Lekarze Lublin

lekarz Izabela Wnuczek-Mazurek

ulica Kawaleryjska 10/5
20-552 Lublin

Serdecznie polecam Panią Doktor. Wykonywała mi USG ginekologiczne. Bardzo miła i uprzejma. Podczas badania na żywo wszystko dokładnie ocenia i tłumaczy. Delikatna i uważna.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Tomasz Kazimierczuk

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Bardzo sympatyczny, serdeczny, spokojny, kulturalny lekarz, a jest to pożądana cecha zwłaszcza w pierwszym kontakcie w karetce. Serdecznie polecam i dziękuję.

dr n. med. Zdzisław Brzeski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Lekarz który naprawdę potrafi dać pacjentowi poczucie opieki. Zdecydowanie mogę go polecić każdemu. I mimo to że już dawno powinien być na emeryturze, cały czas pomaga chorym.

lekarz Maria Bis-Głuchowska

ulica Bursztynowa 32/79
20-576 Lublin

Profesjonalne podejście do małego pacjenta, widać że lubi swoją pracę i się na niej zna. Godna polecenia.

lekarz Adam Kojtych

Psychiatra

Gabinet
Lublin

Super Lekarz szkoda że nie przyjmuje już w Radzyniu Podlaskim .Bardzo miły , sympatyczny i co najważniejsze bardzo pomocny Bardzo dużo pacjentów miało Bardzo pozytywną opinię w poczekalni .
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Aneta Tylec

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Zdrowia Psychosomatycznego VIAMED
ulica Leonarda 12
20-625 Lublin

Pani doktor jest Profesjonalistą ogromnej klasy. Potrafi wysłuchać, ale i potrafi powiedzieć, jak coś robimy nie tak i porządnie zmobilizować do działania ( ;) ). Leki dobierane są odpowiednio, zawsze znajdzie czas na rozmowę i wizyty u Pani Doktor to sama przyjemność. Naprawdę psychiatra godny polecenia - jestem już pacjentem Pani Doktor ponad rok :) Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Jędrzej

lekarz Anna Paszczyk

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo sympatyczna i kontaktowa Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta i zainteresowanie stanem po zabiegu. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Patrycja Ziober-Malinowska

ulica Dożynkowa 21 B/5
20-223 Lublin

Bardzo dobry lekarz szkoda, że wcześniej nie byłam na wizycie, profesjonalne podejście do pacjenta, oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jeremi Sawa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
20-352 Lublin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Marlena Kaczmarczyk

PROVIVO
ul. Jutrzenki 10/6a
20-528 Lublin

Witam Wszystkich. Powiem w ten sposób. Stronię od lekarzy kierując się TYLKO i WYŁĄCZNIE w pełni naturalnym trybem/sposobem na życie i z lekarzami jestem "na bakier". Ooo - niejedna moja wizyta u lekarza kończyła się na wejściu - opłacie - i wyjściu, ponieważ słyszałam magiczne, odstraszające słowo "PROCEDURA". I z badania oczywiście nici. Dziś - Pani Doktor przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Przede wszystkim - SZANUJE drugą osobę oraz wyrażone zdanie. ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Marta Tarczyńska-Osiniak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Najlepszy ortopedy jakiego znam Takich lekarzy jak Pani Doktor to ze świecą szukać Profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. Maria Majdan

Reumatolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie
20-954 Lublin

Witam wszystkich.Pani prof.M.Majdan to nie lekarz, a ANIOŁ. Gdyby nie Ona to ja i moja córeczka nie było by nas wśród żywych.Pani profesor była jedynym lekarzem, który mi pomógł w ciąży i do tej chwili jestem jej pacjentką.Gdy byłam w początkach ciąży co nie którzy lekarze w Rzeszowie nie mogli mi pomóc. Urodziłam w Lublinie wcześniej o 3 m-ce córeczkę z niską wagą urodzenia, bo niecałe 500 g, która ma ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Maciej Skrzypczak

