Lekarze Szczecin

lekarz Cezary Michalak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DentMedica" Marcin Kalinowski
Iwaszkiewicza 61/1
70-786 Szczecin

Uprzejmy, dokładny, nie zadziera pieniędzy od pacjentów i nie wystawia recept na najdroższe leki, godny polecenia.

Halina Wnuk

Lekarz rodzinny

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Dr Wnuk jest przeze mnie polecana wszystkim. Leczy odkąd pamiętam całą moja rodzinę i wielu znajomych. Bardzo kompetentna ze świetnym podejściem do każdego. Zawsze zainteresowana naszym samopoczuciem, chętna do pomocy i przyjmie zawsze każdego pomimo, że każdy swój czas powinien szanować i cenić. Dużo czasu poświęca każdemu-sa ludzie którzy denerwują się w poczekalni ale jakby pomyśleć dobrze, to nikogo nie wyróżnia- jest dla nas wszystkich (dzięki czemu każdy czuje się ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr hab. n. med. Agnieszka Kordek

Neonatolog, Pediatra

NZOZ Reumatologia
Szczecin, Emilii Plater 13
Szczecin

Pani Doktor prowadziła moją córkę w poradni dla wcześniaków. Byliśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty, pełen profesjonalizm i spokój w tłumaczeniu rodzicom tych trudnych tematów. Podejście do dziecka idealne.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Danuta Dudek

Swojska 9 lok.1
Szczecin

Fachowo, sympatycznie, bezboleśnie i w przystępnej cenie. Mogę szczerze polecić tego dentystę.

lekarz Joanna Cegielska

Radiolog, USG

Przychodnia Stoczniowa
Dubois
Szczecin

bardzo sympatyczna lekarka nastawiona pozytywnie do pacjenta wynik opisany prawidłowo.

lekarz Aneta Fronczyk

Internista, Diabetolog

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Brak możliwości rejestracji na kolejną wizytę, zarówno bezpośrednio po wizycie u pani doktor, jak w ciągu następnych dni (podobno brak rozpiski od pani doktor ,na kiedy można rejestrować)Dodzwonienie się do rejestracji w ciągu następnych dni, można porównać z cudem.

lek. dent. Aneta Górska-Babij

Brązowa 73
70-781 Szczecin

Pani Aneta to bardzo dobry lekarz, umie wszystko wytłumaczyć, jest bardzo delikatna, jednak jest dosyć droga jak na tak słabo wyposażony gabinet i bardzo często zmienia ustaloną cenę leczenia na wyższą niż było ustalane przed zabiegiem, tłumacząc zawsze to krótko, że po prostu "wyszło więcej".
Opinia dodana przez: Ewelina

Mariusz Hernik

Rehabilitant

Centrum Innowacyjnej Rehabilitacji Terapia Plus
Dubois 27
71-610 Szczecin

Kocham tego człoweka! Jeszcze nie trafiłam na kogoś tak zaangażowanego i działającego z taką pasją! Pełen profesjonalizm i do tego poczucie humoru. Nie mogę się doczekac kolejnego spotkania- te ręce czynią cuda!

lekarz Krzysztof Gutowski

ulica Prof. Szafera Władysława 76, XII p
71-245 Szczecin

Pan Doktor składał mnie "do kupy" już kilkukrotnie. Pełen profesjonalizm i wzorowo wykonane zabiegi takie jak rekonstrukcja ACL czy operacja Bristow-Latarjet. Polecam z pełną świadomością
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Krzysztof Górski

Gryfińska 21/1
70-806 Szczecin

Sympatyczne i profesjonalne podejście oraz wytłumaczenie problemu i przebiegu leczenia. Najlepszy Stomatolog z jakim miałem do czynienia i dla którego kanałówka jest ostatecznością, a nie metoda leczenia
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Marcin Jabłoński

Psychiatra

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Wysłucha, doradzi, wyleczy. Zawsze pomocny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
Opinia dodana przez: D.S.

dr n. med. Jan Solecki

Neurolog

Zawadzkiego 85/31
70-246 Szczecin

Dr. Solecki, posiada dogłębnie doświadczenie oparte na latach praktyki i odpowiedzialnych funkcjach pełnionych w klinikach is szpitalach województwa zachodniopomorskiego. Jest to lekarz do którego można mieć pełne zaufanie. Poświęca on pacjentowi tyle czasu ile wymaga problem pacjenta, daje obszerne wyjaśnienia odnośnie schorzenia, metod leczenia i realisticznych możliwości w funkcji postępu nauki i technicznych możliwości. Jestem usatysfakcjonowana metodami jakie zostały zastosowane i mój stan zdrowia się polepszył daleko poza moimi oczekiwaniami. ...
wyjątkowo ludzki lekarz.ma czas dla pacjenta.pełen profesjonalizm ,bez zniecierpliwienia wyjaśni wszystko co dotyczy choroby.poza tym bardzo miła i taktowna.

lekarz Aneta Cymbaluk-Płoska

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Piotra Sargi 9-11
70-965 Szczecin

Prowadziła mi ciąże i jestem bardzo zadowolona. Indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Sympatyczna i profesjonalna.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Robert Kaczor

Neurochirurg

ul. ks. Hugona Kołłątaja 19/2
71-525 Szczecin

Od 10 lat noce nie przespane bol wybudzajacy a po wizycie i blokadzie pierwsza nocka za mną przespana .
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Maria Sowa

ulica Kruszcowa 9
70-730 Szczecin

Pacjent od 40 lat. Bez naciągactwa, konkretnie i kompetentnie. Pani Maria przez swoje inteligentne gadulstwo pozbawiła mnie strachu przed stomatologiem. Pozostaje podziękować.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Dorota Dołęgowska-Matusik

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
bł. Wincentego Kadłubka 10 - 11
71-521 Szczecin

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta są do tej Pani duże kolejki, ale wcale się nie dziwie ponieważ jest dobra w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Izabela Muszyńska-Lachota

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Nie ma lepszego lekarza okulisty w Szczecinie polecam profesjonalizm, wiedza, podejscie do pacjenta

lekarz Krystyna Szymczak

Pulmonolog

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

leczylam sie u Pani Dr.dawno temu i zawsze bylam super zadowolona. Obecnie mam problem, poniewaz od dluzszego czasu mieszkam poza Polska co w zasadzie jest przeszkoda aby jak za danych czasow udac sie do pani dr na wizyte.. Wybieram sie do Szczecina gdyz tam mieszka moja rodzinka wiec napewno odwiedze pania doktor.-

mgr Violetta Kruczkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Pani psychoterapeutka pokazała mi wiele praktycznych rozwiązań w sytuacjach konfliktowych i w przyszłości przyczyni się to do łatwiejszego rozwiązywania problemów w mojej rodzinie.