Lekarze Warszawa

W klinice endokrynologii zrobiono mojej mamie tomografię komputerową, której wynik otrzymałem po jej wyjściu ze szpitala. Wykazała ona guzy na nadnerczu, w nerce, na macicy, w pachwinie i opłucnej. Trochę spanikowany znalazłem chirurga onkologa, właśnie tego lekarza w BodyClinic (wizyta 250 zł bez rachunku). Wszedłem z dokumentacją i dr przejrzał pobieżnie CT, wynotował wielkość guzów i powiedział: "we środę jest święto, skonsultuję się z kolegami i oddzwonię we czwartek - ...
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Norbert Gaweł

dr n. med. Norbert Gaweł

Endokrynolog, Internista

Warszawa

Umówiłam się na wizytę do doktora Gawła, endokrynologa. Przeczytałam wcześniej opinie o rzekomej empatii doktora oraz o dokładnym wywiadzie, jaki przeprowadza. Wywiady faktycznie są dokładne, skoro skutkują półtoragodzinnym opóźnieniem w przyjmowaniu pacjentów. Sama się o tym przekonałam. Pan doktor pytał się jakie szkoły skończyłam, które gimnazjum i liceum, czym się zajmuję zawodowo i jakie mam plany. Ten small talk był nie tylko nieco niekomfortowy, lecz także przeważał nad faktyczną częścią ...
Opinia dodana przez: Weronika Blanka
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Tomasz Wilk

lekarz Tomasz Wilk

Psychiatra

PSYCHOMED
Zwoleńska 127
Warszawa

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel

lek. dent. Tomasz Rabiński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet Stomatologiczny
02-796 Warszawa

Konkretny, doświadczony i profesjonalny chirurg. Uczciwe podejście, bardzo dobra atmosfera podczas zabiegów. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Damian Zaborowski

Włodarzewska 8/10
02-384 Warszawa

Wyjątkowy lekarz, kompetentny, zawsze uprzejmy, z życzliwością podchodzi do pacjenta, tłumaczy leczenie, troskliwy, godny polecenia ortopeda.
Opinia dodana przez: Martyna

dr Andrzej Brudnicki

Stomatolog, Protetyk

Poldental
03-982 Warszawa

Witam, do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam ...
Opinia dodana przez: Paulina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

lek. med. Joanna Sadowska-Mazuryk

Psychiatra

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Bardzo rzeczowa i dobra rozmowa, sporo ustaleń i konkretny plan działania. Do tego duża porcja empatii. Lekarz, którego warto polecić :)
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Warszawa

Poświęcenie doktora w pracy medycznej oraz chęć pomocy są niezaprzeczalne. Jego profesjonalizm wychodzi na jaw zarówno w obszarze medycznym, jak i interpersonalnym. Doktor Berman dokładnie wysłuchał moich obaw i objawów, zadając jednocześnie właściwe pytania, aby lepiej zrozumieć mój problem zdrowotny. Jego umiejętność wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych w zrozumiały sposób dla pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie. Podczas badania fizycznego, doktor Berman wykazał się precyzją i delikatnością,co dodatkowo podniosło moje zaufanie do ...
Opinia dodana przez: Marcin

lek. med. Anna Wołodźko

Kardiolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Żeromskiego 4-B lok. 2
01-861 Warszawa

Pani doktor Anna Wołodźko - znakomity lekarz i niezwykle życzliwa osoba. Pełny profesjonalizm. Cierpliwie wysłucha pacjenta i stawia trafną diagnozę. W moim przypadku zdecydowanie wykluczyła ewentualny zawał. Po obejrzeniu EKG i dokładnym badaniu oraz wywiadzie kategorycznie stwierdziła że zawału nie powinienem się obawiać ani teraz , ani w przyszłości.. Najserdeczniej polecam .
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Krzysztof Jankowski

