Lekarze Kraków

lekarz Renata Szafraniec

NZOZ Ugorek
Kraków

Najlepszy lekarz dla mojego dziecka, zawsze ma czas i w pełni angażuje się w leczenie dziecka, dokładnie tłumaczy i nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jacek Stanek

Otolaryngolog

ul. Prądnicka 10-12
30-002 Kraków

Lekarz jest świetnym fachowcem przy jednoczesnym bardzo przyjaznym podejściu do dzieci. Bardzo rzeczowo tłumaczył proces zabiegu syna (usunięcie trzeciego migdała i drenaż uszu) w prosty sposób zrozumiały dla laika. Oferuje swoją pomoc w razie nagłych powikłań. Miałam pierwszy kontakt z tym lekarzem póki co. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Katarzyna Gronostaj

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12
31-559 Kraków

Wspaniały lekarz,ponieważ to był mój pierwszy pobyt w szpitalu i pierwszy zabieg z dużą doza nieufności poszedłem na pierwszą wizytę. Jednak w trakcie wizyty u pani dr Katarzyny Gronostaj moje podejście do opieki medycznej uległo zmianie na plus. Fachowiec na 100% gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

Anna Rekel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

WÓJTOWSKA 3
Kraków

jak by ktoś potrzebował zniżek do psychologa na KKR+3 NZOZ Poradnia Psychologiczna Fundacji Psychoterapii Rodzinnej Do psychologa i psychiatry 30% na wszystkie usługi dla: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną Skierowanie nie jest wymagane. strona poradni jest na stronie miasta krakow . pl wiec prawdopodobnie jest wiarygodna. kkr.krakow.pl/baza_ulg/2228,id,3812,artykul,ulgi.html czy ktoś już korzystał z tych zniżek?

lekarz Kinga Janosz

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

Przez przypadek trafiłam na stół pani doktor. W trakcie krojenia mnie odbywali pogawędkę. Pani doktor „może spróbujemy tym nowym szwem”...”No i co? Ładnie to wyszło?”...”trochę więcej roboty a taki efekt”. Anestezjolog „możemy tez spróbować nakłuć ranę znieczuleniem, jak chcecie, potem mniej boli”. Pani doktor „ No pokaz”, „o fajne”. Po operacji, pani doktor przysiadła obok i opisała dokładnie jaki jest stan mojego synka i moj. Wspomnę ze nie miałam żadnych ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Maria Kaleta

Położna

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
31-913 Kraków

Jednym zdaniem: Pani Maria to nie człowiek, to anioł!!! Wspaniała, ciepła, cierpliwa, uprzejma, pomocna. Jeśli wszyscy lekarze, położne i pielęgniarki mieliby tak ogromne serce, jak pani Maria, to świat byłby o wiele piękniejszy i lepszy.
Opinia dodana przez: Martyna
Pełen profesjonalizm, krótkie kolejki, rozsądne i empatyczne podejście. Leczymy się u Pani doktor od 11 lat.

lekarz Paweł Cenda

Laryngolog

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Podziękowanie Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było ...
Opinia dodana przez: Antonina W.

dr Piotr Wojciechowski

Chirurg dziecięcy

USD Kraków
Kraków

Lekarz z powołania i zamiłowania. Wybitny chirurg, bardzo miły człowiek. Jednym zdaniem - uratował mi dziecko. Delikatny minus to odległe terminy oraz relatywnie krótki czas jaki poświęca pacjentowi (bardzo szybko mówi).
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Piotr Pastwa

Mieszka I 19
31-432 Kraków

Doktor Piotr Pastwa - bardzo dobry lekarz, uprzejmy, dokładny, wszystko wytłumaczy, bardzo dobry człowiek budzi zaufanie - każdemu bym poleciła Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Aleksandra Spolnik

lek. dent. Mariola Wcisło

mDENT Gabinet Stomatologiczny Mariola Wcisło
ul Nowosądecka 31
Kraków

Witam wszystkich tych którzy jak Ja boją się wizyty u dentysty dzisiaj byłem po raz pierwszy od dłuższego czasu i trafiłem na bardzo miła i sympatyczna Panią Lek.Mariola Wcisło.P.Doktor przywróciła mi wiarę w dentystę. Bardzo delikatnie a zarazem profesjonalnie wykonała zabieg. Z czystym sumieniem mogę polecić Lek.Mariole Wcisło. Wojtek 😁😁
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Małgorzata Najbar-Porębska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

millenia dent
Kraków

Pani doktor to prawdziwa oaza spokoju i opanowania, niezwykle ciepła osoba z cudownym podejściem do dzieci. Leczymy zęby syna, mały chodzi do gabinetu z wielką radością. Pani doktor tłumaczy rodzicom wszystkie etapy leczenia, czujemy się maksymalnie zaopiekowani. Polecamy każdemu i dorosłym i dzieciakom
Opinia dodana przez: Jagna

lekarz Magdalena Nyzio

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Również polecam Panią doktor. Miła, sympatyczna osoba, dzieci za nią przepadają. Bardzo kompetentna .
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Beata Frączek-Błachut

Radioterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Zachodnia 27
30-350 Kraków

Byłam u Pani Doktor na na wizycie w prywatnej przychodni w Onkointegrze. Jestem pozytywnie nastawiona . Nie dość że wszystko wytłumaczyła odnośnie postępowania onkologicznego, to jeszcze zaproponowała solidne wsparcie onkologiczne . Zajmuje się też leczeniem wspomagającym w onkologii .Ma dużo kursów i uprawnień zdobytych w zagranicznych klinikach ( wiele dyplomów w gabinecie) . Pierwszy raz spotkałam się z tym, aby onkolog tak dużo wiedział o innych metodach leczenia jak naturopatia, ...
Opinia dodana przez: Alicja
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Barbara Katra

dr n. med. Barbara Katra

Endokrynolog, Diabetolog

VOLUMED Gabinety Specjalistyczne
ul. Zdrowa 1/3
31-216 Kraków

Wspaniała lekarka . Takich więcej a my będziemy zaopiekowani . Wszystkiego Dobrego Pani Doktor . Ogromna wiedza i doświadczenie oraz człowiek ! Po prostu lekarz o jakim marzymy .
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Masażysta
                                       technik Anita Jurkowska

technik Anita Jurkowska

Masażysta

Odnowa Huta - Centrum Relaksu i Regeneracji
Os Szkolne 3
Kraków

Właśnie wróciłem z sesji masażu u Pani Anity i muszę przyznać, że to było jedno z najbardziej odprężających doświadczeń w moim życiu. Pani Anita to prawdziwa profesjonalistka, która zna się na swojej pracy jak mało kto. Atmosfera w gabinecie była niesamowicie relaksująca - delikatna muzyka w tle i ciepłe oświetlenie. Po masażu poczułem się wolny od spięcia i bólu, który dręczył mnie od tygodni. Pani Anita nie tylko zna się ...
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25
30-383 Kraków

W gabinecie stomatologicznym Trident u Pana Doktora Dominika Woźniaka poczułem, że jestem diagnozowany i leczony w pełni profesjonalnie, zgodnie ze standardami, w bardzo komfortowych warunkach oraz z dbałością o każdy szczegół. Zaangażowanie w wykonywany zawód, kultura osobista i niecodzienne poczucie humoru Doktora to tylko nieliczne spośród Jego zalet. Polecam wcześniejsze rezerwacje z uwagi na "ciasny" kalendarz, pomimo elastycznych godzin. Gabinet Trident zasługuje na moją najwyższą ocenę i rekomenduję go każdej ...
Opinia dodana przez: bk22

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25
30-552 Kraków

NIE MA TAKICH SŁOW ABY OPISAĆ DOKONANIA PANA DOCENTA. DZIĘKUJE Z CALEGO SERCA ZA URATOWANIE ŻYCIA 24 LATA TEMU. 12 GODZINNY ZABIEG I USUNIECIE TEGO POTWORA ZWACEGO SIĘ NEUROBLASTOMA Z MOJEGO MALUTKIEGO WTEDY BRZUSZKA. POZDRAWIAM SERDECZNIE . WDZIECZNY RAFAL WRAZ Z RODZICAMI

Daniel Uryga

Indexmedica
Czapińskiego 2
30-048 Kraków

wspanialy fachowiec. najwspanialszy dentysta jakiego do tej pory spotkalam.a jego uprzejmosc jest nie do opisania. Polecam wszystkim. gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjentow jak doktor Uryga,to az milo byloby leczyc zęby.szacunek dla pana doktora.
Opinia dodana przez: MELA

lek. dent. Łukasz Ścibik

Stomatolog, Laryngolog

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1
30-382 Kraków

Pierwszy raz miałam wykonywany zabieg chirurgiczny na ząbku. Napewno wrócę do doktora przy kolejnej okazji. Profesjonalny, dokładny, posiadający czas dla najtrudniejszego pacjenta👌😂
Opinia dodana przez: Joanna