Lekarze Szczecin

Pulmonolog, Pediatra

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Cudowna Pani doktor. Super podejście i zaangażowanie. Wcale nie liczy się pieniądz tylko trafna diagnoza i leczenie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Katarzyna Gosławska

Klonowica Sebastiana Fabi 43/1
71-249 Szczecin

Pod opiekę Pani doktor trafiłam przez przypadek , po prostu losowo wybrany lekarz w przychodni do której się zapisałam. Gdy weszłam do gabinetu , byłam trochę przerażona tak młodą osobą. To było chwilowe , ponieważ podejście Pani dr do problemu , uprzejmość i bardzo konkretnie wytłumaczenie co mi jest sprawiło że szok zniknął a na jego miejscu pojawiło się zadowolenie. ;) Panią Kasie mogę polecić z całego serca , zna ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Małgorzata Wolny

Internista, Diabetolog

NZOZ Górna
Kazimierska 4F/U
70-506 Szczecin

Świetna Pani doktor, profesjonalna, kompetentna, podchodzi do każdego pacjenta intywidualnie, dogłębnie szukając PRZYCZYN schorzenia. Przede wszystkim działa interdyscyplinarnie, łącząc swoją ogromną wiedzę z różnych dziedzin - diabetologii, endokrynologii, leczenia niepłodności, naprotechnologii itp. Dzięki mądrości pani doktor udało mi się zajść w ciążę i ją bezpiecznie utrzymać. W przeciągu zaledwie 3 miesięcy wyleczyła z niepłodności NATURALNYMI METODAMI, diagnozując PCOS, insulinooporność i w rezultacie wprowadzając odpowiednią dietę oraz suplementację, bez zbędnej terapii ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Ławniczak

Internista, Gastrolog

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Polecam p.Doktor zajęła się bardzo ale to bardzo profesjonalnie jest miła i sympatyczna osoba .polecam Aneta
Opinia dodana przez: aneta

lekarz Michał Rać

Radiolog

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Jako jedyny lekarz w Stargardzie oferował badanie usg w domu pacjenta - na wagę złota! Szkoda, że już tego nie robi. Kulturalny, profesjonalny, miły.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Irena Swornowska

Pulmonolog

Sokołowskiego 11a lok. 2
70-891 Szczecin

Bardzo polecam Pani doktor kompetentna, uprzejma, miła, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo cierpliwa, i ten uśmiech dla przestraszonego chorego bezcenny. Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu.
Opinia dodana przez: Grażyna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Paulina Borzych

mgr Paulina Borzych

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny, Centrum Terapii Traumy
Owocowa 4b/24
Szczecin

Pani terapeutka jest miłą i życzliwą osobą. Pracuje w ciekawy sposób i potrafi skutecznie pomóc w problemie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Alina Kosińska

ulica Łukasińskiego 6c
71-004 Szczecin

Pani Alina ma doskonałe podejście do synka,który z wielką ochotą chodzi na spotkania.Efekty pracy są widoczne bardzo szybko.Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka a przy tym bardzo miła.Zdecydowanie polecam.

lekarz Ewa Aleksandrzak-Łukowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Pani doktor od razu postawiła słuszną diagnozę i bez sprzeciwu wyslala karetką do szpitala, gdzie juz tego samego dnia miałam zrobiony zabieg embolizacji. . To bylo w środę. Dzis jest kolejna sroda, a ja jestem samodzielna, bez bólu glowy, w pelni świadoma i samodzielna. Dziekuje Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Małgorzata Wąs

lekarz Elżbieta Polańska

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Super lekarz,bardzo dobry fachowiec oraz świetne podejście do pacjentów.Polecam Panią Polańską. Były pacjent.
Opinia dodana przez: Sławek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Internista
                                       lek. med. Marcin Sowiński

