Lekarze Lublin

lekarz Mirosław Melaniuk

Chirurg naczyniowy

Gliniana 32
Lublin

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz!! Mój szwagier cierpi na miażdżycę tętnic,17 lat temu miał operację na nogę, po tym czasie choroba znów dała o sobie znać w postaci tętniaka w pachwinie.Wezwano karetkę, która zawiozła go do Rzeszowskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej. Wykonano zabieg, który miał udrożnić tetnicę w tym celu wykonano 3 nacięcia na stopie, która niestety już nie była ukrwiona i po 3 dniach wypisano ze szpitala. Okazało ...

dr n. med. Andrzej Stodółkiewicz

Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii ESDENTAL
Ułanów 9/17B
20-554 Lublin

Mamy powody by cieszyć się, że mamy jeszcze takich fachowców w kraju. Dwa zęby w dwie minuty, w tym ósemka. Zero bólu w trakcie i po fakcie. Ogromną wdzięczność i szerokie ukłony przed profesjonalizmem przy okazji dokraszonym poczuciem humoru i przyjaznym, komunikatywnym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Patrycja Tokarzewska

Lekarz rodzinny

Miomed
ul. Kawaleryjska 10/2
20-550 Lublin

Pełen profesjonalizm. Byłam w zeszłym tygodniu u doktor na konsultacji , siedziałam w gabinecie 50 minut . Pani doktor pytała o wszystkie moje choroby, leki a przyjmuje ich sporo. Bardzo dokładna, dociekliwa a przy tym niezmiernie mila. Czuje się u niej bardzo bezpiecznie.
Opinia dodana przez: anita

dr n. med. Andrzej Sławatyński

Ginekolog położnik, USG

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Po prostu genialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Małgorzata Kowalska

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Podzielam zdanie przedmówców. Rzadko spotyka się ludzi, którzy są prawdziwi w tym w jaki sposób wykonują swój zawód. Zawód lekarza powinien być z powołania i taka jest Pani Doktor, lekarzem z powołania. Po raz pierwszy spotkałam takiego.

dr n. med. Paweł Skorupski

stomatologia ogólna
Jana Sawy 5/15
Lublin

Serdecznie polecam doktora Skorupskiego, najlepszy specjalista jakiego spotkałam. .....................................................................................................................................

Barbara Biziorek

Okulista, Okulista dziecięcy

Chmielna
Lublin

Nie potrafiła mi pomóc, ale to pierwszy lekarz, który w takiej sytuacji nie wziął pieniędzy. Bardzo to szanuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Małgorzata Borowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Organowa 8/1
20-882 Lublin

Pani Dr. Jest bardzo uprzejmą osobą. Rzetelnie tłumaczy jak przebiega zabieg. Jesteśmy zadowoleni wraz z dzieckiem że zdecydowaliśmy się na zabieg w Hospicjum Małego Księcia. Dziękujemy za pomoc.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Janina Nozdryń-Płotnicka

Alergolog, Laryngolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

lekarz Marcin Kolasa

Lekarz sportowy

20-555 Lublin

Świetny specjalista, fachowy i zabawny zarazem - nawet na sali operacyjnej potrafi rozładować sytuację :) szczerze mogę go polecić każdemu pacjentowi.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Wysokiński

Kardiolog, USG

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Profesor znakomicie tłumaczy, słucha, informuje o dalszym leczeniu,wizyta przeprowadzona na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona, godny polecenia.
Kopetentny i fachowy lekarz.Posiada bardzo dobre rozeznanie w swoim zawodzie ,jestem bardzo zadowolony z jego czytelnych i celujących opisów zdjęć rentgenoewskich.
Opinia dodana przez: Stan
Naprawdę polecam, szybkie dostosowanie leczenia, skierowanie na wszelkie potrzebne badania. Świetny kontakt, wszystko dobrze wyjaśnione, pani doktor zawsze miła i uprzejma. Zmieniłam lekarza właśnie na Panią Ryczak i była to dobra decyzja.

dr Waldemar Lasota

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń

lekarz Alicja Synoś-Chełkowska

Dermatolog

20-555 Lublin

Z całym sercem polecam wizyte u p. doktor. Nie zbywa jak inni tylko kompleksowo podchodzi do problemu. Moja corka miala paskudna wysypke na ciele, bylam u 3 pediatrow i dermatologa wszyscy stwierdzili alergie na proszek, nawet nie usilujac znalezc innej przyczyny, pani dr zwrocila uwage na inne przyczyny, ok 0,5 godz. rozmawialysmy i szukalysmyh przyczyny, przepisala masci po ktorych skora mojej 5 miesiecznej corki jest juz prawie gladka jak przedtem. ...
Pani Jarzębowska różni się bardzo od stereotypu psychologa (bardzo pozytywnie się zaskoczyłam). Psychodietetyka to najnowocześniejsze podejście w leczeniu otyłości i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najbardziej skuteczne ze znanych. Bardzo polecam. Pani Jarzębowska prowadzi też ciekawy blog- www.jarzebowska.com

lekarz Kazimierz Bereza

Psychiatra

Dentiz Stomatologia Renata Izdebska
AL. RACŁAWICKIE 44D.
20-043 Lublin

Profesjonalne i ludzkie podejście do problemu pacjenta. Wysoka kultura osobista jak również życzliwe podejście do pacjenta. Trafne diagnozy i dobór leków.

dr n. med. Barbara Maciejko-Meresta

Endokrynolog

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
20-530 Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .
Opinia dodana przez: urszula

dr n. med. Małgorzata Kostrzewa

USG ortopedyczne

20-555 Lublin

Jest uprzejma, potrafi wytłumaczyć co jest nie tak i jaka będzie najlepsza metoda leczenia i co najważniejsze potrafi pomóc. Polecam tego lekarza, bo bardzo mi pomógł.

dr Grażyna Gaweł

Laryngolog

Gabinet
Lublin

POZYTYWNA OCENA LEKARZ JEST KOMPETENTA BARDZO KOMUNIKATYWNA MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI