Lekarze Szczecin

lekarz Tomasz Śluzar

Chirurg ogólny, Transplantolog

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Bardzo zdolny, kompetentny i oddany lekarz. Zaangażowany jak mało kto w swoją pracę. Bardzo wielu ludzi zawdzięcza mu zdrowie i życie. Cieszę się że właśnie Pan Tomasz Śluzar mnie leczył. Zawsze będę mu wdzięczny.
Opinia dodana przez: Joanna

Donata Kowalska

Maciejewicza 27
71-004 Szczecin

Kompetentna, dokładna lekarka. Polecam.
Pani Doktor jest bardzo miła,leczyła moją babcie na każde wezwanie była poświęciła czas wolny swój by wspomagać Bardzo dieskuje Zborała Maria
Byłam pacjentką doktora Witolda Mirkowicza miałam zaufanie do kompetencji zawodowej, z uwagi na podejście do pacjenta z profesjonalizmem. Trafna diagnoza dawała wymierne skutki i powrót pacjenta do równowagi zdrowotnej. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Maryla

lekarz Wojciech Poncyljusz

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Leszek Sagan

Neurochirurg

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Świetny człowiek, poznałem go na plaży w Stegnie, nad Morzem Bałtyckim w 2008 r. Od razu wydał mi się być człowiekiem z wyższych sfer. Po wielu latach kontaktu musiałem powierzyć pod jego opiekę mojego 6 letniego synka. Nie bałem się ANI PRZEZ CHWILĘ. Ten człowiek to Bóg na ziemi, czyni większe cuda niż Jezus w Jerozolimie. DZIĘKUJĘ LESZKU I ZDROWIA DLA RODZINKI
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Łukasz Madany

Neurochirurg

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Polecam Pana Doktora, za jego ogromną wiedzę, fachowość, zaangażowanie oraz kompetencje. Pan doktor pomimo natłoku zajęć potrafi znaleźć chwile i odpowiedzieć na nurtujące pytania, pamięta każdego pacjenta i rozwiewa wszystkie wątpliwości rodzica. Oddałam w ręce Pana Doktora swojego 3 letniego synka i wiem, ze był w dobrych, jak nie najlepszych rękach!!! Polecam z całego serca i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów! Pozdrawiamy wraz z małym pacjentem Bartkiem :)
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Krzysztof Ira

Andrzejewskiego 29l lok. 2
70-786 Szczecin

Dzień dobry Panie Doktorze. Panie Doktorze jest Pan cudownym, wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Dziękuję Panu za ostatnią wizytę, która odbyła się 25.06.2021roku u Pana w gabinecie przy ul. Andrzejewskiego. Dziękuję za Pana mądrość, uprzejmość, wysoką kulturę, delikatność i szacunek. Jest Pan moim wzorem. Jest Pan wzorem dla wszystkich młodych lekarzy. Niech uczą się od Pana jak najwięcej i niech biorą z Pana przykład. Takich lekarzy, jak Pan nam potrzeba. Pozdrawiam ...
Opinia dodana przez: Pamela Beata

dr n. med. Tomasz Ociepa

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej
Szczecin

Cudowny Człowiek. Lekarz z powołania. Kompetentny. Przywrócił moje dziecko do życia. Polecam. Od pierwszej wizyty wzbudził zaufanie. Może służyć za wzór pozostałym lekarzom.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Zdzisław Czajkowski

ulica Wielkopolska 26/1
70-451 Szczecin

Polecam serdecznie . Bardzo dobry lekarz. Spec w swojej dziedzinie. Zachęcam przyszłe mamy do korzystania z jego wiedzy podczas USG
Opinia dodana przez: Madzia