Kardiolog

Prima
Nowogrodzka 84/86
Warszawa

Bardzo dobry specjalista, w dzisiejszych czasach trudno na takiego trafić. Bardzo dobrze leczy i umie rozmawiać z pacjentem. Polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Neurochirurg
                                       dr n. med. Leszek Delimat

dr n. med. Leszek Delimat

Neurochirurg

Fimedica
ul. Nowogrodzka 51
00-695 Warszawa

Super lekarz. Miałam przyjemność być kwalifikowana do operacji przez Pana Doktora na oddziale Neurochirurgii WIM oraz wizyta po operecji w przychodni przyszpitalnej WIM. Mimo,że Pan Doktor mnie nie operował i pomimo komplikacji z zarejestrowaniem się w przychodni,Pan Doktor pomógł i ogarnął temat,a już na samej wizycie udzielił wszystkich potrzebnych mi odpowiedzi na moje pytania i przybliżył co i jak ma dalej wygladac. Dziekuje Panie doktorze za całą okazaną mi pomóc ...
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Kamil Zalewski

dr Kamil Zalewski

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Al. Jerozolimskie 56c
00-803 Warszawa

Lekarza od labioplastyki szukałam chyba z pół roku. Czytałam wszystkie fora internetowe na ten temat. Przeglądałam opinie i informacje o lekarzach. Nie miało to dla mnie znaczenia gdzie zabieg się odbędzie, tzn. w jakim mieście. Byłam gotowa nawet pojechać na drugi koniec Polski byleby trafić w dobre ręce. Szukałam szukałam i powiem szczerze, że na wszystkich forach właściwie pojawia się regularnie może 5 nazwisk. Z wrocławia, gliwic, 2 z warszawy ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Grzegorz Luboiński

Chirurg onkolog

Gabinet Lekarski
02-784 Warszawa

W kwietniu tego roku miałam zabieg usunięcia włókniaka z piersi. Cały zabieg odbył się szybko i bezproblemowo. Zabieg w znieczuleniu miejscowym, nic bolało, towarzyszyło mi jedynie trochę nieprzyjemne uczucie ciagnięcia, ale to nic strasznego. Lekarz bardzo miły, profesjonalny, podczas zabiegu starał się rozluźnić atmosferę, bo byłam trochę zestresowana. Blizna wygląda "ładnie", myślę, że z czasem będzie słabo widoczna. Cena zabiegu obejmowała również koszt badania histopatologicznego. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

lek. med. Wojciech Kucharczyk

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Nie polecam wizyty. Jeśli miało się skierowanie na operacje a Pan Dok. Mówi jest Pan zdrowy.. Nie przeczytał nawet rezonansu Nie polecam.
Opinia dodana przez: Radosław
Z największym przekonaniem polecam dr Halinę Kuc-Czerwiec jako bardzo kompetentnego neurologa oraz za profesjonalne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna
Świetny specjalista, operacja przebiegła bez powikłań. Pan doktor wiele razy przychodził i interesował się moim stanem zdrowia. Blizny po operacji woreczka żółciowego, praktycznie nie widoczne. Przed operacją jak i po wszystko dokładnie wytłumaczył i dzięki jego poczuciu humoru, pobyt w szpitalu był o wiele przyjemniejszy psychicznie, niż gdziekolwiek indziej, a w życiu już miałam kilkanaście pobytów w szpitalach. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Hematolog
                                       dr n. med. Elżbieta Kisiel

dr n. med. Elżbieta Kisiel

Hematolog

Szpital Medicover
Aleja Rzeczypospolitej 5
02-972 Warszawa

Wspaniała lekarz i cudowny człowiek. Niezwykle empatyczna, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, rozważa wszelkie metody leczenia i nigdy się nie poddaje. Wiele lat jestem pod opieką Pani Doktor i bardzo jej ufam i wiele zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Maria Siwicka

Dermatolog

Oddział Arkadia - Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna
00-175 Warszawa

Very good doctor. I was suprised because after visiting various of doctors only she helped me. Thank you!

dr n. med. Izabella Skórska

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

BARDZO MIŁA ,DOKŁADNA , POSWIECA DUZO CZASU ,TŁUMACZY POLECAM GODNA ZAUFANIA TAKICH LEKARZY MAM POTRZEBA
Opinia dodana przez: maria

dr Jacek Judycki

Urolog

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Profesjonalizm,wiedza, indywidualne podejście do problemu pacjenta, uczciwość, bardzo kontaktowy z pozytywnym zakręceniem :) , ktoś z kim można rzeczowo porozmawiać. Wykonany zabieg URSL - Lipiec 2014 Choć to nie koniec leczenia to już dziś Doktorze dzięki za pomoc i umożliwienie spędzenia wakacji z rodziną. Do zobaczenia. Pozdrowienia dla całego super personelu Szpitala Mazovia. Piotr Szewczyk
Opinia dodana przez: Piotr