lek. med. Marcin Sowiński

Internista, Lekarz rodzinny

BCG Clinic
Ul. Krzywoustego 11-13
Szczecin

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

lek. stom. Jarosława Kaczmarek-Wysocka

Stomatologia Jarosława Kaczmarek-Wysocka
Langiewicza 19/9
Szczecin

Polecam! dziewczyny są super najlepsze medyczna opieka jaką miałam! Boję się dentystyów, a atm nie boli i mam super usmiech.
Opinia dodana przez: anusia

lek. dent. Marcin Derucki

Żupańskiego 9/3
71-440 Szczecin

Znakomity fachowiec - najlepszy dentysta w Szczecinie! Leczę się już ponad 20 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć: niezwykle sprawny, kompetentny, uważny, cierpliwy, zawsze stawiający na dobro pacjenta i jego pełne zdrowie. Oby wszyscy byli tacy!
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Bielewicz

Zespół Diagnostyczny - Szczecin
Alfreda Sokołowskiego 11
70-891 Szczecin

Niesamowity człowiek, cudowny lekarz, z świetnym podejściem do pacjenta, a co najważniejsze z niesamowitą wiedzą i fachowością lepiej trafić nie mogłam. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grzegorz Arabski

WSPR w Szczecinie
ulica Mazowiecka 4
70-526 Szczecin

Polecam, to doświadczony lekarz. Pomógł mojemu synowi. Potrafi słuchać i dobrze zdiagnozować chorobę. Kompetentny i godny zaufania.
Opinia dodana przez: J.M.

lekarz Honorata Fabiańczyk

Dermatolog

Endoterapia Ambulatorium Szczecin
al. Niepodległości 44
70-404 Szczecin

Ze dwa lata temu bylem przyjęty przez panią doktor. Była wyjątkowo dokładna, konkretna, kulturalna, i wysłuchała cierpliwie, obejrzała całościowo profilaktycznie, nie tylko wskazane przeze mnie dolegliwości. Skierowała na badania dodatkowe wyjaśniając celowość.Nie było żadnego (co się tu i ówdzie zdarza) zbywania w stylu "innym razem", i żadnego pośpiechu. Gdy już miałem wyniki badań (powtórzono je z powodu niepewności laboratorium), to niestety okazało się, że już nie pracuje w Przychodni Portowej. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mirosław Franków

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRAMED
ulica Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada

lek. dent. Natalia Szklarska-Uścinowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatolog"
ulica Łucznicza 64
70-543 Szczecin

Najwspanialsza Lekarz jaką dotychczas spotkałam, posiada dużą wiedzę i umiejętności stomatologiczne. Z empatią i cierpliwością podchodzi do pacjenta, podejmuje najlepsze decyzje dotyczące dalszego leczenia. Potrafiła ukoić mój lęk przed koniecznością usunięcia zęba, związany z wcześniejszym negatywnym doświadczeniem u innego stomatologa. Ekstrakcję mojej ósemki wykonała niezwykle delikatnie, a miejsce po usuniętym zębie nawet po ustaniu znieczulenia okazało się prawie całkiem bezbolesne i goi się bez powikłań. Zaufałam Pani Doktor i nie ...
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

lek. dent. Joanna Stankowska

Przychodnia PORTA MEDYK
Stanisława Dubois 27
70-610 Szczecin

Bardzo miła i kompetentna osoba :-) bardzo się cieszę że trafiłam do Pani doktor! Polecam wszystkim wizyty u Pani doktor. Dzięki niej przekonałam się że siedzenie na fotelu stomatologicznym nie musi być udręką;-)
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Tomasz Wegner

Anestezjolog

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Fachowy i profesjonalny. Doktora Wegnera poznałam gdy uczestniczył w operacji mojej kilkudniowej córeczki Lilianki i opiekował się nią wraz z zespołem oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Unii Lubelskiej przez kolejny tydzień, zawsze był bardzo profesjonalny, udzielał wyczerpujących odpowiedzi a przy tym jest niesamowicie sympatyczny. Wiedząc, że nasza córcia jest pod opieką takich ludzi jak pan doktor, ten stresujący dla nas czas był znacznie bardziej do zniesienia. Oby każdy lekarz ...