Lekarze Lublin

Neurolog

Gabinet neurologiczny
ul. Kołłątaja 3
Lublin

Pani doktor ma duza wiedze. Kazdego pacjenta traktuje indywidualnie. Pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby. Jestem w 100% zadowolona. Lekarz z powolaniem.
Opinia dodana przez: Weronika
Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele ...

lek. dent. Donata Cieślikiewicz-Rahnama

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Głowackiego 4 lok. 2
20-060 Lublin

Cudowna lekarka! Leczę się u niej od lat, bardzo fachowa, potrafiła uratować ząb nie do uratowania, zakłada piękne białe wypełnienia, proteza mojej Mamy pasuje idealnie(z poprzednią męczyła się wiele lat myśląc że tak musi być, jak się okazało nie musiało!) zero fuszery gdy robi na NFZ życzmy sobie więcej takich doktorów!

lekarz Edward Bury

Romera 57
Lublin

Kompetentny, życzliwy, budzi zaufanie, bardzo opanowany, super fachowiec. Wprawdzie moje zabiegi to usuwanie brodawek ale ich usunięcie było dla mnie ważne. Dziś nie ma po nich śladu.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Hanna Studenna

USG

20-109 Lublin

godna polecenia każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nastawia pozytywnie nawet przy gorszych wynikach badań

dr n. med. Hanna Lewandowska-Stanek

Kardiolog

20-109 Lublin

Do Pani doktor Sawy trafiłem z polecenia moich przyjaciół z objawami bólów głowy,niepokojów i ogólnie tzw. złego samopoczucia. Rozpoznanie to "rozhuśtane" ciśnienie tętnicze. Dzięki Pani doktor ciśnienie mam wręcz modelowe i czuję się świetnie. To efekt skutecznego działania dobrego kardiologa. Ale to nie wszystko. Pani doktor, mając świadomość zagrożeń mężczyzn wieku dojrzałego, zlecała mi inne badania. Dzięki takiej przezorności, wykryto u mnie guz nerki we wczesnej fazie. Jestem już po ...

lekarz Jadwiga Błażewicz-Czarecka

Laryngolog

Gabinet neurologiczny
ul. Kołłątaja 3
Lublin

wyleczyła i dała skuteczną szczepionkę uodparniającą

lekarz Witalis Misiewicz

Laryngolog

Głęboka 29
Lublin

To Lekarz przez duże L. Jestem obecnie w szpitalu po operacji przegrody wykonanej przez Pana doktora. Wiele osób przed zabiegiem polecało mi „miłego, profesjonalnego, zaangażowanego, ludzkiego i cudownego lekarza dr. Misiewicza”. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się na żadnej z tych opinii. Przed zabiegiem przez 2 dni zrobiono mi wiele badań i konsultacji, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu: od echa serca do gastroskopii włącznie. Na oddziale laryngologii w szpitalu kolejowym ...

lekarz Ewa Kosior-Jarecka

Okulista, Okulista dziecięcy

20-555 Lublin

Ostatnio zmuszony byłem do skorzystania z usług okulisty. Wybralem galerie Zone gdyz jest tam parking a przy okazji mozna skoczyc na zakupy do Tesco, oprocz fajnego dojazdu, spotkalem się z milą atmosfera, profesjonalizmem i przystapna cena. POZYTYW!!!

mgr Marcin Kwiatkowski

Lekarz sportowy

20-555 Lublin

Byłem na wizycie u tego Pana raz w Luxmedzie - przez przypadek. Pomijając rzeczową i miłą obsługę - Pan Kwiatkowski wywarł na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Polecam

prof. Sławomir Rudzki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lublin

Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.Poleciła mi mojs znajoma pana profesora Kiedyś uratował życie mojego męża .Mąż miał bardzo silne zapalenie trzustki.Dzięki szybkiej pomocy pana ptofesora mąż żyje i ma się dobrze. Polecam pana Profesora

dr n. med. Marek Fatyga

Ortopeda, Traumatolog

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

LEKARZ Z POWOŁANIA , B.DOBRY CHIRURG , CZŁOWIEK DUSZA , KTÓREMU BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WYKONANIE OPERACJI , PO NIEJ CÓRKA ODZYSKAŁA SYLWETKĘ STAŁA SIĘ RADOSNA (BYŁA TO SKOLIOZA 85 *) , POLECAMY
Opinia dodana przez: Zenon

mgr Dariusz Apczyński

Chiropraktyk, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

lekarz Marek Borawski

Radiolog

20-109 Lublin

U pana doktora robiłam usg piersi. Rzetelnie i profesjonalne usg jakie miałam kiedykolwiek w życiu. Wszystko jest na bieżąco tłumaczone i pokazywane. Pacjent jest w 100% świadom tego co się dzieje. Z gabinetu wyszłam w pełni zadowolona.

dr n. med. Beata Tarach

Neurolog

20-109 Lublin

Uważam że dr Tarach jest wspaniałym specjalistą neurologiem, leczyłem się u niej po wypadku i bardzo mi pomogła. Zleciła tomograf i specjalistyczne badania potem ustaliła mi skuteczne leczenie. Ma dobre podejście do swoich pacjentów, nie spotkałem się jeszcze z sytuacja aby odmówiła mi przyjęcia.
Bardzo dobry kardiolog specjalista w swoim fachu zna się na tym co robi jest bardzo uprzejmy wizyta u pana doktora jest wizytą a nie powtórzeniem leków indywidualnie pochodzi do każdego pacjenta jest bardzo dobry w ablacji jestem tego przykładem gorąco polecam
Opinia dodana przez: anonim

dr hab. n. med. Anna Tochman-Gawda

Diabetolog

20-555 Lublin

Jestem pacjentką Pani doktor od osiemnastu lat, nigdy się nie zawiodłam, zawsze otrzymuję pomoc, radę i wskazówki a przede wszystkim właściwą diagnostykę i leczenie. Do tej pory nie trafiłam na tak dobrego lekarza z powołania. Polecam

dr n. med. Sylwia Buczek-Kałakucka

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Dziękuję Pani doktor. To były wizyty profesjonalne, merytoryczne. I skuteczne. Dzięki Pani doktor oczy moje widzą, czytają, oglądają świat jak przed kilkunastoma laty.. Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor Państwu ....
Opinia dodana przez: Henryk Józef

lekarz Alina Małmyszko-Czapkowicz

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

NZOZ Poradnia Zdrowia KUL
20-950 Lublin

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny i komunikatywny. Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Szczerze polecam

mgr Marta Gołąb

Dietetyk

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Pani Marta jest wspaniała. Doskonale układa dietę, słucha i rozmawia. Naprawdę polecam :)