Gabinet Maciej Skrzypczak
Księżycowa 6/17
20-060 Lublin

Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza innym pacjentkom. Pan Maciej sprawował nade mną opiekę jeszcze przed ciążą, jak i w jej czasie. Charakteryzuje go indywidualne podejście do pacjenta i pewne poświęcenie oraz uprzejmość. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego cięcia ciesarskiego, zostało wykonane bardzo starannie. Jestem również zadowolona z opieki w szpitalu, pan doktor zawsze zaglądał na salę by upewnić się, czy wszystko jest w porządku. Bardzo dobrze czułam się ...

mgr Grzegorz Kowaluk

Dietetyk

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Miałam dużo problemów nawet nie tyle z odchudzaniem, co z pozostałościami po niezbyt udanych poradach innych dietetyków. Okazuje się, że większość z nich to tylko wyciąga pieniądza, a diety przepisuje losowo, może zadziała, a może nie. Pierwszy raz u Pana Kowaluka spotkałam się z indywidualnym podejściem i z tak profesjonalną obsługą. Warto. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką 55 kg przy wzroście 160 cm.
Opinia dodana przez: MedycynkaLub

lekarz Mirosław Styk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Pan M. Styk wykonał na swoim oddziale operację mającą na celu naprawę statyki narządów rodnych (pochwa i macica wypadały). W 3 tyg. po operacji wszystko zaczęło wypadać od nowa. Lekarz nie zaproponował mi ponownej operacji, a w karcie napisał, że proponował tylko ja odmówiłam. Zaczął leczyć mnie pesarami, co naraziło mnie na dodatkowe niepotrzebne koszty i było całkiem nieadekwatne do rozmiaru schorzenia, ponadto karty z leczenia pesarami usunął z dokumentacji ...
Opinia dodana przez: Ksia

lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet
Lublin

Wspaniała lekarka godna polecenia, bardzo życzliwa, szczegółowo dopytuje o objawy, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy, kieruje na dodatkowe badania, wszystko tłumaczy i skutecznie leczy. Ja trafiłam do Pani Dr przypadkiem ale okazała się świetnym kompetentnym i bardzo zaangażowanym lekarzem a w dzisiejszych czasach trudno takiego lek. znaleźć. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka
Bardzo skrupulatny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentowi. Z dużym zaangażowaniem i łatwością wyjaśnia "zawiłości" medyczne. Posiada wysokie kompetencje i wiedzę. W dodatku jest osobą uprzejmą, życzliwą i sympatyczną.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Grzegorz Czupkałło

Ginekolog położnik, Ginekolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Dla mnie najlepszy ginekolog, pozostaje pod jego opieką od ponad 10 lat, mam do niego zaufanie i nigdy się nie zawiodłam. Dziękuję za opiekę i pozdrawiam
Wspaniały specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Oko już w drugiej dobie po zabiegu usunięcia zrostów i przeszczepienia soczewki w diametralnie innej formie niż przed zabiegiem. Zabieg był przeprowadzony w ośrodku "OCHO" w Rzeszowie. Szczerze polecam Pana Doktora Haszcza, oby jak najwięcej takich specjalistów z powołania i tak nastawionych do pacjentów. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za przywrócenie komfortu życia z "nowym okiem". Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Irena Ścisło
Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista kardiologiem, ponad wszelka watpliwosc jest lekarzem z powolania. Spokojnie i dokladnie objasnia pacjentowi stan i mozliwosci zastosowania leczenia jak tez mistrzowsko dokonuje zabiegi. Nadmienie, ze kultura osobista Pana Doktora ma ogromny wplyw na samopoczucie pacjenta. Moja ocena wynika z uratowania mi bliskiej osoby w wieku 86 lat w naprawde ciezkiej sytuacji kardiolog. Polecam serdecznie Pana Doktora. Cieszmy, ze Lublin ma super specjalistow.
Opinia dodana przez: Irena Mazurek- Sobolewska