Lekarze Radom

lekarz Jadwiga Małecka

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Zero podejścia do dziecka . Robi wrażenie jakby pierwszy raz miała doczynienia z pacjentem. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza
To chyba najgorszy lekarz do jakiegokolwiek kiedyś trafiłam. Przeprowadził mi komputerowe badanie wzroku i stwierdził, że mam oczopląs. Po tej wizycie poszłam do innego lekarza i ta diagnoza wcale się nie potwierdziła. Pan doktor w czasie godzin przyjęć w przychodni na NFZ kieruje pacjentów do prywatnego gabinetu tuż obok i tam wykonuje odpłatne badania między innymi dla kandydatów na kierowców (robi to w godzinach pracy w przychodni). To nie lekarz ...

lekarz Renata Jarosz

Centrum Medyczne MEDJANA I
Żeromskiego 87
26-600 Radom

Osoba nie przyjemna opryskliwa i arogancka mężowi zepsuła wzrok w dobie pandemii nie przyjmowała na NFZ tylko prywatnie bo prywatnie to wirusa nie było nie polecam

lekarz Katarzyna Molendowska

Psychiatra

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Nieuprzejma, moim zdaniem mało wykwalifikowana lekarz, nie zaproponowała mi metod leczenia odpowiednich do moich potrzeb (karmienie piersią) nie polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Alicja Wydra-Towarek

Internista, Reumatolog

ulica Struga 54
26-600 Radom

Karygodne zachowanie, brak szacunku do pacjenta. Pani doktor rzucała po gabinecie wynikami badań bo nie wiem? Nie tak zostały ułożone? Po czym zadnia „co się Pani tak patrzy ja tego zbierać nie będę” wszystko w okropnym tonie. Zero badania bez sprawdzenia wyników badań komentarz proszę iść do psychiatry bo panią stawy bolą. Takie osoby powinny zaprzestać wykonywania zawodu. Moja mama po wizycie nie mogła dojść do siebie i się uspokoić ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Beata Domagała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDAP"Anna Środulska
Struga 50 paw.9
26-600 Radom

Pani doktor czas najwyższy przejść na emeryturę... Jeszcze nie spotkałam się z tak oderwanym od rzeczywistości lekarzem. Pacjent przychodzi z tak silnym nawrotem reumatyzmu, na co Pani doktor przepisuje maść i pyta się pacjenta czego jeszcze oczekuje. Pomijając już fakt braku zainteresowania i jakiejkolwiek organizacji, schodzenia na inne, zupełnie nieistotne temety. Omijać szerokim łukiem! Szkoda zdrowia.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Beata Kowalczyk

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
Lubońskiego 2
26-600 Radom

Niekompetentna , nieuprzejma lekarz . Źle postawiona diagnoza , pobieżne badanie pacjenta . Nie ma czasu dla pacjenta , ponieważ śpieszy się do drugiej pracy .
Opinia dodana przez: Helena

lekarz Janusz Świątek

Laryngolog

Nowogrodzka 17
26-600 Radom

sam powinien leczyć sie u psychiatry moim zdaniem

lekarz Ewa Pawlin

Królewska 15 lok. 143
26-600 Radom

Moja córka miała wysoka gorączkę przez 4 dni p.pawlin stwierdziła ze organizm sam obroni się moja córka obecnie jest w szpitalu i walczy o życie jest to ostrzeżenie dla innych pacjentow

lekarz Elżbieta Dunin

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

Pani Dunin nie powinna mieć kontaktu z pacjentami. Traktuje wszystkich jak śmieci, potrafi tylko zgnoić pacjenta, zamiast udzielić porady, znaleźć przyczynę i wyleczyć. Wizyta u tej Pani absolutnie bezcelowa. Nie dowiedziałem się niczego po za tym, że jestem debilem i że zajmuję cenny czas tej kobiety.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Agnieszka Zawadzka

Internista, Rehabilitant

limanowskiego
Radom

ostrzegam przed Pania Zawadzka!!!! Jest beznadziejnym lekarzem, bywa tez bardzo nieprzyjemna. jej zachowanie jest niezgodne z zasadami etyki lekarskiej. Mam porownanie i niestety Pani Zawadzka jest jednym z najgorszych lekarzy jakich spotkalam.

lekarz Bożena Walewska

Słowackiego 166/168/1
26-600 Radom

NIE POLECAM ! Nie przyjemna baba i nie zna się na swojej robocie. Zrobiła mi kanał, a po miesiącu pląba odpadła. Masakra, ze też tacy ludzie kończą stomatologie.

lekarz Andrzej Dąbrowski

Specjalistyczna Przychodnia Medycyny Pracy
ulica 1905 Roku 20
26-600 Radom

Jest to pan bardzo zapatrzony w siebie, nie potrafi normalnie porozmawiać z chorym. Zamiast informacji o chorobie , pacjent wysłuchuję kazań "jaki to on jest drogocenny lekarz, jaki z niego katolik, mądrzejszy od samego Boga" a wszyscy inni to prosty polski elektorat.Nie polecam tego pana jako lekarza-chyba już czas iść na podobno " zasłużoną emeryture "!!!!

lekarz Urszula Kempa

Internista, Diabetolog

Spółdzielcza 10/27
26-600 Radom

Bardzo niskiej klasy specjalista i czlowiek- bez empatii. Nie potrafi wytłumaczyć pacjentowi najprostszych rzeczy, tylko krzyczy. Zdecydowanie nie polecam!!!

lekarz Wiesława Trębicka-Madej

ul. Romualda Traugutta 46/48
26-600 Radom

lekarz błędnie po paru minutach strwierdziła wade wzroku, nie ma podejścia do dzieci, dziecko się stresowało podczas badania. syn ma osiem lat
Opinia dodana przez: rysiak

lekarz Małgorzata Żaczko-Zając

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Okropna nie nadająca się osoba do leczenia szczególnie dzieci. Nie potrafiła wytłumaczyć spokojnie tylko krzyczała na dziecko. Nie uprzejma, brak jakiejkolwiek empatii. Jednym słowem tragedia nie polecam

lekarz Małgorzata Mikołajczyk

Złota 36/1
26-600 Radom

Pani doktor przyjechała karetka do mojej ponad 70 letniej mamy, która od kilku godzin miała bardzo wysokie ciśnienie i którego nie udało nam się zbic. Od samego i wejścia wyraziła swoje niezadowolenie ze w ogóle musiała do takiego przypadku przyjechać. Dała do zrozumienia ze pacjentka powinna sama poradzić sobie z problemem. Nie przeprowadziła wywiadu medycznego. Na naszą prośbę łaskawie zezwoliła ratownicze zrobić zastrzyk. Masakra!!!! Tacy ludzie zostają lekarzami. Tacy ludzie ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Robert Wiraszka

Onkolog, Radioterapeuta

Kusocińskiego 29a
26-610 Radom

Unikajcie tego człowieka. Lekcewążacy i cyniczny. Bagatelizował bole brzucha, które były oznaką zaawansowanej choroby nowotworowej, przez co moja Mama wiele wycierpiała i zmarła. Szkoda czasu i energii.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Andrzej Pasierbiński