Lekarze Warszawa

Diabetolog, Internista

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48
02-541 Warszawa

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania
Opinia dodana przez: GOSIA

dr n. med. Marcin Tchórzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Każdemu polecam żeby ma swojej drodze spotkał takiego człowieka , lekarza Empatyczny kompetentny, przemiły człowiek jest świetny w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Joanna Ciszewska

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Bardzo dokładna lekarka. Zgłosiłam się z odwarstwiającą się siatkówką, jestem w trakcie leczenia. Polecam!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz rehabilitacji medycznej
                                       lek. med. Paweł Turczyn

lek. med. Paweł Turczyn

Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Byłam w szpitalu na spartańskiej, leczenie polimialgii reumatycznej. Lekarz empatyczny, uważny, dokładny, komunikatywny, bardzo życzliwy. Wszystko było dla mnie jasne, uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania. Naprawdę polecam. leczą się u Pana doktora można odzyskać wiarę w naszą służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: Jasia

lekarz Krystyna Niemas

Mikołajczyka Stanisława 1/23
03-984 Warszawa

Świetna, profesjonalna okulistka. Niezwykle konkretna i przyjazna dla pacjenta. Szkoda, że już nie przyjmuje w przychodni na ul. górskiej!!!!!!!! Będziemy tęsknić. Pacjenci.

lekarz Marek Trzaskowski

BUD-GAZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp.zo.o.
Kasprzaka 25
01-224 Warszawa

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Coach
                                        Justyna  Salamonowicz  -Gustaw

Justyna Salamonowicz -Gustaw

Coach, Dietetyk

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Do Pani Justyny trafiłam 4 miesiące temu. Zmiany w diecie i stylu życia zaczęłam wprowadzać już rok temu, po diagnozie Hashimoto. Czułam się już dużo lepiej, ale nadal miałam problemy z trawieniem i od kiedy zaczęłam brać hormony tarczycy i zmieniłam dietę, cały czas chudłam, mimo że miałam już kilka kg niedowagi. Z wynikami badań na nietolerancje pokarmowe, które okazały się być bardzo pomocne, trafiłam do Pani Justyny. Pani Justyna ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Maciej Koniński

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Polecam tego lekarza z całego serca. Cierpliwie odpowiada na zadane pytania.
Opinia dodana przez: Oliwia

dr n. med. Włodzimierz Perczyński

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Niesamowicie kompetentny. Ogromna wiedza poparta sporym doświadczeniem.

lek. med. Iwona Bartecka-Szarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Warszawa

Cierpliwa, miła i kompetentna Pani doktor, polecam jako dobrego lekarza.

dr hab. n. med. Bolesław Samoliński

Alergolog, Laryngolog

al. Solidarności 129/131 lok. 200
Warszawa

Super lekarz ma czas i tłumaczy, niestety czasem zbyt specjalistycznie i nie wszystko zrozumiałam, ale po 3 latach szukania znalazł przyczynę alergii. Co prawda testy trochę kosztowały, ale warto było wiedzieć "jak żyć" dziękuje panie profesorze

lek. med. Anna Mołdoch - Łukasik

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Lekarz godny polecenia !!! Zajmuje się pacjentem i rozwiązuje problem, a nie wpycha kropelki i następny proszę. Do tego życzliwa i z podejściem do dzieci.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Mirosław Czech

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

SZPZLO, poradnia diabetologiczna
Szczęśliwicka 36
Warszawa

Trafiliśmy do dr. Czecha razem z naszym bobasem na leczenie dysplazji stawów biodrowych w Szpitalu Dziecięcym gdy dziecko miało 1 miesiąc. Całość leczenia trwała 5 mies w tym 3 z rozwórką. W tym czasie byliśmy kilkukrotnie na kontrolach. Doktor profesjonalnie podszedł do problemu, za każdym razem robił USG wraz z opisem postępów leczenia, tłumaczył gdy mieliśmy wątpliwości co do prawidłowego noszenia rozwórki. Poświęcał dużo uwagi i czasu naszemu dziecku, wyznaczał ...
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr n. med. Konrad Słynarski

dr n. med. Konrad Słynarski

Lekmed
Świetlików 3
01-389 Warszawa

Wspaniały, kontaktowy i super profesjonalny specjalista. Minęło już półtora roku od operacji rekonstrukcyjnej ACL oraz zszycia zdewastowanej łąkotki i śmiało mogę stwierdzić, że zabieg diametralnie poprawił jakość mojego życia. Po 24 latach egzystowania z kontuzją, braku nadziei na jakakolwiek aktywność fizyczną, rozpoczęłam nowy rozdział ze sprawnymi kolanami. Nic mnie nie boli, nie kuleję i nie doznaję ponownych kontuzji. Oczywiście, jestem ostrożna, dbam o moje stawy, nie jestem sportowcem, ale mogę ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Mashiah
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lekarz Witold Świechowski

lekarz Witold Świechowski

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Fachowość,kompetencja, uprzejmość, z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wiele mam do zawdzięczenia,zawsze wysłuchał ze spokojem i wybrał najlepszą opcję dla mnie,nigdy nie zbagatelizował żadnego pytania.Jest Najlepszy 👍

Małgorzata Koźbiał

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Najlepsza internistka z jaką spotkałam. Mega dokładna, zleca wszystkie potrzebne badania a przy tym bardzo uprzejma i sympatyczna. Nie bagatelizuje żadnych objawów. Zawsze oprócz przepisywanych leków zapisuje też zalecanie na temat prawidłowej ilości przyjmowanych płynów, temperatury powietrza w mieszkaniu itp. Leczy całą moją rodzinę i nie wyobrażamy już sobie korzystania z usług innego internisty.
Opinia dodana przez: Lilaaa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortodonta
                                       lek. dent. Arleta Nawrolska

lek. dent. Arleta Nawrolska

Ortodonta

PRO ORTODONT Centrum stomatologii i Ortodoncji
Filtrowa 59/2
02-056 Warszawa

Leczę u Pani doktor swoją 6 letnią córkę. Że ja jestem zadowolony to mało istotne ale moja córka jest zachwycona. Nie może doczekać się kolejnej wizyty. Także z racji zadowolenia mojego dziecka mogę stwierdzić że 5+
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista
                                       dr n. med. Katarzyna Chmielewska

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
04-351 Warszawa

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Rafał Kopacz

Centrum Medicover Wołoska
Wołoska 22
02-675 Warszawa

Wspaniały lekarz! Szczerze polecam jako Lekarza Prowadzącego i Internistę Pierwszego Kontaktu. Ogromna wiedza, super podejście do Pacjenta, jest najbardziej uśmiechniętym i pozytywnym lekarzem w Medicover - nigdy nie ma złego humoru, albo nigdy go nie okazuje, zawsze z troską wnikliwie słucha i dopytuje. Od 1 wizyty z przeziębieniem, przy okazji wspomniałam o moich problemach z żołądkiem w ramach IBS - Doktor zlecił dalsze badania i tak dzięki niemu zaczęłam leczenie ...
Opinia dodana przez: Eliza
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

Alergolog, Pediatra

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Warszawa

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L