Lekarze Gdańsk

lek. dent. Tomasz Drozdowski

Góralska 13 lok. 10
80-292 Gdańsk

POLECAM PANA DR.DROZDOWSKIEGO.INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO PACJENTA,BARDZO DOBRZE WYKONAŁ IMPLANT ZA NIEWYGÓROWANE KOSZTA.PLUSIK ZA BRAK OPŁAT PEZY KONSULTACJACH.MIŁA OBSŁUGA.

lek. stom. Agata Wilska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Sebastian Beta

Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Po prostu DZIĘKI!!!! Jest PAN...Wybitny pod każdy względem. Podejście do pacjenta i czas jemu poświęcony to tylko mała cząstka co mogę powiedziec a co jest niewątpliwie bardzo ważne szczególnie dla pacjenta. Dodając do tego PANA umiejętności... bezcenne . Jeszcze raz Bardzo Dziękuję. Mariusz Podżus wdzięczny pacjent po bajpasach.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Agnieszka Cegielska

Dermatolog

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Przybysława Kaczmarek-Kusznierewicz

Internista, Diabetolog

ul. Józefa Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr przybyslawa Kaczmarek - Kusznierewicz jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejma, wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla meza jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Jerzy Grzybowski

dr n. med. Dorota Kozicka

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Clinica Dermatologica
80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Julita Krasińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

To BYŁA wspaniała Pani Doktor! Jedyna tak kompetentna i uważna na pacjentkę. Rzeczowo i dokładnie wyjasniała co sie dzieje i zalecała dalsze postepowanie. Cały czas sie dokształcała by jak najlepiej pomagać. Lekarz z powołania! Choć niestety odeszła już od nas- musiałam to napisać. Pomogła wielu kobietom, mi również.

lek. dent. Anna Pabisiak

ul. Leszczynowa 90B/U7
80-175 Gdańsk

Bardzo profesjonalne podejście do leczenia i pacjenta, delikatne i bezbolesne zabiegi w dobrym punkcie na nowym osiedlu

dr n. med. Elżbieta Dębniak

Laryngolog, Otolaryngolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Przesympatyczny i bardzo kompetentny lekarz. Jeżeli ktoś potrzebuje laryngologa, to do tego można iść bez wahania.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Anna Wnorowska-Klimek

Biwakowa 5 pok. 15
80-299 Gdańsk

Moja ocena powyższych elementów mówi sama za siebie. Od wielu lat jestem pacjentem Pani doktor i nigdy nie spotkałem się z cieniem zniecierpliwienia. Polecam wizyty u Pani doktor Anny Wnorowskiej-Klimek.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Anna Pazdyga

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Miałem wizytę na Smoluchowskiego u pani dr nauk med. Anny Pazdygi i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony zaangażowaniem z jakim tłumaczyła mi, rysując przy tym szczegółowo różne aspekty mojego przyszłego zabiegu. Wyszedłem przekonany i zdecydowany na zabieg ablacji w wykonaniu pani kardiolog. Jestem już po ablacji, którą wykonywała pani Ania Pazdyga z panem Łukaszem Dziurkowskim. Polecam wszystkim, obawiającym się zabiegów i operacji kardiologicznych, tych lekarzy. Zresztą jest tam wielu naprawde oiddanych ...
Opinia dodana przez: SŁAWOMIR

lekarz Jarosław Sova

Otolaryngolog

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Po ponad 15 latach leczenia u różnych specjalistów trafiłem do dr Sovy i w końcu uwierzyłem, że można się wyleczyć. To uczucie, że doktorowi zależy na dobru pacjenta jest bezcenne. Dr Sova jest lekarzem z powołania w 101 % ! Szkoda, że nie można sklonować dr Sovy. Brakuje niestety takich lekarzy. PILECAM!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Lidia Michalak

Neurolog

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Jestem pacjentem pani Doktor już 18 lat. Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor jest ciepłą, przystępną osobą, bardzo kompetentną. Dobrane lekarstwa dobrze pasują. Znakomity lekarz i wspaniały człowiek!
Opinia dodana przez: Józef Kaczmarczyk

lekarz Paulina Przyłucka

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Młoda Pani dr. super lekarz, b. dobry kontakt, rzeczowa w przekazywaniu opinii, a dodatkowo miła i sympatyczna. Duża wiedza i fachowość. Wykonuje wszystkie badania na miejscu. POLECAM !!!!!
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Beata Kozłowska-Grygiel

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona,pod kazdym wzgledem, ze trafilam do pani doktor. Dla mnie,oprocz skutecznego leczenia, wazny jest kontakt lekarz-pacjent. Dziekuje p.dr JW

lekarz Andrzej Hellmann

Internista, Hematolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

Katarzyna Żak-Jasińska

Klinika Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii
80-952 Gdańsk

polecam,lekarz jest dokładna i sprawdza wszystko,miła bardzo,ma podejscie do dzieci i najwazniejsze ze na wizyty nietrzeba bardzo długo czekać

lekarz Jerzy Kosno

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Pan doktor Jerzy leczy dwójkę moich pociech już kilka lat.Jest konkretny ,dokładny w ocenie badań i wypytywaniu o objawy chorobowe.Daje poczucie bezpieczeństwa i tłumaczy zawiłości leczenia itp.Dzieci idą do Niego na wizytę bez strachu.

lekarz Tomasz Podczarski

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Anna Śpiałek

ul. Krzemowa 8
80-041 Gdańsk

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysoka kultura osobista. Delikatnie wykonuje wszystkie zabiegi. Jestem jej pacjentką od ponad 10 lat, nigdy nie miałam żadnych powikłań. W gabinecie nieskazitelna czystość, profesjonalne zabezpieczenie pacjenta przed możliwością ewentualnej infekcji. Podczas wizyty całą uwagę kieruje na odczucia i komfort pacjenta. Wielkie podziękowania Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa