Lekarze Gdańsk

lek. dent. Andrzej Podralski

Skarżyńskiego 3a/4
Gdańsk

bardzo dobry lekarz o szczegolnej wrazliwosci nic nie boli zaraz doklada znieczulenia znam tego lekarza od 10lat ijest niezawodny.polecam!
Opinia dodana przez: teresa

lek. dent. Joanna Wawrzyńska

Dom Medyczny "Jagiellońska" NCMed Przychodnie
Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk

Polecam Panią doktor. Jest bardzo uprzejmą osobą. Profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie zabiegi bezboleśnie i w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Izabela Maciejewska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ul. Alfreda Nobla 45
80-172 Gdańsk

doktor leczy moja mame ,dobrze dobrana proteza zebowa, konkretne podejscie i bardzo profesjonalne, polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Magdalena Kaczoruk

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT PRZYMORZE
Jagiellońska 36 F
80-371 Gdańsk

Najlepszy stomatolog do jakiego do tej pory odwiedziłam, a przez kilkanaście lat szukałam po różnych gabinetach. Pani doktor jest lekarzem z powołania, przede wszystkim słucha pacjenta, co wraz z zestawieniem swojej szerokiej wiedzy daje zawsze trafną diagnoze i dobór odpowiedniego leczenia. Na fotelu można zasnąć, gdyż Pani doktor jest niezwykle delikatna. Nie spieszy się i wnikliwie bada. Kwestia pieniędzy to rzecz drugorzędna dla Pani doktor, która widać ze lubi swoją ...
Opinia dodana przez: CE
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Natalia Thiemann

mgr Natalia Thiemann

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychologiczny OdNowa
ul. Konopnickiej 7/1, Gdańsk
Gdańsk

Bardzo polecam p. Natalię jako profesjonalnego psychologa. Serdeczna i emanująca spokojem. Pomogła mi w relacjach rodzinnych.
Opinia dodana przez: Sandra

Barbara Łopatko

Gabinet Lekarski
80-243 Gdańsk

Wyjątkowy stomatolog. Od kilkunastu lat wyłącznie u Niej prowadzę swe bieżące przeglądy i leczenie. Fachowe, życzliwe podejście, wysoka jakość wykonanej pracy. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

Justyna Kamińska

Gabinet lekarski
80-438 Gdańsk

Duża kompetencja. Będąc na fotelu, nie czuje się stresu. Skromność i delikatność, no po prostu same plusy. Serio!
Opinia dodana przez: Ola

lek. med. Paweł Nowak

Psychiatra

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.

lekarz Daniel Celiński

Zakład Opieki Zdrowotnej Medycyny Pracy SW w Gdańsku
Kurkowa 12
80-803 Gdańsk

Pan doktor to osoba niezwykle cierpliwa, empatyczna i kompetentna. Jest bardzo zaangażowany w pomoc pacjentom. Jak dla mnie najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałam do czynienia.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Psycholog
                                       mgr Dorota Nowacka

mgr Dorota Nowacka

Psycholog

Pracownia Psychologiczna Start, Dorota Nowacka
80-772 Gdańsk, ul. Cienista 24/5
Gdańsk

Bardzo dobry psycholog, polecam. Wysoki poziom kompetencji. Pani psycholog bardzo miła, nie ocenia. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się lepiej, zrozumiany i wysłuchany.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Ewa Krakowiak

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Bardzo kompetentna doktor. Po wszystkich dotychczasowych wizytach i efektach przeprowadzonego leczenia jestem super zadowolona. Również bezstresowa atmosfera w gabinecie w Matemblewie godna podkreślenia. Nawet dzieci nie oponują i nie mają problemu z leczeniem.

lekarz Julita Dudzińska- Gehrmann

Internista, Kardiolog

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Profesjonalna obsługa, fachowa diagnostyka. Natychmiastowa pomoc w razie konieczności. Asystentka kardiologii pani technik kardiologii pedantyczna w zakresie swoich obowiązków, bardzo miła dla pacjentów. Polecam.
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Piotr Skowron

Neurolog

ul. Kazimierza Porębskiego 21/19
80-180 Gdańsk

KONKRETNY,UPRZEJMY,KOMPETENTNY,BAAAAARDZO DOBRY NEUROLOG...PANA DOKTORA POLECIŁA WSPANIAŁA LEKARZ 1GO KONTAKTU,KTÓREGO NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE TYLKO Z LECZENIA WSPÓLNYCH PACJENTÓW,MIAŁA RACJĘ PROFESJONALISTA.
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Monika Chmielecka

ul. Szpaki 4B/11
80-624 Gdańsk

Pani doktor jest dokładna, rzetelna, z wielką wiedzą i doświadczenie, a do tego miła, z super podejściem do pacjentów. Polecam

lek. dent. Beata Wrześniewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum Gdańsk Kartuska
ulica Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Świetna dentystka, kompetentna a przede wszystkim ma bardzo dobre podejście do dzieci. Moja obecnie 5-cio letnia córka zaczęła do niej chodzić jak miała 3,5 roku. Początki były trudne ale P. doktor przekonała ja do siebie. Dwa razy byłam u innego lekarza, ponieważ nasza dentystka była na urlopie i to był koszmar. Córka płakała i się wyrywała. Zrezygnowalismy. Wróciła dr Wrześniewska i nie było problemu. Bez krzyku, bez płaczu i z ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dorota Raczyńska

ul. Leona Wyczółkowskiego 83
80-147 Gdańsk

Choruję na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki i jestem pod kontrolą Pani Doroty od ponad 10 lat (wcześniej u jej mamy, Pani prof. Krystyny Raczyńskiej). Pani doktor jest przemiłą osobą, a jej praca jest jej pasją. Całym sercem angażuje się w pomoc pacjentom, daje z siebie wszystko. Czuję się spokojnie i bezpiecznie pod jej skrzydłami i wierzę, że kiedyś "wyciągnie" mnie z tego wciąż tajemniczego schorzenia. Z całego serca polecam!

lek. dent. Małgorzata Peplińska

ul. Sympatyczna 6U/2
80-176 Gdańsk

dokładnie, bez pośpiechu(co w tym fachu jest rzeczą bardzo ważną), estetycznie i bezboleśnie :) polecam każdemu
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Przemysław Sieracki

ul. Piekarnicza 17/38
80-126 Gdańsk

Lekarz bardzo kontaktowy,uprzejmy. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta.Wszystko jasno tłumaczy.Bardzo polecam.

lekarz Natalia Kmieć

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm
Chałubińskiego 23
80-807 Gdańsk

Mając 26 lat dowiedziałam się z USG o zmianach w lewej piersi. Dostałam skierowanie do pani doktor Natalii Kmieć - od razu zaczęłam googlowalać opinie i nie znalazłam ani jednej. Cieszę się, że mam możliwość wystawienia tej pierwszej - bo trafiłam na niezwykle troskliwą i kompetentną osobę. Pani doktor opowiedziała o szczegółach mojej dolegliwości, skierowała na odpowiednie badania i rozwiała wszystkie wątpliwości. Sama diagnoza poszła bardzo sprawnie, właśnie jestem w ...
Opinia dodana przez: Alicja Lubecka

lekarz Piotr Dusiński

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Niesie pomoc szybko i profesjonalnie. .
Opinia dodana przez: Marcin Weremjewicz