Janusz Wojcik

Torakochirurg

Szczecin

Dziękuje sama i w imieniu mojej rodziny z całego serca dr.hab.n.med.docentowi Januszowi Wójcikowi za profesjonalną pomoc w pierwszych chwilach tragicznej dla nas sytuacji oraz bezzwłoczne i profesjonalne przeprowadzenie bardzo poważnej i ryzykownej operacji usunięcia dwóch zmian nowotworowych, która dała naszej mamie możliwość szansy na życie… Dziękuje także za ogromną empatię Panie Doktorze ,otacza Pan pacjentów fachową opieką, Życzliwością ,zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem.To dzięki Panu Doktorze nie utraciliśmy nadziei na pozytywne ...
Świetny specjalista i przemiły człowiek. Dużo tłumaczy, przykłada uwagę do szczegółów. Polecam każdej kobiecie.
Opinia dodana przez: Martyna

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Internista

Szczecin

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie wytłumaczył, nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr Artur Smogór

Urolog

Niepubliczny ZOZ "TW"
ulica Ściegiennego 27/5
70-354 Szczecin

dopiero p.doktor zrzucił mi kamień z serca,na wojciecha nastraszyli mnie operacją synka,wczesniej źle tam się z nim obeszli,dopiero doktor uswiadomił nam ze ta przypadłość to żadna wada i żadnej operacji dziecko miec nie musi.poświecił nam odpowiednią ilość czasu i szczegółowo wszystko wyjanił.jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty i w razie "w" napewno jeszcze z usług pana doktora skorzystamy

Adriana Dubińska

Endokrynolog

Baltica Spa
pl. Rodła 8 , Szczecin
70-419 Szczecin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Miła i z dużą wiedzą. Jako pierwsza podjęła się leczenia mojej tarczycy, które przynosi szybkie efekty. Wdrożyła odpowiednie leki. W końcu czuję się dobrze a objawy związane z Hashi ustępują. Inni lekarze nie podejmowali się leczenia. A Pani Doktor Walczak od razu wdrożyła odpowiednie leki stopniowo dobierając odpowiednie dawki leku. Na każdej wizycie wykonuje kontrolne usg. Wyniki można konsultować telefonicznie bez konieczności ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Dariusz Łąk

Odzieżowa 10
70-342 Szczecin

Kompetentny, dokładny i rzeczowy lekarz okulista, a przy tym serdecznie usposobiony o wysokiej kulturze człowiek. Wizyta godna polecenia i powtórnego umówienia w razie konieczności.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paweł Zujko

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Wspaniały lekarz a zarazem bardzo dobry i uprzejmy człowiek!!! Ma świetne podejście do dzieci, uprzejmy, miły. Lekarz niczym z "Leśnej Góry" Przykre jest to, że nie przyjmuje już w Lipianach! A mali lipiańscy pacjenci tęsknią za doktorem!

lekarz Iwona Niedzielska

Psychiatra

Langiewicza 15 lok.2
70-263 Szczecin

Zdecydowanie polecam Panią dr Iwonę. Oaza spokoju, cierpliwa, potrafi słuchać i pokazuje jak inaczej spojrzeć na problem. Do tego zawsze dyspozycyjna i chętna do pomocy. Jestem jej pacjentką od 2 lat i nie żałuję ani jednej złotówki, wręcz wybór i zaufanie do Pani dr Iwony był jedną z najlepszych moich decyzji w życiu. Gorąco polecam!
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

lek. dent. Magdalena Brożek-Sztajnke

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Gabinety Stomatologiczny Minkowscy
Al. Bohaterów Warszawy 83C/2
71-061 Szczecin

Wspaniała lekarka. Niezwykle delikatna i sympatyczna. Tak jak normalnie stresuję się przed wizytą, to tu po pierwszym spotkaniu poczułam spokój i zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

dr Jolanta Kucharska-Mazur

Psychiatra

Klinika Psychiatrii PUM w Szczecinie
71-460 Szczecin

Niezastapiona Pani doktor, naprawde jest godna polecenia. Zawsze wyslucha, wytlumaczy, doradzi i przede wszystkim nie lekcewazy drugiej osoby. Kazdemu poswieca duzo czasu i uwagi. Napewno nie jest to ktos, kto wypisuje recepty i odsyla z kwitkiem, Dokladnie tlumaczy czym jest choroba, pomaga radzic sobie w trudnych sytuacjach i zawsze mozna na nia liczyc. A ponadto jest bardzo uprzejma.