Lekarze Bydgoszcz

Ginekolog położnik, USG

Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Fukaszczyka
ulica Dr. I. Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Polecam , super podejście do pacjenta jak widzi że się stresuje to żartuje i potrafi mnie uspokoić a to nie jest łatwe bo jestem nerwus
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Anna Grudzień-Wolak

Internista, Endokrynolog

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

Beata Lewińska

Ortodonta, Stomatolog

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz

Zrujnowała mi zdrowie używając agresywnych metod leczenia. Asymetria płaszczyzny zgryzu, problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi, wycofanie żuchwy, zanik kości, resorpcje korzeni, powychylanie zębów w szczęce, potężne napięciowe migreny, przestawiony kręgosłup, w bólu przewlekłym żyję 2 lata. Metody inwazyjne które nie powinny być stosowane u dorosłych. Ortodontka w czasie leczenia ani razu nie wysłała mnie na diagnostykę. W momencie wystąpienia problemów odesłała mnie z kwitkiem, nie poczuwa się do odpowiedzialności mimo badań ...

dr n. med. Stanisław Stępień

Chirurg ogólny, Urolog

"RADWAN" Radosław i Przemysław Radziszewscy S.C.
Piechockiego 3
85-796 Bydgoszcz

Lekarz popełnił elementarne błędy w leczeniu - źle odczytane wyniki. Czasami lekarz wydawał się nieobecny - potrafił nieuważnie i źle pobierać próbki do badań oraz mylił się w wypisywanych skierowaniach na badania (raz dawał takie, raz takie - nie pamiętając o wcześniejszych), które doprowadziły go do choroby, której nie miałem. Po długim leczeniu, zacząłem się konsultować z innymi specjalistami i samym laboratorium, w którym przeprowadzałem badania. Nikt nie mógł uwierzyć, ...

dr Hanna Siemianowska

Alergolog dziecięcy

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Mirela

dr n. med. Beata Gniazdowska

Alergolog, Dermatolog

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty??? Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

dr n. med. Jerzy Siekiera

Urolog

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Dr. Jerzy Siekiera to bardzo kompetentny specjalista i wspaniały, dobry człowiek. Dzięki niemu żyje,gdyby nie on dzisiaj byłabym już bez obu nerek. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna i każdego dnia dziękuję Bogu,że postawił mi Pana na swojej drodze w tej trudnej chorobie. Dzięki Panu odzyskałam wiarę, że uda mi się jeszcze pożyć.Wszystkim znajomym Pana polecam i jeszcze nikt się nie zawiódł. Ogromny szacunek dla Pana osoby.
Opinia dodana przez: Monika Zdanewicz

lekarz Agnieszka Szykanowska

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dziekuje Pani Doktor za szybkie dzialanie i pomoc. Synus jest juz po operacji przez dr Galazke. Wszystko jest ok operacja sie udala pod takim fachowym okiem
Opinia dodana przez: Joanna

dr Ewa Schlichtinger

Dermatolog

Przychodnia Stomatologiczna P-1
Libelta 2a
85-080 Bydgoszcz

Chodzę do Pani doktor i jestem baardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, świetna diagnoza. Zna się na rzeczy i przepisuje kremy, które pomagają, a nie pogarszają. Oprócz tego chętnie doradzi co stosować na dzień/noc zaproponuje i poda opinie różnych preparatów.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Marzena Święcicka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Marzena Święcicka
Wyzwolenia 93/25
85-001 Bydgoszcz

Od dziecka wiele lat korzystałem z usług tej pani doktor i trudno o lepszego specjalistę, żałuję, że przez odległość jest to już utrudnione :/ Profesjonalna i z poczuciem humoru :) Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol
Byłem pod opieką Pani doktor, to najwybitniejszy specjalista w dziedzinie psychologii, do tego wspaniały człowiek. Po odejściu Pani doktor, mój stan zdrowia pogorszył się …, może uda się jeszcze wrócić. Wspominam ją jako kobietę bardzo sympatyczna, przemiłą i wiecznie uśmiechniętą ! Wielu sukcesów Pani doktor życzę.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Beata Mikołajczyk-Bartosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Kapuściska
al. Planu 6-Letniego 40
85-806 Bydgoszcz

Powiem tak, lekarz na trudne czasy! Proszę mi wierzyć, wiem co mówię. Może nie jest specjalnie wylewna, jednakże wyjątkowo kompetentna. Do tego punktualna i obowiązkowa co wśród lekarzy wcale nie jest takie powszechne. Panią Doktor docenia się naprawdę gdy zetkniemy się z poważnym problemem zdrowotnym.
Opinia dodana przez: Anna

Dariusz Ratajczak

Urolog, Urolog dziecięcy

Bydgoszcz

Świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Pan doktor przyjął synka w trakcie trwania pandemii, gdzie inni lekarze odmawiali nam wizyty, a szpital odwołał zabieg. Pan doktor do dziś prowadzi przypadek synka, poprawa w zdrowiu jest ogromna, cały czas daje nam ogromne nadzieje na zupełne wyleczenie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że trafiliśmy na pana doktora :)
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Maciej Zgutka

Szpital Wojskowy
Bydgoszcz

Dobry specjalista. Cierpliwy, fachowy. Jeden z lepszych w Szczecinie. Dużo tlumaczy. Wizyty są krótkie ale konkretne.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Imad Mohtar

Urolog, Urolog dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Jurasza
Bydgoszcz

Jestem pacjentem tego lekarza. Moze ktos tez? chcialbym poznac Wasze opinie na temat jego pracy i podejscia do pacjenta. pozdrawiam :)

lekarz Tatiana Sobańska

Połczyńska 2/174
85-711 Bydgoszcz

Polecam lekarza jest super.ma duże kompetencje imię wytłumaczyć chorobę najlepszy lekarz bardzo uprzejma.umię podejść pacjenta dobrze się nim zająć
Opinia dodana przez: Krzys

Daniel Kuchajewicz

Gabinet Lekarski
85-791 Bydgoszcz

Pan Daniel jest godzien polecenia każdemu, jest przesympatycznym stomatologiem z bagażem doświadczenia. Polecam :D
Opinia dodana przez: Jakub

mgr Alina Szukała

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Pani Alinka to najwyższej klasy specjalista.Super podejście do pacjenta.Każdy aspekt terapii na najwyższym poziomie.Mój syn jest od 10 lat pod opieką Pani Alinki. Z dziecka które zupełnie nie mówiło terapia przyniosła rewelacyjne wyniki.Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za okazałą pomoc i bardzo indywidualne podejście do syna. Zawsze będziemy jak najcieplej mówić o Pani Alince.Jest naszym dobrym duchem.Każdemu rodziców polecam dr Alinę Szukałę.Pozdrawiamy serdecznie Katarzyna Bartoszewska z synem Jankiem.
Opinia dodana przez: Katarzyna Bartoszewska

lekarz Paweł Bigosiński

Al. Powstańców Wielkopols 44/16
85-090 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz rodzinny.Chętnie odpowiada na pytania,słucha pacjenta,doradza.Trochę za mało czasu poświęca na tłumaczenie wątpliwości.Jest miły,kulturalny i cierpliwy.
Opinia dodana przez: Emila

dr n. med. Tomasz Ślotała

Neurolog

Gdańska 46 lok. 2
85-006 Bydgoszcz

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam.Lekarz z powołania .Zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko dokładnie wyjaśni.Jest bezinteresowny co rzadko się spotyka teraz u lekarzy.Bardzo dziękuję za leczenie mojego syna.
Opinia dodana przez: grazka