Lekarze Lublin

lekarz Alina Abramowicz-Pituch

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin

Przez 4 lata co roku miałem zapalenie oskrzeli, przypisywano mi antybiotyki. Po wizycie u Pani Alicji, nie biorę już antybiotyków i nie choruję już na oskrzela. Od 3 lat w ogóle nie byłem u lekarza, ponieważ układ oddechowy mam czysty, co najwyżej lekki katar. Nauczyła mnie prawidłowego odżywiania i sposobu leczenia domowymi naturalnymi metodami. Serdecznie jej dziękuję za zdrowie!
Opinia dodana przez: Arek K.

dr n. med. Wojciech Konera

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Witam. Jestem pacjentem dr. Wojciecha Konery od 12 lat. Mimo leczenia w wielu placówkach w kraju jak i za granicą nie spotkałem tak wybitnego fachowca. Lekarz często oschły ale rzeczowy i kompetentny. Jeżeli chodzi o ocenę z 13/08/10 19:31 to mogę powiedzieć tylko że po części się z nią zgadzam, doktor czasem (głównie w placówce państwowej - DSK) ma brudny fartuch ale to głównie przez jego oddanie pracy, doktor Konera ...

lekarz Olaf Kalisz

ul. Kolorowa 5/44b
20-802 Lublin

Jest to wspaniały, kompetentny, rzetelny z powołaniem lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwy i z podejściem do pacjenta. Pierwszy raz trafiłam do okulisty i cieszę się że akurat na Pana doktora. Z całym sercem polecam swoim i bliskim znajomym.
Opinia dodana przez: Bernadetta
Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pan doktor zlecił badania, które zostały wykonane od razu na wizycie. Diagnoza III migdałek. Polecam, lekarz dokładny, delikatny, z dobrym podejściem do małych dzieci.

dr Czesław Cielecki

Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Najlepszy lekarz, jakiego znam. Zajmował się synem dosyć dawno, ale do tej pory pozostał w naszej pamięci jako wspaniały lekarz - pod wieloma względami - i bardzo życzliwy, serdeczny człowiek! Dziękuję Panie Doktorze!

lekarz Katarzyna Kułaga

Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ
Leona Kruczkowskiego 21
20-468 Lublin

Cztery lata borykalam się z małym problemem, odsyłana od chirurga do dermatologa i z powrotem, w końcu trafiłam do dr Kasi. Jest akcja i reakcja! Niesamowicie profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta, pod lepsze nożyce trafić nie moglam ;)
Opinia dodana przez: Klaudia
Uprzejmość połączona z wiedzą i kompetencjami. Poza tym bardzo spokojne usposobienie.

mgr Jarosław Muzykowski

Fizjoterapeuta

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pan magister wykazał się dużym zainteresowaniem moim problemem,od wielu lat męczyłem się z bólami kręgosłupa,oczywiście leczenie nie trwało 5 min , poprawa była dopiero po kilku wizytach,ale jak się okazało on jedyny przeprowadził ze mną gruntowny wywiad, który uświadomił mi co robię nie tak w życiu codziennym i nauczył mnie zapobiegać bólom
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Endokrynolog
                                       lekarz Maria Sawulska-Żmuda

lekarz Maria Sawulska-Żmuda

Endokrynolog, Internista

Gabinet Prywatny - Gabinety Lekarskie "Diagnoza"
Aleje Racławickie 44A
Lublin

Pani Doktor, wbrew w/w opinii jest osobą bardzo miłą i uprzejmą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem oraz zrozumieniem. Chodzę do niej od dawna i nie zauważyłam nigdy aby w czasie wizyty zajmowała się innymi sprawami czy innymi pacjentami. Na papierosa też wcale nie wychodziła. Mogę ją z czystym sumieniem polecić jako dobrego i oddanego lekarza. Zawsze służy pomocą i radą. Nie zamieniłabym jej na innego lekarza. Jest ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Joanna Skowrońska

Orla 5 lok. 8
20-022 Lublin

jest w porządku, nie ma czego zarzucić

Stanislaw Skomra

Gastrolog dziecięcy

Lublin

Świetny lekarz.Specjalista w swojej dziedzinie.Leczy mnie od października 2012 r. i mnie nie zawiódł.

lek. dent. Grażyna Burdzanowska

Pankiewicza 10
20-133 Lublin

Dentystka bardzo dobra i uprzejma. Kto pójdzie do Niej to nie ędzie żałował. Moja córcia miała wielkie opory pójścia do dentysty, ale namówiłem ją i wyleczyła wszystkie zęby. Polecam. Stanisław

lekarz Maria Zawiślak

Laryngolog

Gabinet Laryngologiczny - wizyty domowe
Lublin

Bardzo miła a przy tym kompetentna pani doktor, naprawdę pomogła wyleczyć moje dziecko, a przede wszystkim dokładnie wyjaśniła chorobę

lekarz Dorota Sroczyńska-Chomicz

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Iwona Bartosiewicz

Pulmonolog, Pediatra

STOMATOLOGIA AK-DENT
ulica Nałkowskich 110
20-470 Lublin

Pani doktor jest bardzo uprzejma ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Odpowie na wszystkie pytania. Co tu dużo pisać mnie leczyla jak byłam dzieckiem i teraz leczy moje córeczki. Jedyną wadą jeśli można to tak nazwać to jest to że trzeba o wszystko zapytać. Żadko sama mówi o stanie dziecka. Poza tym nie mam zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Puźniak

Internista, Endokrynolog

Prywatna Przychodnia Lekarska Medyk C.&J. Kupisz Spółka Jawna
ulica Siewna 5
20-617 Lublin

Pan Andrzej nie jest mistrzem podejścia do pacjenta ale za to jest bardzo rzeczowy, profesjonalny i merytoryczny. Kawy razem nie wypijemy ale bardzo dobrze zinterpretował poprzednie badania, zlecił dodatkowe i objaśnił pod jakim kątem szukamy przyczyny mojego problemu. Myślę, że z czystym sumieniem należy mu się pozytywna opinia.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Ewa Chemperek

Internista, Reumatolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Wspaniałe podejście do pacjenta, jeszcze teraz w dobie pandemii. Wyrozumiałość i uśmiech. Zleca sporą ilość badań, zatem zależy Jej na dobrym zdiagnozowaniu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Wojciech Parol

Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin

Cenię za poświęcony czas, brak pośpiechu, dokładne wyjaśnienie problemu, zadbanie o to, abym czuła się zaopiekowana. Anielska cierpliwość do maluszków, jak i kultura, wyczucie i uważność w stosunku do dorosłych pacjentow. Z pewnością nie pracuje pod presją czasu. Pacjenci dostają go tyle, ile potrzeba. Z tego powodu zawsze kolejka pod gabinetem, ale w pełni zrozumiała.

dr n. med. Cezary Szymański

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dubois 9
20-061 Lublin

Pan doktor wydaje się być dobrym fachowcem. Jestem właśnie po pierwszej wizycie u niego i mam miłe odczucia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Beata Szczerbińska

Gastrolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Mam wrażenie, że leczą się u niej naprawdę chorzy ludzie i trudno się dostać. Ja w swoim nieszczęściu też szukałam pomocy- po poronieniu z powodu zapalenia jelita. Wytłumaczyła mi, że mam inną chorobę niż na początku stwierdzono. Po jej lekach czuję się o niebo lepiej i jestem w kolejnej ciąży. W nagłych przypadkach wiem, że na prośbę przyjmie po planowych pacjentach. Nie odmówiła, chociaż szare obwódki pod oczami pokazywały jaka ...