko na 5!!!. Każdemu polecam wizytę u dra Wilisowskiego, ja akurat usuwałam ósemkę. Zabieg każdy mi przedstawiał jako koszmar i traumę, a w rzeczywistości było bardzo znośnie, pod skutecznym znieczuleniem. Na pewno zdecydowanie lepiej niż sobie wyobrażałam.
Opinia dodana przez: Karolkaa

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor miałam drobny zabieg chirurgiczny w SCM clinic. Wszystko bezproblemowo, dostałam znieczulenie, Pani doktor była bardzo delikatna, cały zabieg trwał może 30 minut i po problemie. Świetna, fachowa lekarka i widać, że ma sprawną rękę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Pod opieką Pani Doktor mój mąż jest od ponad 2 lat. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy do Pani Docent, czujemy się bezpiecznie wiedząc, że zawsze otrzymamy pomoc i radę. Wcześniej wędrowaliśmy od jednego nefrologa do innego i było tylko gorzej. Dziękujemy Pani Katarzyno i życzymy dużo zdrowia i samych miłych chwil w Nowym 2018 roku! Alicja i Krzysztof D.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Rafał Staszkiewicz

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

PAN doktor wytłumaczył mi wynik rezonansu, sposób leczenia i możliwe powikłania. Już po pierwszej wizycie stwierdziłam, że mogę Mu zaufać. Później miałam u niego zabieg operacyjny- kraniotomię. Usunięcie oponiaka opon mózgu. Wszystko brzebiegło dobrze, bez powikłań. Polecam!
Opinia dodana przez: Nataliia

lekarz Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz

Endokrynolog

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Aleksandra Paradysz-Iwaszkiewicz Harmonia Zdrowia i Urody
ul. Długosza 12
Kraków

Byłam dopiero na jednej wizycie, ale muszę powiedzieć, że jestem zszokowana- pierwszy raz byłam u PRAWDZIWEGO lekarza. Miałam wizytę na 9:30, weszłam ok 9:45, gdyż p. docent poświęca pacjentom tyle czasu ile potrzebuje na wszelkie czynności z nim związane. Mój poprzedni ginekolog, po prostu stwierdził, że mam takie i takie schorzenie, mimo że na usg nie było to takie oczywiste a dodatkowych badań nie zlecił, po czym przepisał popularne leki ...

lek. dent. Marta Majcher-Caban

Gabinet Stomatologiczny
Kadlubka7
30-446 Kraków

Moje chore wyobrażenia na temat sadystycznych dentystów w kitlach czerwonych od krwi i z dwumetrowymi tasakami w ręku zmieniły się zupełnie, odkąd zaczęłam korzystać z usług pani Marty. Jej delikatność oraz kunszt stomatologiczny wywołały mój podziw i uznanie. Dentysta idealny dla wszystkich przerażonych cykorów, którzy aby uniknąć wizyty u stomatologa chowają się pod łóżko, do szafy, bądź jedzą ogórki i popijają mlekiem. Gorąco polecam. Niezwykle tchórzliwa (i męcząca) pacjentka.

dr Barbara Książkiewicz-Jóźwiak

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej
Stefana Batorego 6
31-135 Kraków

Pani doktor to wyjątkowy profesjonalista. Mojego zęba skazano już na straty w innym miejscu, a pani doktor odbudowała go na nowo!! Wycięto mi chory fragment zęba, a na zdrowej części zrobiono koronę. Najważniejsze że nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a w innych gabinetach odmawiano mi leczenia tylko od razu chcieli wyrywać. W klinice jest wyjątkowa opieka. Bardzo miłe i kompetentne są tam asystentki. Bardzo polecam to miejsce!!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog położnik
                                       dr n. med. Anna Horbaczewska

dr n. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Kraków

Byłam dzisiaj pierwszy raz u Pani doktor. Zostałam punktualnie przyjęta. Pani doktor bardzo miła i uprzejma, uważnie słuchała co mam do powiedzenia i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania i wątpliwości. W trakcie badania na bieżąco informowała mnie o swoich spostrzeżeniach. W dzisiejszych czasach, kiedy lekarze wciąż gdzieś się spieszą i traktują pacjentów jak intruzów, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wizyta przebiegła w spokojnej, pełnej zaufania atmosferze. Polecam gorąco Panią ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Regina Lis

Położna

Ujastek
Kraków

Pierwszy raz spotkałam Reginę w czasie zajęć szkoły rodzenia. Bardzo rzeczowo i dokładnie omawiała wszystkie zagadnienia, a jeśli pojawiały się jakieś pytania, zawsze na nie odpowiadała. Zawsze też można było zostać po zajęciach i na osobności z nią porozmawiać. Szczęśliwie się złożyło, że odbierała mój poród. Nawet mój mąż był pod wrażeniem podejścia Reginy do mnie;-) Polecam Reginę z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Barbara Jaroń

Gabinet Stomatologiczny
31-462 Kraków

mialem problem z czworką, obruszała mi sie, dentysci z gabinetu implantologicznego chcieli mnie naciągnąc na kase i gadali ze nic sie nie da zrobic. Pani Barbara razem z kolezanką ich wyśmiała i naprawiła mi zęba w 3 wizyty. Miałem płacic za imlant 6 tys zł a zapłacilem za naprawe 600zł. Wszystkim polecam panią Basie bo jest bardzo dobra i ceny nie są kosmiczne. A tych ciuli z imlantologicznego zaraz skomentuje
Opinia dodana przez: Dawid

dr n. med. Elżbieta Łuczyńska

Radiolog

Oddział NZOZ "SONO-X " Sp z o.o.
Pomorska 10/1
30-039 Kraków

Swietny specialista najlepszy radiolog wd mnie w Polsce ,prowadzi mnie z piersiami od 20 lat ,zyczliwa,kieruje dalej
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Warzecha

Centrum Medyczne "MED-ALL"
Budziszyńska 1
31-619 Kraków

Wspaniały lekarz i bardzo dobry człowiek!!!!! opiekowała się moją córeczką przez dwa lata i nie zdarzyło się ani raz, żebym miała jakiekolwiek zastrzeżenia. Ma doskonałe podejście do małych pacjentów, jest przemiła i zawsze dokładnie i ogromną dozą cierpliwości tłumaczy co i jak należy podawać dziecku. Moja córeczka ją uwielbia. A przede wszystkim Pani doktor ma wyczucie jeśli chodzi o leczenie. Przez dwa lata opieki nad moją córką (dziecko żłobkowe) tylko ...

dr Michał Kuśnierz

Fresh Dent
Franciszka Kniaźnina 2/2U
Kraków

Bardzo polecam Pana Doktora Kuśnierza Michała i klinikę Fresh Dent- świetny specjalista, pełen profesjonalizm zna się na rzeczy, ma wiedzę i doświadczenie - przy tym jest niesamowicie delikatny i dokładny - zawsze znajduje racjonalne rozwiązanie problemów związanych z ubytkami, co ważne pokazuje do lusterka ubytki przed i po wyleczeniu- niesamowicie miły, a przy tym uśmiechnięty - ma podejście do ludzi i dzieci - jeśli chodzi o ceny przystępne - POLECAM
Opinia dodana przez: Kasia H.

dr Arkadiusz Dołba

Medycyna estetyczna

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16
31-511 Kraków

Polecam tego lekarza , spokojnie i dokładnie omawia zabieg, nie zdziera cenowo a efekty świetne ! Korzystam z zabiegów u pana Dołby od kilku lat,niezmiennie zadowolona :)
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Psychoterapeuta

Gabinety Psychoterapii ARIADNA Kraków Długa
ul. Długa 44/6
Kraków

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

Kinga Ślusarek

ulica Pod Fortem 2F
31-302 Kraków

Miałem przyjemność trafić do Pani doktor dzięki poleceniu. Jest pod dużym wrażeniem. Jest profesjonalną bardzo sympatyczna osobą. Okazuje się że wizyta u dentysty może się dobrze kojarzyć:)
Opinia dodana przez: Maciek
Pani Paulina jest miłą, sympatyczną i pogodną osobą. Osobiście jestem niesamowicie zadowolony z wizyty. Plombowanie nic mnie nie bolało (pierwszy raz w moim życiu! ;-), a plomba zrobiona jest tak, że nie czuje, że w ogóle jest coś nowego w moim uzębieniu. Miałem również usuwany kamień, został usunięty bardzo dokładnie, także nie ma żadnego śladu, że kiedykolwiek był.

lekarz Grzegorz Pawlik

Lekarz rodzinny

ulica Radzikowskiego 19
31-315 Kraków

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.